bugün

entry'ler (294)

19 nisan 2015 chp seçim beyannamesi

Dediklerinin yarısını yaparsa ülke güne gülümseyerek uyanır. Şimdiye kadar Atatürk, laiklik diye belli bir kitleye seslenen Kılıçdaroğlu şimdi tüm Türkiye'ye sesleniyor. vicdanı olan dinler.

çok konuşan arkadaş

Bunlardan bir tanesine sahibim. Adam hiç susmuyor. Değil bir dakika bir saniye bile susmuyor arkadaş aklım almıyor. Doğal olarak sonradan sapıtıyor ve saçmalamaya başlıyor. Üstelik saçmalama kısmı geçtikten sonra her gördüğü kişiyle dalga geçmeye başlıyor. Gazı verenler olunca da durmuyor, dalga geçmeye devam ediyor. iticidirler, üremeden yok olsundurlar.

izmir soğuğu

Oh be alıştım dersiniz o an bir rüzgar eser ve kaç kat giyindiğinize bakmadan buz gibi teninize çarpar. Yerde kar varken -10 derecede eldivensiz sadece eller cepte rahatça gezebiliyorken burada eldiven takınca bile ellerim buz gibi oluyor. Çözemedim izmir seni.

fransız charlie hebdo dergisine saldırı

Normalde böyle bir olay yaşansa içim burkulur boğazım düğümlenir.

Ama insanların dini değerleri ile açıkça dalga geçmek terbiyesizlik. Bunu sırf islam için de söylemiyorum. Türkiyede böyle bir dergi olsa min 1 yıldan başlıyor dini değerler ile alenen dalga geçmek ki adamların yaptığı dalga geçmekten öte dinlerce kutsal sayılan insanların götlerine bir şeyler sokma. Ya da birbirlerine handjob yaptırma vb.

Öldürülmeleri haklı mı tabiki değil fakat inanmayan inanana saygı duysa biraz keşke inanan da inanmayana. Biliyorum inanmayan inanana daha fazla saygı duyuyor fakat keşke herkes kendi işine baksa böyle şeyler hiç yaşanmasa. Ne biri birini provake etse ne de diğeri digerini öldürse.

Edit: Deistim

özel mesaj almak isteyen yazarlar

iyi olurdu :(

şaka maka yılbaşını yalnız geçirmek

Insanın midesinin düğümlenmesini. Ağlamak isteyip aglayamamasını sağlar.

Sıkıntıdan kusmak nedir allah aşkına ?

nba 2k14

Kötü bir maçtan sonra 16. Siradaydi sanırım draftla Cleveland Cavaliersa girdim. Nba 2k08 olduğunu sanıp bir an ana lebron abimle oynicam derken 2k14 olduğunu hatırlayıp kendime geldim. Söyleyeceklerim şunlar: 30 sayı +5 rebound 2 steal ile maç bitiriyorum bazı maçlar sayı 20ye düşebiliyor ama hala ibne koç gidip irvingi ilk 5 de çıkarıyor. Sonra beni sokuyor sg oyna diyor bu irving mali da oyun kuramıyor içeri giremiyor öyle topu alıp bekliyor sürenin dolmasını. Az önceki miami maçı... iki pas yapıp önüm hafif bosalinca şak şak üçlük atıyorum 2 sayı gerideyiz kalan süre 15 saniye bizim ibneler ben topa vurup tam çaldığımda foul yapıp adamlara ftdan 2şer sayı veriyorlar oluyor sana fark oyun sonu 6.

Koça da söyleyeceğim biraz dikkatli oynasın elemanlar bu sene drafttan geldim tony parkerla kapışır oldum bu irving totoşu varsa ben yokum ama ara konuşmalar o kadar sıkıcı ki yanlış bir yere girer miyim diye kurcalamıyorum bile.

Üstelik koç beni 20-10 yenilirken oyuna alsa skoru 30-26 falan yapıp öne geçiriyorum sonra çık bakayım diyor 2 dk sonra geliyorum adamlar 4 sayı gerideyken min 10 sayı önde. Napıyor bu mallar anlamak güç. Girmeyen topa dokunup goaltending yapan mı dersin 2.10 boyuyla veletlerden blok yiyen mi dersin..

Lan lebron chalmers beni tutuyor bu mallar diğer adamların arkasında bekliyorlar boşa kaçayım falan yok..

Özet: yapay zekanın kendi takımınızda sıçtığı oyundur. Rakip mi ? Lebron geliyor adam tüm oyun oynasa bile 4. Quarterın son dakikaları depar atabiliyor siz yoksaniz sizin takım 4 kişi olsun geçip smaç basıyor.

Yeteneklii, bol sayı atan pas yapan pg arayan varsa pm üstelik sanırım 1994lüyüm uzun yıllar oynarız birlikte.

benim adım gültepe

Adamlar nasıl dizi yapmışlar be. Resmen kalp atışı ve burukluk 1,5 katına çıkıyor her sahne aksiyon her sahne dram. Ayrıca öyle bir geçer zaman ki deki sonerimizi (mete horozoğlu de bıçakladılar ama yedirtmeyiz. O hırsızı da verseler ağız burun kayarım. Hem adamın saatini çal. Üstüne veresiye yazdirmayan kofteciye atarlan. Üstüne git sonere atarlan sonra da arkadan bıçakla. Önden gelsen adam seni tokat manyağı yapar itoğlu it.

Iste böyle bir dizi kaç zamandır ilk defa entry girdirtiyor.

seda sayan

Buna da kızamıyorum sonuçta potansiyel belli. Cahilin teki. Siz cahilin tekine (aşağılamak için söylemiyorum yanlış anlaşılmasın) para verin şan verin iki kaset cd ne zıkkımsa çıkartın sen şusun sen busun diyin o da iki gün sonra ben şuyum sizi perişan ederim diye dolanır.

Oğlunun yerinde olmak istemezdim. Düşününce her tarafı silikondan şişmiş bir anne. Kaç yaşına gelmiş hala orasını burasını açıyor. Üstüne programa katil getiriyor (ki o orospu çocuğunun da amk ona söylenecek söz yok zaten)

Kısa kesmek gerekirse : artık bizi rahat bırakmanın zamanı gelmedi mi sedacığım bi siktir ol git ulan 52 yaşındasın hala iki parça para için soytarılık yapıp milletin (akpnin) göt kokusunu çekiyorsun. Sen, zahide Yetiş, Müge Anlı, esra erol vb. Ölünce sizi kimse anmayacak anca programa getirdiğiniz şak şakcı tayfa belki kırk yılda bir dalga geçer sizle. Daha fazla düşmeden git.

isminden yakışıklı olduğu anlaşılan erkek isimleri

Mert. Kendimden biliyorum

iki meme görüp aklını oynatan kestane nesil

Yıllar önce gazetelerde hande ataizinin bikinili fotoğraflarına abananları üzmüştür.

31 ağustos 2014 hollywood hack saldırısı

Size ne çeker diyen kezbanlari görmüştüm de sanki siz yeni fotoğraf makinası alınca ilk iş sikinizi çekmiyor musunuz diyen bir ergenus gördüm ekşide hala şoktayım. Millet mi anormal ben mi çözemedim ama ben alınca ne bileyim arkadaşımı doğayı falan çekerim kimsenin de sikini memesini falan çektiğini de sanmıyorum.

Ayrıca yüklemeselermiş diyenlere de hırsızın hiç mi suçu yok diyesim geliyor. Özellikle jennifera. Yazık kıza aile kızıydı o cenifırdı ama artık gözümde bitti sayılır :(

31 ağustos 2014 türkiye abd basketbol maçı

Biri beni aydınlatsın nerede lebronlar howardlar hidayetler.?

miranda cosgrove

Kendisini icarly ile tanımış biri olarak eskiden platonik aşkık olduğum oyuncu ve seslendirme sanatçısı. Ama ne yazık ki büyüyünce gözler açılmaya başlamış ve bunca zamandır sevdiğim kızın aslında erkek olması trajedisini yaşadım. Nedense 21 yaşına gelmiş ama göğüs olarak hiçbir şey bulunmamaktadır. Umarım yakın zamanda kilo alıp meme yapar (bkz: bujiler meme yapmış hehehe).

zoretanin

Süper bir ilaçtır ama aman diyelim testleri ihmal ermeyin ayrıca sormak istediğim bir soru da var. Bugün test sonuçları elime geçti bildiginiz gibi her ay kan örneği veriyorum ast alt için. Şuana kadar düşük seyreden ilaç dozunu 1 aydır artırdık. Ayrıca kanda fazlaca protein çıktı. Ilacin bir yan etkisi midir ?

ne yapsam da türk kızlarına laf soksam sendromu

(bkz: ben kızım demenin alternatif yolları)

one flew over the cuckoo s nest

-spoiler olabilir

Bence Billy, hemşire ratchedın oğlu. Ama kadın ,hani derler ya is başka arkadaşlık (burada annelik) başka diye aynen o biçim sanki ikinci biri varmış gibi konuşuyor billynin annesinden bahsederken. Ayrıca hastaları pek takmayan otoriter hemşiremizin billynin sevgilisine evlenme teklifi etmesi bölümünü anlatırken gözlerinin dolması da bunu kanıtlar nitelikte

-spoiler olabilit

Lütfen olumlu ya da olumsuz fikirlerinizi paylaşınız çünkü bunun doğru olup olmadığını bilmek (emin olmak) istiyorum.

Edit: kelime hatası.

ben bu yazıyı ona yazdım

(bkz: bunu yazan tosun)

lsd

Sözlükteki orospu çocuğu satıcıları bir bir ortaya çıkaran maddedir.

sözlük ve benzeri yerlerdeki türk kızları

Çoğu kezbandır. Kendilerini bir halt sanarlar ki sokakta görse tüm gün düşleyeceği kişilere gelip burda abazalar ezikler diye posta koyar.