bugün

yeni bir uuser hoşgelmiş.*
sevimli pokemon squirtle'ı çağrıştıran çaylak kişi. *
"kaliteli entry mi? bu taraftan" yazarıdır.
beni şaşırtmamış,ikinci nesili ezme nafile çabasında olan arkadaşlara tarihi ayar vermiş kişidir. *
sozlukte son zamanlarda iyi entryleri ile dikkatimi cekmis, iyi yazar**
hakkımda yazdıklarına kargaların bile güleceği yazardır.inandırıcı olalım dedirten entry sahiplerinden.
fenerbahçe aşkımın farkına varan yazar kardeşim...*

(#427665)
(bkz: squirtle) *
üçüncü nesillere iyi davranan kişi. gün doğumuyla birlikte yazarlara entryler girdiğini gözlemlemediğim kişi. bana sukuneti tavsiye etmiştir, uyulmaya çalışılmaktadır. başlıklara dikkat etmemi öğütlemiştir. dede korkut misali yol göstericidir.
çok güzel yazılar yazan,değerli bir yazar kardeşimizdir.okunasıdır.
entrylerini oylamaktan çekinmediğim yazardır.
Saplantılarından kurtulsa geleceği parlak yazar adayı.
türkiye'nin en kaliteli takımının * taraftarı.
sozluge girdigi ilk entrysi gercekten mükemmel. bu adam sürekli takip edilesi.
vakti zamanında kendisi için girmiş olduğu entry'i çok sevdim: "ironi'den anlamayanların devamlı kötülediği yazar"
aynı sıkıntıyı çektiğini düşünen şahsen kendimin de dahil olduğu yazarlar adına da güzel ifade edilmiş bir düşüncedir.
maalesef ki, ironi, yüz mimik ve beden diliyle birleşince güzel oluyor. burada da böyle bir imkan olmadığı için bu yazarlar sanıyorum geç anlaşılıyor.
her iki sözlükte de aynı şekilde türban ve islam karşıtı yazılarıyla ön plana çıkmaya çalışan bir insan.
(bkz: niketese)
eksisozlukteki niketeseyle alakasi olmayan yazar.
an itibariyla 1000. entrysini girmis yazar. yilmaz bir kapitalist jamaikada yasayan asil bir sokak gitaristidir kendisi.
(#1377721)*
sozlukte yanlizca gercegi soyliyecegine yemin etmis yazar. ayrica modlarin tarafli tavrina karsi cok tepkilli yazardir.
şu yüzeysel entrinin 'sahibi' kişi;
(#1369068)
iyi bir kizcagiz severim kendisini. entrylerini severek okuyorum.
kafa doktorum olan kisi. deli olduguma karar verdi sonunda yada biz diger insanlar cok normal diyelim ona. sinavlarda her daim kopya cektigim kisi. gurbeten gidince ozleyecegim sahis.
(bkz: what is your problem 3)*
safaga 2 haftasi kalmis yazar. gidince cok ozleyecegim yazar. ikimiz birlikte kankileri olusturyoruz. *