bugün

klasik gazozu çok bayağı. niğde gazozu beş basar buna içmeyin kardeşim bir bok yok ciddiyim, paranıza yazık.
reklam sloganı "schweppes gazoz, büyüklere gazoz." olan içecek firması.

(bkz: schweppes balon bebelere balon)
(bkz: büyüklere gazoz)
yolunu şaşırmış bir asteroidle beraber dünyamıza geldiğine inandığım harika içecek.
adi ve tadiyla erotik bir icecek.
(bkz: şşşşşşşşıııı).
diğer gazozlara göre daha pahalı olan ve bu pahalılığın hakkını sonuna kadar veren içecektir.
mandalinalı olanın mutlaka tadılması gereken bol gaz yapan, hoş kokulu içecek. her akşam yatmadan önce içilmesi gerekenlerin başında geliyor.
reklamlarıyla ilgi çeken marka.

http://youtu.be/8hpywxdaxuw
mandalina tadındaki doğal alkol ile lise yıllarımızın içkisiydi. o ve ben'dik, sadece ikimiz... o yanımda olmadan içmem diye söz verdim bi gün kendime. sırf o tadı dilimde hissetiğimde onun yanımda olduğunu bilmenin mutluluğu eklensin diye içime. şimdi geliyor diye yine bol bol içebileceğim. duygusal anlamlar yüklediğim için, benim için herhangi bir içecek olmayan güzide içecek.
Mandalina aromalı içeceğindeki el yazılarıyla beni mest etmiş güzel bir içecek markası.
içine çocukluk zamanlarımı doğramışlar gibi olan gazoz. içtikçe ağzıma çocukluğumundan kalma bir tat geliyor.
mandalina aromalısı enfestir. içerken müdahele olursa reklamlardaki gibi şhh derim.
mandalina dışındakilerle pek aram olmasa da insanın gördüğünde sepete eklemesi gereken içecektir.

bir keresinde çok sıcak bir günde tonik aromalısını merak edip saatlerce ağzımdaki berbat tadı gidermeye çalışmıştım.*
schhh sloganlı sitelerinde kısa filmler mevcuttur.
2 ortak olarak işe girilmiş fakat sonrasında ortaklardan birinin kalleşlik yapmasıyla tek ortağa düşen o ortağında schweppesi piyasaya son haliyle sürerek para para demediği içecektir.
mandalina tadı bambaşka olan gazoz. muadillerinin fersah fersah ötesindedir.
uludağ sözlüğe bir daha gelirsem alacağım nick. Ayrıca 5 tl olsa bile vazgeçemeyeceğim asitli içecek.
mandalina aromalısı insanın ruhunu canlandırır adeta , bebek gibidir schhhhweppes.
tonik aroması ile kola gibi içeceklere hafif acı tat vererek farklı bir lezzet yaratmamıza olanak sağlayan içecek markasıdır.

aynı zamanda ginger aroması tek içim olarak tavsiye edilir.
gelmiş geçmiş en iyi alkolsüz içecek bana göre. her anlamda özgün, her anlamda farkını ortaya koymuş bir şirket ve içecek.
bünyemin 30 senedir aradığı içeceği çıkartmış marka ( Schweppes %100 Elma& Vişne 250 ml. ) fakat marketlerde bulmak imkansıza yakın.
görsel
Tınısı hos olan marka.
bitter lemon'u cinle o kadar iyi oluyor ki, şu an çok mutluyum....