bugün

Ferdi'ni saç lülesi etmez. Ferdi 800 milyon.

-aslolan.
Şu adamı ferdi ile kıyaslayıp, bir de ben kıyaslamışım gibi benim nickimi yazman yakışmadı dostum. Boey ile ferdi kıyası, sizin Hamza yiğit'i geçen yıl arda ile kıyaslamanız gibi.

Ha bi de, uçup kaçtınız oyuncularınızın hepsi 779 milyon euroydu. Ama Avrupa hep Fenerbahçe'nin topçularını aldı. Boey'e kim talip oldu? Nelson'a? icardi'ye? Kerem'e? Torerria'ya? Oliveira'ya? Geçin bu işleri. Hepsi elde kaldı. Güya boey ve nelson'dan yaklaşık 80 milyon kazanacaktınız ahahaha.
neyse yine derbilerde beklerinizin eline verince yazışırız canım. aslolan güzel bir kahvaltı yap hadi. biz çalışıyoruz da yapamıyoruz. siktir et daşşağını ferdi-boey yesin.
Dün otoban yapıldı molde'ye karşı hem de.
Nasıl ki fb kim i tutamadı gs de bunu tutamaz bu saatten sonra.
güzel piyasa yaptı.
20 küsüre giderse iyi.
50 milyon len aq.
Ligin en iyi beki.makine. osayi tavsaniyla karıştırmayın.
Şampiyonlar ligi grup aşamalarının en iyi 11 ine seçilmiş.
Türkiye'nin en iyi sağ Beki o belli de , şampiyonlar liginin de grup aşamasında en iyi 11 ine seçilen makine.
Ocakta gidecek galiba.
gitmesi üzecek azimli ve süratli savunma kanadı oyuncumuz. ama gitmesi zeki bir sağ bekin yerini açabilir belki de ?
Sahtekar.
tam bir Galatasaraylı olmuş...
dünyanın en çirkef futbolcusu.
gördüğü sarı kart normal olan sağ bekimiz. king' e kırmızı kart çıkmalıydı ama.
Hâlâ ikinci sarıdan atılmadı şaka gibi amk.
galatasaray'la sözleşme uzatıp duruma göre sezon sonu gitmeliydi, yerinin dolacağını sanmıyorum.
Bir veysel sarı değildir.

Evet bir bayanın futbol bilmesi saçma gelebilir ama kardeşim sayesinde öğrendik.
türkiye tarihin en prestijli transferine konu olan oyuncu.

30 milyon euro,
kulüp bazında rekor
lig bazında rekor
gittiği takım dünyanın top 3 takımından biri olan bayern münih.
gittiği takımda yatırımlık değil ilk 11 oynatılmak için satılıyor.
büyük takıma 2-3 sezon sonra sıçramadı, direkt bizden gitti.

satışın devre arası olması üzücü, gs'nin en iyi 3 oyuncusundan biri gitmiş oldu. umarım gelecek para doğru yere harcanır.
Bayern Münih ile 32+8 milyon Euro’ya el sıkışan Sacha Boey TT oldu. Galatasaray, Temmuz 2021’de Boey için 1 milyon 150 bin Euro ödemişti.

Boey'in Bayern Münih'e transferi, Türk futbol tarihinde bir rekor olarak kayıtlara geçecek.
görsel
bayern münşen formalı resmi transfer açıklamasını gördüm.
sanki mevcut flörtüm beni engellemiş de, bi' öncekine yazıp cevap alamamışım, başka sevgilerde teselli bulmak için son çare daha önce yüz vermediğime yazıp da, onun da bi' ilişkisi olduğunu öğrenmişim gibi karanlık çöktü içime.

ü z ü c ü .
"Yapılan anlaşmaya göre transfer gelirimiz net 30.000.000 Euro olup FC Bayern München AG, Şirketimize net 5.000.000 Euro tutarında şarta bağlı bonus ödeyecektir."

35 milyon Euro.
Daha ne olsun be.
--spoiler--
sacha Boey, Bundesliga tarihinde en fazla bonservis verilen sağ bek oldu.
--spoiler--

görsel