bugün

sana mecburum dizisindeki afet-i devran. bu zamana kadar nasıl farkedilmemiş şaşkınım.
diziye sadece 1 dakika baktığımı da belirtmek isterim.
Braun silk epil reklamındaki kısaları alan kız. çok güzel.

edit: anaa oy almış lan bu entry. Demek seda yazılarımı okuyor. seda hastayım sana. Bir ışın yolla senin sen olduğunu anlayayım. Niye kendi kendime gelin güvey olduysam.
pars narkoterör dizisindeki van lı, narkotikte çalışan, kürt kızını oynamaktadır. hilal bıyıknarkotik samil in sevgilisidir dizide.
gamze özçelik'i andıran güzel hatun.
yakında makber adlı dizide görmeye başlayacağımız, yıllarca aynı okulda okuduğum ve kısa bir süre eski sevgilimle birlikte olan kız.
ekranda siyah saç çok yakışıyor. güzel hatun. yanına al gez, oyna versiyonlarından. ama bir de yüz yüze görmek lazım.
makber dizisinde güneş karakterini canlandıran komik kaşlı oyuncu.
duru güzellik kavramının türkiye şubesi.
(bkz: http://img241.imageshack.us/i/212020813130ou2.jpg/)
bu akşam itibariyle muhabbetin dibine düştüğümüz rakı sofrasında enerjisiyle samimiyetiyle beni kendine hayran bırakmış ultra tatlı güzel insan.
ses tonu fazlasıyla güzel olan, hatta kendisinden de güzel olan insan.

(bkz: duru güzellik)
egzantirik bir çekiciliği olan güzel oyuncu .
tarifsiz tanımsız bir güzellik.
yada tanımlayamadığımız için çekici gelen hatun.
hep o ses kulaklarımı tırmalasın istiyor insan.
behzat ç adlı dizi'De oynayan, gamze özçeliği andıran güzel mi güzel daş mı daş bir bağyan.
aşık olunası hatun , bilmiyorum ama o çekicilikte sesi olan bir kız arkadaşım olmadı hayatımda .
göğüs arasında kafam kadar beni olandır.
tipsizin önde gideni.
aşırı derecede çekici olan iyi oyuncu. ses tonu mükemmel lakin güzel mi çirkin mi orasına karar veremedim. sadece çekici diyebiliyorum.
bir de dexter'da debra var bunlar aynı katogorideler güzel ya da çirkin değil çekiciler.
10 ekim 1985 yılında dünyaya gelen seda bakan sakarya üniversitesi dış ticaret bölümü mezunudur.

üniversiteden sonra türvak'ta oyunculuk eğitimi alan seda bakan, hálá orada oyunculuk derslerini sürdürmektedir. "sana mecburum", ilk oyunculuk deneyimidir. oyunculuk hakkında düşüncelerini "oyunculuk her zaman aklımdaydı. küçük yaşlarda bile sinemaya gittiğimde kendimi beyazperdede hayal ederdim." cümlesi ile açıklıyor. terazi burcu olan seda bakan bununla ilgili olarak "evet, dakikam dakikama uymaz mesela... böyle bir sorunum var ve çevremdeki birçok kişi bu duruma alıştı artık... ben dengesiz bir insanım! çok kötü bir ruh halinden keyifli bir moda çok rahatlıkla geçebiliyorum. o anda yaşıyorum diye şükrediyorum ve bu çok işime yarıyor" diyerek burçlara olan inancını ortaya koyuyor. kendine olan güvenini de bu cümlelerle pekiştiriyor "güzel olduğumu düşünmüyorum ama çirkin bir kız da değilim. beni kendi halime bıraktıkları zaman çok salaş şeyler giyiyorum. "bugün güzel giyineyim, daha güzel olayım" gibi bir ruh haline girmem. kendimi nasıl rahat hissediyorsam öyle davranır ve öyle giyinirim. "
behzat ç'de oynadığı eda rolüyle şöhreti yakalamıştır. güzel ve çekici bir kadın olmasına rağmen behzat ç'de ki rolü biraz silik kalmaktadır.
(bkz: hastasıyız dede)
saçlarını kıvırcık yapıp kısıktan kısıktan konuşmaya başladığı an alıp uzaklara gidesim gelen afet-i devran. (bkz: benimle evlenir misin)

Edit: imla.
Yakından gördüğümde zayıflığından korktum, öyle ki yanından koşturarak geçen biri olsa rüzgarından sendeler. Güzel mi? Çirkin değil.
can bonomoyla aşk yaşayan hanım.

http://www.hurriyet.com.t...magazinhatti/21079985.asp
Hayatımdaki en hoş gördüğüm bayandır kendileri.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar