bugün

gün içinde kirleniyoruz. o pislikle yatağa girmek mi ıy.
Bu benim için ikiye ayrılır. Akşam spor dönüşü gibi durumlar varsa geceden duş alırım. Pazartesi günleri ayılmak için sabah alırım.

Sabah duşunun ayıltıcı, enerji veren bir etkisi var şahsen.
Tabi ki geceden. Sabah zaman değerli.
Gece duşu çünkü zaten dışarının tozu kiriyle, ayrıca insanların negatif enerjileriyle eve geliyorsun. Bundan arınmak daha önemli.
Sabah soğuk suyla duş almak.
Akşam ılık suyla.
ikisinin de yeri ayrı.
Kar kış tipi fark etmez sabah duj alırım.
akşam duş almak hem rahat bir uyku sağlar hem de ertesi sabah soğuk hava ile karşılaştığınızda hasta olma riskinizi azaltır. çünkü işe gitmek için aceleyle alınan duştan sonra saçları kurutmak için yeteri kadar özen gösterilemiyor maalesef.
Kışın akşamüstü soba yanarken , yazın ise istediğim saatte banyo yaparım.
akşam yıkayınca kafam yamuk gibi duruyor üzerine yatınca tek taraf ütülenmiş gibi düz olurken diğer taraf kabarıyor. sabah ıslak ıslak çıkıp hasta olmak daha mantıklı
Yaz kiş sabah duş almadan evden çıkmam. Bir nevi alışkanlık oldu.şayet akşama programim varsa eve uğrar duş alır o şekilde cikarim.
genellikle kışın gece duş almak, yazın sabah duş almak tercih edilir.
günde 2 posta duş almalıyızdır lütfen.

sabah kafa altı duş, akşam saç dahil duş almak, daha sağlıklı olur.

sabah saçı yıkayınca hem kurutamama, hem aynştayn gibi kabarık elektrikli gezme, hem de hasta olma riski var. akşam saçları yıkamak, daha sağlıklı.

bir de akşam eve giriyorsun tüm dışarının tozu pisliği üstünde kafanda, eve girer girmez doğru duşa, sağa solan dokunmadan.

akşam duşu uykuya hazırlar, kas kramplarını önleyicidir, cilde de iyi gelir.

win win.
Sabah almayı daha çok seviyorum ayıltıyor iyi de oluyor.
gel gelelim çabuk hasta olabildiğimden diğer şıkka kalıyorum.
Sabah alınır.
Kışın Terlemediysem ve erkenden işim varsa geceden. Yazın her daim sabah akşam.
sabah alırım, hava sıcaklığının bir önemi yoktur, insan güne dinç başlıyor..

yazlıkta hava aşırı sıcak olduğu için gece 3-4 kere alıyorum.
Elbetteki akşam alınan. Temiz olma düşüncesiyle yatağa girme hissini seviyorum. Ayrıca son dakikaya alarmı erteleyen biri olarak sabahları duş almak için erken uyanabileceğimi sanmıyorum
ıslak saçla yatınca kafanızın şekli çok acayip duruyor horoz kafalı gibi geziyorsunuz.
ikisininde yeri ayrıdır şüphesiz fakat geceden duş alınca rahat uyku çekilir..
Tabi ki geceden. Sabah zaman değerli.
Sabah alırım hep.
Geceden duş alanlar geceleri sabaha kadar terlemiyorlar mı da geceden duş alıyorlar. Duşun esprisi nerde şimdi.
bende erken duşalma sorunu var. o yüzden sabah erken saatleri tercih ediyorum...
Rahat bir uyku için geceden duş almak çok iyi. insan tertemiz şekilde mışıl mışıl uyuyor..