bugün

kim oruç tutuyo, kim tutmuyo, buradan takip edeceğim. kim bilir, belki sözlük helalimize sahur başlığında denk gelir, allah kısmet ederse iftarı eda ederiz.

şenlenmesine az kalan başlıktır.
hamdolsun.
allah kabul etsin oruçları ancak ben tutmuyorum bu sene de. kendime niye eziyet edeyim cennete gitmek için her 354 günde bir.
Eyyy ahaliiii geldi yine o muhteşem günler.. eskiden serdar06 abi ile yarışırdık bakalım bu sene neler olacak. Sevgili giden gider bakalım bu sene yarışı kim kazanacak:) hoş geldin eyy ramazan !!!
görsel
(bkz: 7 adet hurma ile oruç tutmak)
Şimdiden hayırlı sahurlar arkadaşlar.
Geçen sene hamilelik ve doğum nedeniyle oruç tutamamıştım. Rabbim bu sene oruç tutmayı nasip etti. hayırlı sahurlar arkadaşlar.
Hayırlı sahurlar eyy ulu ailesi !!
Ne yiyeyim diye düşünürken , balkonda mangal yaparken buldum kendimi. Sahurda kahvaltı yapan erkek ılıktır.
Benim yerime de biriniz tutun ben seferiyim sanırım. Herkese hayırlı sahurlar.
Babamı çağırdım. Geliyor bence.

görsel
günaydın sözlük yerine 1 aylığına bu başlık altında takılalım bari. ramazan'ın ilk gününü aç ve susuz geçirmeyeceğiniz güzel bir sahur yapmanız dileğiyle.
Allah sahurunuzu hayırlı, bereketli kılsın. Allahu teala size el uzatsın, hiç acıkmayın, hiç susamayın.

Allah bizim gibileri de ıslah etsin.
görsel
Ben hazırım ehehe.
gerçekten 2023 yılında hala oruç tutuyor musunuz? buna dair motivasyonunuz nedir? neye dayanarak oruç tutuyorsunuz çok merak ediyorum.
Rabbim ramazan ayı boyunca kalbi uyanıklardan eylesin. Gafletten korusun bizi.
Dua’larımız bir olsun, soframız bereketli olsun, ilk sahurumuz hayırlı olsun.
Allah tuttuğumuz oruçları kabul etsin
Ramazan hepimize hayrolsun.
görsel
Acaba kiminle sahura kadar konuşuyorsun ? Ben seni düşünürken, acaba sen kime ne yazsam diye düşünüyorsun ?
Hayirli sahurlar arkadaşlar, yine bir ramazana kavustuk çok şükür. Insallah saglikla , huzurla bayrama da kavuşuruz. Bu ramazan icimiz buruk. Deprem bolgesindeki kardeşlerimiz hep aklimizda. Rabbim bir daha böyle bir felaket göstermesin.
Çayımı demledim, pidemi ısıttım, bekliyorum.
Protestanım, ben bunu tutmuyorum ama...

Allah kabul etsin.
ben uykudaydım. (bkz: swh)
sıyırtma gavatın da derdi sahur değil, oruç!
Hayırlı sahurlar eyy ulu!