bugün

günlerdir sivil polislerin eli değnekli fotoğraflarını çarşaf çarşaf yayıp bunları bulmamız lazım diyen hayvanların sahip çıkıp sakladığı hayvandır. cesareti varsa, götü yiyorsa ortaya çıksın. öyle kamerayı polislere tutup sadece sesiyle var olmasın. adamsa kimliğini açıklasın.

bunların zihniyeti bu lan. hala bunların peşinden giden müslümanın ben aklını sikeyim. bu tarz adamları savunanlar sözlükte benle iletişimi kessin. kim olursa olsun. benim allahıma küfür eden bu adamı savuncak sikiklerle benim işim olmaz. evet.
evet insanların fikirleri vardır. bazıları öyle fikirlerdir ki, bu toplumun temel dinamiğini oluşturan, dünyanın gıpta ile baktığı zaferlerin temel taşı olan islam inancı hakkında kalleşçe küfür edenlerin kafasının içindeki urdur. e çık o zaman işlek bi cadde bul, orada söyle piç kurusu. bak bakalım ne oluyor.

edit: noluyo lan?
kendini bilmez.
orrrospu çocuğudur. net.
ben taniyorum arkadaslar bu kisiyi.. manukyanin 28. Cocugudur kendisi 38 miydi lan yoksa neyse o arada bisey.. nerden biliyosun diyceksiniz uzgunum ama babasi benim (gerci benden sonra sirada 80 kisi daha vardi ama onlar ayi at katir falandi)(hayvanlarinin azginligini gidermek isteyen hayvan severlerde siktirdi bunun anasini).. bigun otuzbir cekecektim ayiptir solemesi lan dedim bi kalip sabun 5 lira bunun anasida 5 lira uydum seydana.. keske tuvalette ziyan olsaymis... ismi de orrrooooosppppucocuguduur..
candaş medya tarafından tv de servis edilmekte.
chp medyası olaydan nasıl nemalanabilir? tabiik küfürlerin hepsini sansürleyerek...
ses tamamen kısılmış. montajlanmış öyle servis edilmiştir chp medyasına.

2007 cumhuriyet mitinglerinde asıl yüzlerini gördüğümüz postal yalakası baro da aynen dillemeye devam etmekte. 6 senedir aynı kafa. pardon 60 senedir aynı kafa. anca yalayın chp yi başka bir şey yok.

halka gaz sıkılıyormuş halk böcekmiymiş. eli sopalılar yürüyormuşmuş...

eli sopalılar 6 gündür sokakları yakıyor ona gık çıkardınmı 3 kuruşluk baro? hayır. chp ninkiler olunca eyi eyi.

halka gaz sıkılıyormuşmuş... şikayet edecekmiş polisi... peki halk adı altında ortalığı yakanları niye şikayet etmiyorsun? devletin malını , bankaları yıkanları niye şikayet etmiyorsun? onlar senden dimi...

bunların hepsinin hesabı sorulacak... ama sizin gibi kan dökerek değil. sandıkta.
insanı sinirden çıldırtan ve yakınında eylem olduğunda sırf bunlara olan hırsından belkide suçsuz insanlara saldırılmasına vesile olacak olan orospu çocukları.
kimin zihniyeti oldukları malumdur. zihniyetini siktiklerim. ulan halkın dinininde secdesinden sana ne be şerefsiz. sen gidip orada toplumu terörize edeceksin sonra da kalkıp haktan adaletten bahsedeceksin. sizleri sallandırmadıkça adam olmazsınız. derdiniz bu.
Allah ıslah etsin denecek yaratıktır ne diyim allah verdiği aklı almasın dövsen atacağın yumruk murdar olur.
insana zarar verenlere küfretmiş kişidir. öfkeyle yanlış bir söz söylemişse, bunun sorumluluğu söyletenlerdedir. ölen insanlara bu kadar dikkat çekmediniz lan.
değerlere inanmaması kendini bağlar ama saygı duymak zorunda olan kişidir. kendine de saygı beklediğinde aynı saygıyı bulamayabilir.
hayvandan bile aşşağıdadır.
hayvan kelimesinin yetersiz kaldığı melundur. demokrasi, özgürlük öyle mi? bu lafları diyen mi demokrat lan.
söylediğini kesinlikle kabul etmiyorum amaaaa;
o polisin arkasından yürüyen eli sopalı grup ! elbet bu millet sizi bulacak ve gereken cezayı verecektir.
kendisinden daha az haysiyetsiz olmayanlar tarafından canla başla savunulan hayvandır.
kendini bilmez bir şahısın acınası küfürü.

bir meczup direnişin değerini düşürmez.
bir zihniyetin özeti olan hayvandır. işten bunlar hep bilinçaltı. evet.
müslüman olmayan ve müslümanlığa saygısı olmayan gerçekten hayvan denebilecek insandır.
bunun zihniyetinin aynısı kabataş'da başörtülü kadını ve bebeğini dövmüştür. kafa aynı kafa. bunlarla mı birlik olacağız. yazıklar olsun. evet.
ağır mübarek cuma günü, katkı koyacak bir satır bile yazılmaması gereken hayvandır. adı üstünde hayvan, şimdi sorsan niçin böyle yazdın birader ? diyecek kem küm özgürlük vs. yakışıyor mu delikanlı adama, hem daha niçin silinmiyor böylesi tanımlar anlamış değilim, değiliz.
fantezi yapmıştır.

işin geyiğini bir kenara bırakıp da devam etmek gerekirse bir güruh var bu memlekette ve insanların değerlerine "dini olmadığı" gerekçesiyle her türlü saldırıda bulunabileceğini düşünüyor. ve haliyle insanlar da "dini duyarlılıkları" da birazcık zayıfsa nereye vuracaklarını kestirmeleri zor olmuyor.

hayır, yapılan şey doğru değildir. ama ortada öyle algılandığı gibi "allah'a küfretmek" gibi bir durum da yoktur. adamın, gördükleri ve yaşadıklarından canı yanmış, karşısındakilere olan öfkesini kusmuştur. net ifade etmek gerekirse yanlış yapmıştır bu deyyus.

ve fakat öte yandan kimilerimiz için ciddi bir değer sahibi olan atatürk için de çıkıp;

"ayyaş" yakıştırması yapan adam ve onun savunucuları da kendi "değerleri" söz konusu olduğunda böyle duyarlılık sahibi oluvermeyecekler. o zaman secdesiz de sikerim ben böylelerini zira.

ve gene öte yandan "ağaçlar kesilmesin" diyen insanlara "çapulcu" yakıştırması yaparsan, onlar da senin "anlayacağın dilden" konuşup, senin gibi karşılık verirler sana; hiç öyle bozulmaca yok. kusura bakmayacaksın...

uzun lafın kısası;

(bkz: allah allah kontesi kim sikti)
anası bütün yunanlılar tarafından ziyaret edilmiş kişinin korkak kız edasıyla anca evinin balkonundan yüzünü göstermeyerek %99u müslüman olan ülkenin kutsal saydığı şeyler hakkında ağza alınmayacak şekilde küfürler savurması, bağırması. anasının yunanlılar tarafından hor görüldüğünü düşündürtmesinin sebebi ise bu vakanın izmirde vuku bulması ve bunu yapan köpeğin müslümanlıkla alakası olmaması. bu bağıran namussuz haysiyetsiz sikiklerin yanında bir de bunları destekleyen, bağırmasının da bir sebebi var amaa! diye arka çıkan o.çocukların olması insanı ulan şu ülkede ne kadar beyinsiz orospu çocuğu var diye düşünmeye zorluyor.
(bkz: özgürlüğünüze sokarım işte orada duracaksınız)
yanlışa "yanlış" diyemeyen orospu çocuklarını ziyadesiyle rahatsız etmiş ve fakat yinelemekte fayda var "yanlış yapmış" insandır.

gene de insanın gözü kör olmasın işte. sen küfredersen, sen küfür yersin. sistem çok açık ve net. anladın mı orospu çocuğu canım evladım?
alkol duvarını arızaya geçen şahıstır. (bkz: sarhoşun mektubu okunmaz)
orospu çocuklarına hayvan diyerek hayvanları aşşağılamaya neden olan eylem.
hayvan bile daha karakterlidir zira.