bugün

Cilt bakımında kullanılan, yüze ve boyna sürülen losyon.
cinin ortağı
(bkz: cin tonik)
cildi temzilemeye yarayan özellikle vichy'ninkini tek geçtiğim temizlik ürünü.
(bkz: karışım)
gözenekleri sıkıştırma özelliği bulunan losyon
(bkz: tonic)
Bir müzik ölçüsünün ilk notası.
hassas cildlerin kabusu olabilir. tonik yerine gul suyu surmek aynı isi gorur.
müzikde, bir müzik ölçüsünün ilk notasıdır..müziğin genel yapısı bakımından son derece önemlidir..üçlü biçimine tonik akor denir.
tıp terimi olarak " güç verici " anlamına gelir.
bildiğiniz greyfurt suyu.sade de içilir yani.
hepsi kinin içerir.
içinde kinin bulunan içecek. içebilene daha doğrusu sevebilene az rastladım ayrıca.
karıştırılarak cini piç ettiği yetmiyormuş gibi kendi de piç olan içecek.
(bkz: sek içiniz)
bunun yerine demlenmiş papatya çayıyla silin yüzünüzü. 1 hafta içinde farkı görüp dua edersiniz bana söyliyim. * *
istanbul'un ümraniye, üsküdar ilçelerindeki lokal bakkal ve marketlerde tırım tırım arasınız da bulamazsınız bu içkiyi. tüketimi azdır.
bok gibi tadı olan gazoz.içilmesi tavsiye edilmez.

(bkz: ağız siken içecekler)
günlük cilt temizliğinde kullanılan,cilt tipine göre seçilmesi tavsiye edilen, cilde nefes aldıran yumuş ,yumuş yapan losyon.
(bkz: yves rocher)
doğal olanı için (bkz: gül suyu)

edit: buzluğa koyup dondurun, sonra evden çıkmadan önce o buzu yüzünüzde eritin. isterseniz üzerine makyaj yapın. *
Yüz temizleyiciler, ciltteki yağı ve kiri, makyajı çözdükten sonra gene de cildimiz tamamen arınmış olmaz. Bazı kir ve keratin pulları gibi eriyemeyen maddeler tonikle silerken temizlenir. Yüzünüzü iyice temizlediğinizi sandığınızda bile, tonikle sildikten sonra pamuğa bakarsanız ne kadar kir çıktığına kendiniz de inanamazsınız! Cilt temizliğinizi bitirmek için finali mutlaka tonikle yapın.
yüz temızleme jelı kullanılmadan dırek kullanılmaması söylenen yüz temızleme hedesı. madem jelın ulaşamadığı kırlerı yok edıyor nıye jelı kullandırmaya çalışıyorsunuz adamlara *
Su niyetine sık sık iÇtiğim, Çok beğendim inanılmaz tadı olan gazlı iÇecek. Bildiğiniz greyfurtun olmamış halini yer gibi hissettirir acı tat.
içinde sıtma ilacı kinin bulunan içecek.
rahmetli kedimin ismi..
güncel Önemli Başlıklar