bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 3144.
    imam-hatipli kızların ilk durağı, otobüs bu durakta cıııııssss diyerek durur.

ve o imam hatipli kızlar ne kadar güney koreli erkeklere ilgi salmış olsa da bir türlü sagodan kopamaz.
    1 -2 ... kaptanaga
  2. 3143.
    geçen gün 2014 yapımı ahmak ıslatan albümüne denk geldiğim, kendini aştığını farkettiğim muhteşem muzisyen.

şarkılarının enstrümental versiyonlarını da kendisi yayınlıyor sanırım.

umarım yine ilahiye bağlamaz aq.

an itibariyle ülke müziğinin ve sanatının üç gömlek üstünde. ferhan şensoy’un yanında bir sanatçı daha sayabilirim; yunus özyavuz.
    3 ... ortambozan
  3. 3142.
    Fars dili edebiyatı mezunu, bir çok şarkısında aruz vezniyle yazabilecek kadar kalemine hakim, bir çok dj.in turntable la yapamayacagini sadece ağzıyla yapabilen biridir. bana göre Türkiye'nin Eminem,i cezacilara göre soytarı. unuttukları bir şey var ki cezayı meşhur eden de sagopanin şarkıları. "albüm kapaklarını aç da adımı gör" der bu duruma.

birbirlerine attıkları dissleri dinlersiniz kalitesini daha iyi anlarsiniz.

ayrıca sadece ergenken değil, 30 40 50 yasindakilerin de sevebileceği bir rapçi. beğenmeyenler ya rap e on yargilidir ya da kaliteden anlamıyordur.
    2 ... kerberos34
  4. 3141.
    şarapçı gibi tipi olan ve müzik yaptığını sanan bir soytarı.
    3 -5 ... kivilive
  5. 3140.
    suretim şarap misali eskidikçe değeri arttı.
    2 ... enyuceniz
  6. 3139.
    Gerçekten çok iyi rapleri var. çok ugraştı ve istedigi oldu artık en iyi rapçiler arasına giriyo. Ben sagopa'nın ilk gölge haramileri adlı klibini dinledim ve gerçkten bu kadar anlamlı sozlerle o ses birleşince ortaya harika bişey çıkmış. Tebrik ediyorum onu.
    -1 ... turuncu kazak
  7. 3138.
    bir nesil bu adamla büyüdü. sevip sevmemek insanların kendi seçeneği ama saygı duymak gerekli. bu adam ömrü boyunca rap kültürüne bir şeyler katmaya çalıştı.

beni raple tanıştırdığın için teşekkürler sago!
    1 ... mbullet
  8. 3137.
    (bkz: Otçu hoca)
    Ergenliği yoğun şekilde geçiren birey şarkıcısı.
    O yaşta recep ivedik replikleri bile anlamlı gözüktüğü için bu bireyler hayatın anlamını bu şarkılarda buluyorlar.
    1 -4 ... esmer bey
  9. 3136.
    "geceler dişidir" diyen Kıpti'yi dinledikten sonra, artık nedense ilham ona sadece geceleri geliyor, gündüzleri ise değil söz yazmayı beat bile değerleyemiyordu...
    1 ... helal uyusturucu
  10. 3135.
    sen şahane bir uçurtmasın
    ben de senin ipinim,unutmayasın
    bensiz söyle ne işe yararsın?
    1 ... seytaninpabucu