bugün

jeneriğinde yer alan ı'm not superman şarkısı superdir.
hastanede geçen garip olayların ele alındığı hoş esprilerle beslenen cnbc-e de gösterilmeye devam eden yapım..
jd karakterinin her bölümde beni kopardığı hastane dizisi.özellikle turk ile oynadıkları finger or toe oyunu beni ziyadesiyle uçurmuştur.
yönetmenliğini jd karakterinin yaptığı.arada girilen hayallerle beni ally mc beal dizisine götüren o günleri özleten mükemmel doktor stajerlerini anlatan dizidir.
izLediğim en komik diziLer arasında iLk 3'tedir...özeLLikLe sonda biz izLiyeciLere verdiği güzeL mesajLarda cabası...her karekteri oLaydır...mükemmeLdir...
Komedi ve drama unsurlarını içinde bulunduran , gülme efekti kullanmayan ve de kaliteli esprilere sahip güzel dizi.Konuk olan kadın aktrisler de çok güzeldir. (bkz: heather graham)
az once dizideki karakter turk e gonderme yapma amaciyla türk olarak sarikli ve sakalli bir adam koyduklarini gordugum dizi.
soyle de bir diyalog gecmistir:

-i'm a little sick of the turks.(turk ciftini kast ederek)
-excuse me? (ömer isimli türk arka masadan konuşur)
-oh not you, omar, i love your people.

bu sahne sayesinde sogudum diziden evet.
izlenilesi bir dizi. şimdiye kadar izlediğim komedi dizilerinden en iyisi diyebilirim.
(bkz: i m no superman)
jd ve turk'ün muhteşem ikliyi oynadığı dizidir, izlenilmesi tavsiye edilir *
güzel bir cnbc-e dizisidir.günlerini ve saatlerini bir türlü takip edip izleyemediğim dizidir.
persembe gunleri cnbc e'de saat 20 : 30'da yayına giren izlenesi dizi.
cnbc-e nin en iyi, izlenesi dizilerindendir. öğrenci olduğuma ve bu yüzden izleyemediğime lanet ettiğim dizidir. jd abimiz terfi etmiş burdan hayırlı olsun diyoruz.
cnbc e nin keyif veren izlenilesi dizilerinden ayrıca her bölümün sonunda bir ana fikir belirtmesi ya da bazen hüzünlü olaylara dokunup iyi bir son hamle yapması da ayrı bir tat veriyor.
hastane dizilerine bambaşka bir bakış açısı, soluk getiren dizidir. jd - doktor cox atışmalarını izlemek müthiş keyiflidir. ayrıca, bir de janitor karakteri vardır ki, başlı başına bir fenomen olmuştur. eğlenceli dizidir velhasıl, izlenesidir.
cnbc-e derginin dediğine göre turk'un cep telefonu numarası 1-916-2255-8875 imiş. ha ben aramadım, o ayrı.

ayrıca çok iyi bir durum komedisi dizisidir.*
(bkz: dr cox)
--spoiler--
bu haftaki bölümünde kareem abdul jabbar'ın, kısa da olsa yer aldığı dizidir.
--spoiler--
(bkz: Bambi nin yükselişi)
dr cox'un diyaframının manyak gelişmiş olduğunu düşündüğüm -yoksa o kadar kallavi cümleyi bir solukta nasıl söyleyecek- süper dizi... bir de şu adresten http://scrubs.mopnt.com/fun/personality/ dizide hangi karakter olduğunuzu test edebilirsiniz... janitor çıktım ben...*
http://www.youtube.com/watch?v=20Of_mna-Rs ("o" ve "r" büyük)
doktorların, hemşirelerin, kısaca tüm hastane personelinin giydiği, muhtelif renkleri mevcut olan, alt ve üst olmak üzere iki parçadan oluşan, gayet rahat nöbet kıyafetlerinin ingilizce adı.
(#1002564)

testinde Turk * çıktığım dizi. *

http://scrubs.mopnt.com/f...ity/index.php?result=turk
süper bi cnbce dizisi.
komik doktorlar
bugün yayınlanan bölümü My Best Friend's Baby's Baby and My Baby's Baby* ile yarmış geçirmiş, sonlara doğru gözleri de yaşartmayı ihmal etmemiş, gerçek olamayacak kadar güzel tv büyüsü.