1. 3226.
    Yeni rapcileri gördükçe sarıldığım adamdır. Ceza ile barışmayacaklarını biliyorum ama belki diye bekliyorum. iki insanın kim olursa olsun ayrılmasına üzülmem ama kolera gibi bi insandan ayrıldığı için mutlu oldum. Sagopanın kurtulduğunu düşünüyorum. Amk kolerası.
    ... furkancalavera
  2. 3225.
    Eskiden evde sesi eksik olmayan ancak yeni tarzına bi ısınamadığım rapçi.
    1 -2 ... baristalamasyon
  3. 3224.
    sadece rap yapsa olmuyor sanki.
    yok vodka redbul, yok tanrı denmez allah denir, yok ateist oldum, yok cübbeliyi severim.
    sanki kanaat önderi lavuk söyle rapini git.
    kafayı yemiş eski rapçi.

(bkz: Tanrı Çekti Tüm Resimleri)
    1 ... yastiklagezen
  4. 3223.
    Yıllarca genç insanların dini duygularını sömürüp, dinden menfaati tükenince asıl kimliğine dönüş yapan ateist kişilik.
    -2 ... seekthereallget
  5. 3222.
    Dessas gibi güzel bir parçayı seslendirmiş rapçidir.
    ... insan beser sasar
  6. 3221.
    kaf kef'i bitirmiş rap'çi. eğer bu şekilde devam ederse daha az dini motif, daha fazla duygu yüklü sanatsal söz kazanacağız, ne güzel! kolera da gitti, geriye sadece türkçe rap'in kızılelma'sı olan ceza-sagopa ikilisinin geri dönmesi kaldı.

hayat duruşundan ödün vermesi çok umrumda değil. sanatını devam ettirdiği sürece sago sago'dur, bmw'nin türkçe rap'teki karşılığıdır.
    ... sehzade birinci palamut
  7. 3220.
    kendisini tanımam ve umrumda değil ama amcası çok iyi adamdır.
    ... hastavilla
  8. 3219.
    artık ezana diss atması gerkeen sanatçı.
    ... o rus bu rus
  9. 3218.
    96 öss sözel birincisi sağlam rapci. Zamanında ceza ile küsmeleri üzmüştür. Zira neyim var ki gibi başarılı başka parçalarda gelebilirdi.
    1 ... furkancalavera
  10. 3217.
    moralim bozuk olduğunda karanlık şarkılarına battığım sanatçı . seni o kadar iyi anlıyorum ki.
    1 ... loveneverdies