bugün

Yani nasıl ne diyeceği bilinemeyen erkek.

Erkek demeklede yanılıyor olabilirim.
Varsa beni bulsun o ya.
kursa gitmeyi düşünüyorum, eşlik etsin.
Burada methiyeler Düzülür. Ama bu kızların sevgilileri ben salsa öğrenmek istiyorum kursuna gideceğim derse olay çıkar.

(bkz: gerçek kezbanlık budur)
(bkz: dans eden erkeklerin biraz şey olması) ney olması yakışıklı, güzel vücutlu, romantik, ritmik. kıvıran erkek adı altında gay benzetmelerinden nefret edilesi yorumlara da tabi tutulacak erkektir. dans eden erkek karizmatiktir ulan, bunu adabıyla yapıyorsa tabi. dans stüdyolarında envai çeşit azgın herif görebilirsiniz, bu nahoş durumdan kurtulmak için herkes kendine yakışanı bilsin ve dansı 'adamına' bıraksın denilmelidir.
darbecidir.
düğün salonunda 10 kaplan gücündedir.
bir gün gene salsa yapıyorum, ormandayız, enstantane.

etraf çok kalaba, salsa yapan yapana. kızların bol olduğu noktaya doğru adeta serzenişte bulunarak; 'ayol çekilin salsacı geldi hanım' diye avazımın çıktığı kadar bağırdım, umarsızca.. ama nasıl sarhoşum. bir sessizlik oluştu. piste çıktım dedim barmene 'patlat bi harman dalı' tabi herkes şok. nasıl oynuyorum ama nasıl sarhoşum.. oyun bitti gözler bende tabi.

döndüm ve dedim ki 'erkek adam salsa malsa bilmez'. (bkz: efe)
Kıvıran erkektir.net.
Yakında ben diyebileceğim. Yeni başladım. işk derse gittim. 6 ay sonra tekrar bir entry giricem ya da bu entry i editliycem. Bakalım neler yazıcam.
ibnedir.
Bir harmandalı bilen değildir.
ibnedir diyecem çok sevdiğim ibne bir arkadaşımız biliyor ne diyim bilemedim dediğim başlıktır.
Hoş olmasa da karşı cinsin hoşuna gidendir.
erkek değildir o erkek olsa duramazsın.
Cok kivirmasa iyi.
karizmatikliği diye bir şey vardır. ilk aşık olunan erkek bile olabilir tabii sizinle dans ettikten sonra "ehe sevgilim bakıyor onunla dans edeyim biraz" demediği sürece.
Çok ekmeğini yemiş erkektir.

- pelin akşam bize gelsene bir kaç figür çalışırdık.
Aferim. insan saldığını bilecek. Yok öyle "bu koku nerden geliyo yha!" Falan.

Let the linç begin.
Vals bilen erkek karizması altında ezilebilir.

Binlerce dansöz var keza.
Sözelci ruhludur.
güncel Önemli Başlıklar