bugün

entry'ler (815)

sahurdayız uludağ sözlük

Oğlumda kızım gibi ramazan ayına denk geldi. Hayatımıza hoşgeldin hasan ali. Hayırlı sahurlar.

sahurdayız uludağ sözlük

Günler, hatta aylar sonra yüzümde tebessüm uyandıran başlık. Babamsız ilk ramazan ve sahur. Herkese hayırlı ramazanlar ve sahurlar diliyorum. Sana da baba.

yaşamak

Cok zor bu aralar, yeniden tutunmak hayata… Bıraksalar koy vercem kendimi, ama sonra Düşünüyorum kızım var, eşim var, karnımda büyüyen bir oğlum var, annem, ailem var, ha gayret diyorum deniz!! güçlü olmalısın, sana ihtiyaçları var sevdiklerinin diyorum ve susuyorum.

kalp krizi

Elimden babamı alan sağlık sorunu.

baba

Çok zor…
çok zor sensizlik. söz vermiştin bana, hani gitmezdin. Gittin bizden…söyle nasıl alışacağım yokluğuna?

baba

Yorgunmuş dediler, kalbin yorulmuş babam, uyutuyorlar seni, az dinlen tekrar gel yeniden aramıza tamam, Dualarım seninle babam.
Babam için dualarınızı istiyorum.

uludağ sözlük

Bir haftadır burdan girilemeyen sözlük. Nedenini bilen var mı acaba?

beraber tost yenecek sözlük yazarları

ilk ısırıkla yarısı gitmiş.

guguk kuşu

Küçükken abimle köyde öyle bir kuş yakaladık. Bir kutunun içine koyduk yemini suyunu veriyoruz. Çocuk aklı kirlenmiştir diye onu sabunla suyun altında yıkadık. Artık ne kadar hırpaladıysak akşamına öldü. Halbuki annem bizi de yıkardı, niye öldü diye çok üzülmüştüm o yaz.

erector uyudu mu sorunsalı

Uyanmış.

bebek isimleri

Şuan iki aylık hamileyim.
Kızım olursa Nigar, Bir sözlük arkadaşımın ismi, Oğlum olursa Hasan Ali, iki dedemin ismi, bu isimleri koyacağım rabbimin izniyle inşallah.
Edit: 16 aylık zeynep isminde bir kızımda var,

üstteki yazarla ne yapmak isterdin

excornist sen de elime düştün. Senle pasta börek yaparız doğum günüm için.

excornist kız mı erkek mi anketi

Cinsiyetini bilmem ama iyi biri gibi.

üstteki yazar hakkındaki fikrini söyle

Nicki hep bana Ankara’yı hatırlatır. Sevdiğim bir yazar.Hep mutlu olsun inşallah.
Edit: excornist aradan çık kale3112 içindi.

anın görüntüsü

görsel

üstteki yazar hakkındaki varsayımlarınız

Güzel domatesleri var. Sevdiğim bir yazar, hep mutlu olur inşallah.

geldimgittim

ikinci kez anne olacak bir yazar. Allah sağlıklı bir şekilde kucağımıza nasip eder inşallah. Sağlıkla, huzurla gel ailene.

anın görüntüsü

görsel

çocuk isteyen ailelere okunmuş elma

Evlat sahibi olmak isteyen kişilerin duyguları ile oynamak ne kadar kötü bir şey. Hani onlar yenik düştü zaaflarına, cahilce hareket ettiler ama sen niye kandırıyorsun onları? Hepimiz biliriz ki veren de allah alan da. Rabbim isteyen herkese anne, baba olmayı nasip etsin inşallah.

üstteki yazar hakkındaki fikrini söyle

Bayram tatilinde, iyi tatiller.