bugün

entry'ler (182)

en iyi türk rock şarkıları

ünlü- kafam

hasan yavaş

etiler camiasının yakından tanıdığı über ötesi sosyetik saç kırpıcı

mesut işçi

dj dünyasında geleceği çok parlak görünen şahsiyet. merak edenler için https://soundcloud.com/mesutisci

nike fuelband

Bileğe takılan, vücudunuzun hareketlerini kaydederek nikefuel, adım ve yakılan kalori olarak gösteren zamazingo.

samsung galaxy note 2

Samsung'a saydirmam iÇin bana haklı gerekÇeler veren cihazdir. Sevgili koreli kardeslerim 8-10 ay önce zaten galaxy note denen cihazı cikarmissin, beğendik aldık. Birde üstüne klavyeli kılıf aldık, birde kocaman ekranından süper navigasyon olur diyerek orijinal araÇ tutacağıda aldık. 8 ay sonrada yeni cihaz Çıkarıp bizi cezbediyorsun. Bırak Çıkardığın cihazda bendeki hiÇ bir aksesuarinla uyumlu değil. Apple gibi birkaÇ senede bir cihaz yenilesene be koreli kardesim, bizimde cebimiz zarar görmesin

osurarak kilo vermek

Bugün 5 kilo vermemi sağlamış yöntem.

1 aralık 2011 maccabi tel aviv beşiktaş maçı

quaresma reisin tvlerdeki spor programlarının yeni jenerikleri için imal ettigi gol ile bizi sevindirdigi maç.

spor toto süper ligin değeri

son olaylardan sonra artik degeri yerlerde surunen ligtir kendisi.

suzan kardeş

bal ve kan - bekriya III adindaki albumu piyasaya cikmis kisidir. muthis bir album olmakla birlikte albumunlerine daha cok sevdalinka koymasini bekleriz kendisinden.

2011 eurovision şarkı yarışması

bosna hersek'ten dino merlin'in love in rewind sarkisi ile ilk 5'te yer alacagina inandigim yarisma.

arap devriminin yalan dolan olmasi

an itibariyle savundugum onermedir.

gerekcesi icin (bkz: #10687881)

yasemin devrimi ve arap dünyası

benim icin yalan dolan bir devrimdir. heleki demokrasi amaciyla halkin ayaklandigi tamamiyla buyuk bir yanilma durumudur. neden mi ? cunku bu devrimin an itibariyle olan ulkelere bakin. tunus, misir, yemen, urdun, suriye. bu ulkeler arap dunyasinda petrol acisindan sifir olan ulkelerdir. ne zamanki bu devrim petrol zengini arap ulkelerinde olursa ben o zaman bu bir devrimdir derim.

samsung galaxy s

iphone killer olarak degilde, iphone fucker olarak adlandirilabilecek smartphone. su ana kadar gordugum en oneml eksikligi uygulama zenginligi acisindan iphone'dan geri kalmis olmasi.

trabzon b yi yenen beşiktaş ın inanılmaz sevinci

trabzonspor'un b takimi yoktur diyerek otomatikman kendi kendini morartan basliktir. yahu turkiyede paf takimi vardir, b takimi diye bir sey yoktur. ben gormedim ama trabzonspor sahaya 11 tane paf oyuncuyla mi cikti.

edit budut : (bkz: besiktasi cekemeyen seri eksi oy veren ibneler)

26 ocak 2011 beşiktaş trabzonspor maçı

demistim demek istemedigim mactir. (bkz: #10618845)

besiktasi cekemeyen seri eksi oy veren ibneler

bu mevsim baya bir meyve verdi bu ibnetorlardan dedigim kitle.

edit : israrla kotuluyorlar. demekki hakliyim.

quaresma nın trabzonspor a attığı gol

o bir gol degildir. o bir sut degildir. o bir kartalin artik herkese gider yapmaya basladigi andir. bu besiktasi bu andan sonra tutabilecek kimse yok demenin bambaska bir yoludur.

besiktasimin sahanin her cm2'in de full press yaptigi mactir. ben sana kurban olmazmiyim kartalim dedigim mactir.

iste quaresmaaaaaaaaaaaaa dedigim mactir. 2-0

iste almeida iste besiktas dedigim mac. 1-0

edit : bunu bile eksileyen duduk makarnalari var.
ayrica (bkz: besiktasi cekemeyen seri eksi oy veren ibneler)