bugün

entry'ler (355)

eti az yersek sorun çözülecek

Geçen rastladığım "sık sık hastalanmayın malzemeler euro dolarla falan alınıyor" bakan beyanına benzerdir.

sevgiliyi eve çağırmak için atılan yalanlar

erasmustayım, malum yurt internet bağlantısı beni buradan google'a zor götürüyor. Dedim ailemle görüşemiyorum bağlantı leş, demesin mi "gel istersen benim evimde konuş annan babanla" elin hollandalısı... Kibarlık mı desem yoksa manalar mı arasam bilemedim ben. *

ben farklıyım

aslında bir bakıma doğru, bir bakıma da yanlış olan tümcedir. Her insan farklıdır evet, ama sonlar hep aynıdır der uzaklaşırım.

uzun entry lerin okunmaması

üstüne üstlük eksilenmesi de cabasıdır.

acaba şimdi ne yapıyordur

telaş gerektirmeyen, var sayımların bolca yapılacağı sevgiliye yöneltilen ama kendisine ulaşmayan sorudur. muhtemelen kendisi de facebook twitter takılıp, mouse tutan eli sıcaktan terliyodur. arada tuvalete gidiyordur falan.* *

robdöşambr giyen erkek

bir tamamlayıcı olarak elde viski bardağı * olmazsa olmazdır. Türk filmlerinin vazgeçilmez sahnesidir, tipik pezolar bu sahne sayesinde hemen renklerini belli ederler.

ilk buluşmada çiğ köfte ısmarlayan erkek

içten erkektir. hem ne gerek var etli dönerli şeylere. Sonra kilo aldım diye ağlıyorsunuz. erkeğin içtenliğine doğallığına vurulmalıdır.

aldatan erkeğe ağda yapıp gay bar a atmak

zaten aldatmıştır, aksine cennete düştüğünü düşünebilir bu erkek kişisi. sonuçta sonuç önemlidir, sonuca giden yol değildir.

komşunun sizin kızı bir erkekle gördüm demesi

olağan durumdur, kızınızı bir eşekle gördüm mü denilmesi lazımdır acep. 1 insan yürüyor + 1 insan yürüyor = 2 insan yürüyor. fazla beyin eforu sarfetmemizi gerektirmeyen basit bir denklemdir.

kaslı erkeklerden hoşlanan kadınlar

göğüs-bel-kalça ölçüsüne dikkat eden erkeklere oranla daha azlardır efendim, onlar topal satıcıların kör alıcılarıdır.

kızların cevabını merak ettiği sorular

erkekler neden kaşının ortasını almaz, ya da deodorant kullanmaz? * *

recep tayyip erdoğan ın güneş gibi doğması

aklıma teletabilerdeki güneş geldi, hoş olmadı. *

3000 yılının olası sözlük başlıkları

sean bean'i ölümsüz yapacak madde bulundu.

3000 yılının olası sözlük başlıkları

süper turbo gücündeki toma 106 iş başında bugün vatandaşların beğenisine sunuldu. aynı zamanda karşısına çıkan her şeyi lazerle eritme özelliğine sahip.

samsung galaxy note 2

bizzat kullandığım alettir. iyidir, hoştur ama bazen adamı deli eder. şarjı iyidir fakat kasmalar olabiliyor. en güzel yanı laptopa gram ihtiyaç duymuyorsunuz, diziler filmler rahatça yardılabilir. samsung'un saçma salak gereksiz programları içinde yüklü olsa da, stabil değil, kaldırın yapın bozun. narin telefondur boyutuna rağmen incedir. ilk başta yadırgansa da zamanla alışılır. önerir miyim evet.

ilk buluşmaya piknik tüpüyle gelen erkek

bir sonraki buluşmaya baharatlanmış pirzolarla gelmesi muhtemel, ne istediğini bilen alnı terli, bağrı açık sevdiceğini mutlu etmesini bilen erkeğimizdir.

esra erol

programına necati şaşmaz türkçesi konuşanları toplayan işsiz dişidir. karşısındakilerin bir necati şaşmaz, bir şefik subaşı * olduğunu bilip, insanları azarlama lüksüne sahip olduğunu düşünen ve şu an hakkında yazmak için harcadığım kalorilerimin yitip gidişine üzülmeme yol açan kişi.

sözlükçülerin bindiği en lüks bisiklet markaları

lüks bisikletim olmadı, binemedim. markası buraktı, bianchi'nin yan sanayisi diye kandırıldım, her gün zinciri atardı. sokağın köşesine geçip iç çekerek ter içinde zinciri takmaya çalışırdım, ellerim zift gibi olurdu. hiçbir zaman hevesle aldığım şeylerden yana şansım yaver gitmedi. başlığı açan beni derinden yaraladı efenim... *

esra eroldaki merve

sıkıntıdan ne parmaklayacağını bilemeyen insan modelidir.
+bugün çok sıkıldım, kendime zengin bir koca bulayım.

entrysinden patlama bekleyip oy alamayan entryler

patlama yapamayan entrylerin kaderinin değişeceği başlıktır, belki hala son bir ümit vardır, belki de o gün bugündür.