bugün

entry'ler (456)

cipralex

kbb doktorumun verdiği ilaç. gece aşırı diş sıkması nedeniyle kulaklarımda oluşan ağrı için başladığım, daha sonra diğer sorunlarıma da inceden çözüm olan ilaç. uyku düzensizliği, acayip kabuslar, gün içinde sinir patlamaları, aşırı düşünce, uyku öncesi 1-2 saat düşünce silsilesi, iş stresini azalttığını gördüğüm ilaç.
Yan etkilerine gelince ; gün içerisinde unutkanlık, koy götüne modu, pipide koy götüne sevişince nolcak modu, geç boşalma hemde öyle böyle değil.
ne zaman bırakacağıma daha karar vermedim fakat kulaklarımdaki ağrıyı aldığı için ve stresli bir dönemden geçtiğim için bir kaç zaman daha kullanmaya devam edeceğim ilaç.

ankara

etrafta sırlar dünyası şeklinde gezinmemize neden olan 15 gündür bir türlü sis olayının bitmediği şehir.
(bkz: sis atma orçun)

clash of clans

Son güncelleme ile anası sikilen oyun. resmen oynamayın diye uğraşmışlar.

kamyon arkası yazıları

Az önce gördüğümdür.

Senin gibiler bir şöför parçasıyla evlenmezler !
Zengin bir koca bulurlar, şöförüyle sevişirler...

yeni server daha hızlı dedim dedim inanmadınız

(bkz: at yalanı sikeyim inananı)

erkekler odunsa şairler neden hep erkek

ustanın da dediği gibi ;

(bkz: erkek sever kavuşamazsa aşk olur)

million years ago

Adele'in son albümündeki en baba parçadır.

sosyotrend programındaki kafa açıcı konular

her gün kafa açan konuları nasıl buldukları merak edilen programdır.

lol oynayan kız

saf kan kezbandır.

sosyotrend programındaki kafa açıcı konular

Her yayın günü sanki tıkalı bir gidere lavabo aç dökülmüş gibi beynimizin en derinlerine işleyen, gram tıkalı yer bırakmayan konulardır.

ikinci el araba alım satım jargonu

(bkz: muayyer)

geceye bir rusça söz bırak

bir klasik olan ;

(bkz: cyka)

zeytinli rock fest 2016

Zirvebox bölümüne eklenmiştir.
Bu sene daha iyi bir organizasyon ile hep birlikte ( uludağ sözlük olarak ) daha iyi vakit geçirmek için fırsat diyorum.

http://www.uludagsozluk.c...&ne=5n1k&zid=1283

zeytinli rock fest 2016

Bu sene festivale çarşamba günü kapı açılış saatinde girip pazartesi sabah saatlerinde çıkış yapmış biri olarak söylüyorum ki benim, eşimin ve birlikte gittiğimiz arkadaşların herhangi bir problemle karşılaşmadığı kusursuz bir festival olmuştur. seneye daha geniş bir kadro ile oralarda olmayı planladığım festivaldir.

dip not : kendi arabanız varsa gündüz festival alanında değil, çevre beldelerde denize girmişseniz ( assos, küçükkuyu, altınoluk, ören, ayvalık, cunda ve şeytan sofrası civarlarında ) festival alanının tuvaletlerini temizlendiği vakit sabaha karşı 4-5 gibi kullanıp festival alanında olmayan duşları kullanmadıysanız, akşam üzeri kaldırımda portatif sandalyelerinizi kurup güzel muhabbetler edip, istediğiniz grubu dinlemek için içeri girmişseniz, iki araba ile gidip bir tanesi ile otopark sonunu çözmüşseniz mükemmel bir festival geçirmişsinizdir.

Seneye orada tanıştığım süper insanlarla karşılaşmak dileği ile...

uludağ sözlük moderasyonu

Ne zaman denk gelsem aklıma şu efsane cümleyi getiren grup ;

(bkz: böyle puşt gibi ibne gibi bir şey)

neden çıplak yaşamıyoruz

(bkz: sikmeseler bari)

kitap yazacak olsanız son cümlesi

(bkz: alayınızın amına korum lan)

bir insan kaç yaşında olgunlaşır

Erkek ise babası, kadın ise annesi öldüğünde.

eksi 4000 için karma sıfatı önerileri

At organı.

tapılabilecek mantıklı tanrı önerileri

(bkz: oralet)