bugün

çok seksi bir ses tonu olan kadın oyuncu.
güzel görmesek, dizi fanları tarafından bize güzel diye yutturulacak oyuncu
-hayır burda güzel değilde nedir ? dedirten güzeldir kendisi.

https://o.twimg.com/1/pro...ImvbDeBknLx29CQgMqGXMkmvs
güzel ama hafif soğuk yani ne bileyim öyle sıcak gelmiyor. ayrıca konuşma tarzı çok hoş mesela cevdet yerine zevdet gibi çıkıyor ağzından bazen gerçekten seksi oluyor. ama söylediğim gibi hafif soğuk geliyor insana.
ayrıca can bonomo'nun da sevgilisidir.
ahan da ünlü gördüm. behzat ç nin eda sıdır kendisi.

(hayır 41 entrydir söylenmiş zaten kim olduğu da neden tekrar belirtiyorum, çünkü gün itibariyle şu yazdığım yazıyı okuyan birisi olursa kafasında kadının yüzü canlansın diye tekrar söylüyorum. sana durup dururken "behzat ç deki eda" desem "heeee" dersin. ama "seda bakan" desem sade bakarsın. di mi? "seda bakan desem sade bakarsın" daki ses uyumunu da fark ettin di mi?)

zannedersem taksim metrosunu oldukça sık kullanmakta. zannedersem 45 kilo civarında. giyim tarzı rihanna nın bi aralar marijinal olacağım diye kendini yırttığı zamanlardaki tarza benziyor.

kısa kot şort, kaçık çorap, alengirli botlarla metromuzu şenlendirdi. gözünde de böyle, hani şu hippilerin sık kullandıkları küçük camlı güneş gözlükleri vardır, ondan vardı. zar zor tanıyabildim.

ama burun desen yok böyle bir burun. dudak desen yok böyle biçimli bir dudak. harbiden. güzelliği etkileyen en önemli unsurlar bence dudak ve burun. yoksa sarı saçlı-mavi gözlü de olsan güzel sayılmayabilirsin. hanfendi bu tezin canlı örneğidir.

ama o çorap neydi bacım allasen...
http://f1210.hizliresim.com/12/y/fg2tp.jpg
gülüşü,sesi ve yüzü fazlasıyla hoş olan ünlü hatun.
sesine aşık olduğum kadın sanatçı.
Behzat Ç. dizisindeki iticiliğini Kardeş Payı dizisinde tersine çeviren hoş bayan.
seksi ses tonuna sahip nadir kadınlardan biridir. gittikçe de güzelleşiyor.
http://www.mynet.com/vide...erdimi-seda-bakan-423627/
afet taş hatun.
2007 den beri yıldızı parlamiştir.
kardeş payı dizisinde oynuyor. çok tatlı lan.
Aşık olunası kadın. Böyle bi' sevgilim olsun başka bişey istemem la. Valla.
güzel kız ama sesi beni sinir ediyor. konuşmadığı sürece hoş.
kardeş payı adlı dizide feyza adlı karakteri canlandıran oyuncu. bu gidişle takriben 10. bölümde falan aşık olmuş olurum.
sesi çok rahatsız edici ama role de pek uymuş...

"pardon 1 lira bozuğunuz var mı acaba?" repliği ise hakkaten nefisti...
oyuncu.

yıllardır içten içe "fakat ne göz var yavruda" seviyesinde gezinen beğeni bandım, kardeş payıyla birlikte "olm ben baya baya alırım bu hatunu, besler büyütürüm. seti mi bassam" kıvamına gelmiştir nihayet.

bebeğim bu tempoda devam edersek mecburen benim olacaksın. çok tatlısın lan, ergen ettin beni.
güzel değil ancak hoş, çekici.
behzat ç nin edasıyken koca bir hiç olan, ancak kardeş payı sayesinde uzunca bir süre akıllarda kalabilecek sevimli mi sevimli bir ablamız.
dolana ay dolana ile gönüllerde taht kurmuştur.

http://www.youtube.com/watch?v=Wvdzb-8Zh5Y
sesi harika. efekt falan değilse tabi.

bak sen behzat ç'nin edasına. türküde söylermiş. kardeş payını yoğunluktan dolayı takip edemiyorum * . ama bu parodik sesi de dinlemeden edemedim.

güzel oyuncu. bazıları sadece güzel oluyor. seda hem güzel hem oyuncu. behzat ç'den önce ismi duyulmalıydı aslında. duyulmamasının sebebi tam rol yazılmaması olabilir. ya da başrol olarak ilk oynadığı dizi sana mecburum adlı dizi olabilir. dizide seda bakan(leyla) aşkı rolünde doğuş vardı. 2007'de falan çekilmişti bu dizi. bir müddet sonrada yayından kaldırıldı zaten. ilk deyimin doğuş ile gerçekleşmesi tuhaf tabi.

hele bir daha söyle feyza bir daha.
Sesiyle oynanmadıysa piyasada şarkıcıyım diyen çoğu tipten daha güzel sesi var.
Çok sevimli bir kız bence. Oyuncu ama ne bileyim samimi gibi sanki çok samimi.
aşık olunası bir hatundur yılla önce polisiye bir dizide görmüştüm kendilerini o zaman aşık olmuştum bu sevimlilik bu işve beni benden almaktadır arkadaş bu nasıl bir yaratık böyle.
söylediği kötü şarkıları en az 5-6 kere dinletendir.

kötü olması mı ilgi çekiyor bilinmez ama dinletiyor.