bugün

(bkz: saba tümer kafası)
an itibari ile habertürk ile ilişkisi kesilmiş sunucu.
cnntürk le anlaşmıştır.
Komik olan zamanlarda gülme efekti yerine aç kalmış martı gibi gülen dişican..
sonu hep türkle biten kanallarda program yapma takıntısı oldugunu düşündügüm hatun kişi.

(bkz: sky turk)
(bkz: haberturk)
(bkz: cnn turk)
cnntürk'e geçmekle asrın hatasını yapmış sunucudur.

(bkz: gollerimi açeydim böyle iki yena getme deyeydim)
insanı haber stüdyosunda değil de pavyon ortamındaymış hissine kaptıran ortam insanı. kahkahalar, ay şekerimler filan. ortam süper arkadaşlık süper.
oturup saatlerce muhabbet etmek istediğim sayılı kişilerdendir. muhabbet süperdir, sıkmaz.
full gırgır full şamata.
(bkz: seviyoruz seni saba tümer)
ölüyorum lan desen gülecek olan, hahahaha ahahahaha şeklinde gülme stiline sahip, kafası bir milyon olan sunucu abla.
tüm türkiye ye bikinisini gösterdiği için eskisinden daha bir mutlu daha bir kahkahalı program yapacağını umduğumuz sunucumcu. *
kahkaha atınca ikiye ayrılan ağzı ile karşısındakini yutacakmış izlenimi veren okan bayülgen keşfi.
süper sevimli bir sarışındır. şen kahkahalarına bayıla bayıla izlediğim güzel insandır.
bok gibi gülüşüyle* insanı kendisinden soğutan ekran çiçaa.*

sempatik değildir, güzel hiç değildir.
iyidir iyi olmasına da ne güzel olan ne de güzel gülen kişidir, olsa olsa gülmek için kendini zorlayan kişidir nazarımda. bu gülme efekti yüzünden kendisine olan sempatim yavaş yavaş antipatiye dönüşmektedir.
her güldüğünde gördüğüm küçük dilini bile beğendiğim hatun.
çok güzel güler kendileri.
ege üniversitesi iletişim fakültesi' nden mezun, ekranlarımızın güler yüzü, kahkaha bombası..
not: keşke bir rakı sofrasında buluşabilsek..
patavatsızlığına hayran kalınan hatundur. programa gelen konukları, sanki kendi evine gelmişçesine ağırlaması ona kezadır. canlı programının birinde murat boz'a ''peki.gay misin?'' sorusuyla murat'ı aptal etmiş kişidir.
her şeye itici şekilde gülüp kanal değiştirme sebebi olan insan.
gülüşüyle yıldo'yu geride bırakan televizyon yüzü, yakışıyor mu gülmek? yakışıyor o ayrı, insanları gülüşüyle akılda bırakması çok da kötü olmasa gerek üstelik kendisi ülke genelinde bayanlar tarafından da beğenildiği için gülmeyi unutan, unutturulan türk kadınlarına pek ala bir model olabilir.
ota boka gülenbayan.* **
nerede yaşıyor ve yaşa...zapp...trabzonspo...zapp..ferhu...zapppppp...benim uzaylıyla birebir sevi...zappp..zuhahahahahahhahahahahhaha

ananı...

kumandayı elimden atmamla birlikte kanepenin arkasına saklanmamam bir oldu.

o ne gülüş kardeşim.

hani bir ahhh çeksem karşiki dağlar yıkılır diye bir söz vardır.
bu onun kahkayla değiştirilmiş hali.
tam şok oldu bana.
aradan 2-3 dakika geçti heralde ısırmaz bu işe bir el attılar çıkam bu tozlu yerden derken

zuhahahahahahahhaha

ben gene kanepe arkası.

neyse aradan 10 dakika geçti canım sıkıldı haliyle. tozlu soğuk yer.. bellona reklamı korkumu biraz giderdi gibi.
kafayı bir uzattım..
bu bizim saba tümer...
ya kaç yılın gazetecisi.
kaç kanalda program yaptı.
bun düşünceler jet gibi giderken
zuhahahahahaha
aradan 1 dakika sonra
zuhahaahha
1 bardak su
zuahahahha
kurulmuş gibi saba 1-2 dakikada bir zuhahahah.
bari çıkayım izleyeyim dedim.
program fena değil hani ama o gülme beni yedi bitirdi lan.

sonra araştırdım bazıları bayılıyormuş bu gülüşe.
böyle gülmesini istiyorlarmış.
yuh!

saba!
beni dinle.
normal gül!
zuhahahah kimseye bir şey getirmez,
hatta götürür.
nerdeyse beni kalpten götürüyordu.
aman diyim!
dişlerine reklam alırsa, attığı kahkaha iş görür. süper reklam olur.
medyanın pohpohlayıp piyasaya sunduğu gerizekalılardan. bu kadar şımarık ve bu kadar yavşakca konuşma hakkını ve bu kadar zamanda böylesine götü kalkıklığı kimden ve nasıl aldığı merak konusu. sanki yeni bir '' show girl '' müş gibi takındığı o artistlik patinajlara *ötümüzle gülüyoruz. ulan daha iki yıl önce efendi efendi haber sunuyordun ne oldu da bu kadar yılışık, ukala oldun arkadaş ya.
yeni programı Saba Tümer'le Bu Gece , cnntürk de başlayacak kadın.saati de 23.15..
güncel Önemli Başlıklar