bugün

Nam-ı diğer Dj Mic Chek' dir kendisi, ayrıca hayranı olan bi çocuk sırf onu görebilmek için evine girdi diye kendisinden dayak yemiştir.
Günümüzde ise meslektaşı olan rapper'ları twitter üzerinden engellemiştir, aynı şekil kendisi ile alakalı herhangi bir gönderiye kendisini etiketleyen hayranlarınıda öyle.

Edit: Eksi veren bey/hanımefendi, %1000 doğru olan bir bilgiye eksi vermek nedendir bilemedim. Sanırım MF' sınız.
tarzıyla sevdiğim sanatkardır. vesselam.
Genelde kapalı kızların sevdiği rap şarkıcı'dır.
Sagopa Kajmer bize rapi sevdiren insan. Bundan 8 sene önce dinliyordum hala da dinliyorum. Müzik söylerken bizi düşündüren insan sanırım senin gibi bi rapçi daha gelmeyecek..
diyanetle sözleşme uzatmışlar, hayırlı olsun.
"Kesinlikle türkçe rap'in en iyisidir" diyenleri ortaya çıkarmıştır.

Peki şöyle desem; rap ne demektir? Biliyor musun küçük adam?

"R"itmic "a"merican "p"oem

Oooo aydınlandın değil mi? Peki "türkçe ritmik amerikan şiiri" desem nasıl olur? Hem türkçe, hem amerikan, hem ritmik, hem şiir... Aboov. Adama gülerler. gülerler.

Neyse bu başka mevzu.
Yunus adam değildir.
Saçma sapan "şarkı"ları melankodan öteye geçememiş şahıs. Genel fanları ne dediğini bile anlamayan a ke pe'li yobaz insanlardır. Ceza'nın didi reklamındaki parça bile bunun "şarkı"larından daha iyidir. Sago dinleyip rap dinliyorum demeyin. Hadi öptüm.
bir aralar çok dinlerdim. cezayla kavga sebebini çok araştırmıştım da kolera sebebiyle kavga ettiklerini duymuştum.
Pek sevdiğim rakçı grup.
müziklerinde gerçekleri anlatır. hayatın zorluğunu anlatır. şimdiki zamanda müzik yaptığını zanneden aynı nakaratı 4 sefer tekrarlayan ve milyonlarca izlenmeye ulaşan, götünü başını açarak izlenme yapan bir çok sanatçıdan kat kat üstündür.

sagopa hakkı ile müzik yapar. sözlerin akışına kapılıp gidersiniz. ama şimdiki toplum götünü başını açan kadınları seçiyor. anlamsız müzikleri...
En iyi parçalarındandır. Adam gibi adam sago.
https://www.youtube.com/watch?v=4taRZXeH5M4
idolümdür. Şarkılarını yıllardır dinlerim. Hiçbirinden bıkmam.
Adam diye anılacak insan.
O kadar şarkıyı yapıp hiçbirini kötü yapmayan kişi,
Kendini rape adayan bir insan.
saçma sapan şarkıların sahibi. o değilde bu bile kendini kaliteli olduğuna inandırmışsa yuh artık. en çok güldüğümde bu kadar basit söz yazıp anlamlıymış gibi pazarlanması. hayır bende isterim bu yazdığım şeyde haksız olmayı ama gerçekten gerçek bu, abartılmış kendisi. ama şunu diyim bazı şarkılarının ritmi falan çok güzel, ben sadece orta derece kaliteli olmasına rağmen çok iyi gibi pazarlanmasınan karşıyım, ama dediğim gibi bazı şarkıları dışında çok saçma şarkılara sahiptir, ülke gençlerine çok şey katma şansı olmasına rağmen katamadı, yerinde sekip eleştirel olmaktan ferrari gibi kaçtı. yinede başarılı olduğu kesin bana kimse katılmadığına göre...
"bangır bangır"la kopan dingillerin anlayamayacağı rapçi.
"benim inim hiphop" şarkısını dinlememişler için boktan rapçidir tabi ki. açacan sözlerim silahım'ı benim inim hiphop'u 2001'i bak bakalım üstadlığını bırakıyorlar mı. saygılar.
Adam onca acıklı adana çalıyor sonra dürt yaptıgı karıyı bızıklıyor yalnız olan yine biziz ltfen yani.
7-8 sene önce dinlerdik.
http://melankolia.com.tr/...5-turne-program%C4%B1.jpg

albüm bekleniyor....
Rap tarzı şarkı söyler. Şarkıları anlamlıdır.
ceza ile aralarındaki ayrılıktan faydalanmak isteyenler sagoya saldırır tabi. bi birleşseler alem rap görür.

fakat bir konuda hemfikirim, silahsız kuvvet ne zaman sagopa kajmer oldu kuvvetmira ne zaman dağıldı işte o zaman sagopa boka sardı ceza susmaya başladı. bütün bu insanlar barışıp neyim var ki p2'yi çıkartmanızı bekliyor be abi küs ölmeyin lütfen.

saygılar.
Rap ile hakkı arayan şahıstır kendileri.
Karakterini falan bilmem de...Bu adamın introları cidden çok başarılı.

https://www.youtube.com/watch?v=saO7afSn6OM
Öldü sandım, geldim.

Gece gece bu kadar entry girmeyin yahu...
Yaklaşık 10 dk önce parçasını dinledim hala en iyisi.