bugün

turkcell reklamlarındaki "diğer operatör" tiplemesi ile ününe ün katmış değerli kişilik.
kendiyle muhteşem bir şekilde barışık, kültürlü, nefsine düşkün, zevk ve sefa adamı. eski halini hatırladıkça iki farklı insanlarmış gibi geliyor bana...
kültürü ve zekasıyla insanları kendine hayran bırakan insan.
yaptığı iğrenç programın ntv gibi bir haber kanalında hala yayınlanıyor olmasının insanı uzun uzun düşünmeye sevk eden radyocu.
kültür seviyesi yüksek sempatik ve turkcell reklamlarında insanı koparan deyişlerler sunan cok yönlü abimiz.
belaltı espri yapmaktan imanı gevşemiş kişi.yeniköy eşrafındandır.
balkon göbeğin en iyi örneklerinden biri.
ilk başlarda hoşuma giden ancak giderek yapaylaşmasıyla beni bayan şahsiyet.
izlerken ve dinlerken(dj lik kimliğinden bahsediyorum) ince zekasına hayran kaldığım espiri ve güzel konuşma virtözü...
gerçeğin ta kendisi programında gerçek bir dost canlısı imiş gibi konuşan espri yeteneği üstün, kültürü yüksek, dil kullanımı özenli medyatik sunucu *. yaptığı her şey geçmişten bugüne ilgi ile takip edilmiş kişilik. tebrik ederekten seyretmeye devam edilmeli.
ayrıca türk lokumu isimli bir kitabın da yazarı olan komik kişi.
Yaptığı her işi hakkıyla yapan adam gibi adam komedyen.. Kendisine has uslübu ve tarzıyla hayranlık uyandırır.. Son derece kültürlü ve entellektüeldir.. Çikolatayı çok sevmektedir...
(bkz: hacı yatmaz)a benzeyen muhtesem kisi
10 yıl önce süper fm de şimdinin kral fm tınılarını çınlatırdı.böyle racon konusurdu şimdiki bazı dj ler gibi.sonradan böyle şopar oldu.böyle de severiz kendisini.olsun.
*

Kadir Copdemir, bir internet sitesinde "Çapkinlik" üzerine sorulan soruya
şöyle bir cevap veriyor...

Kadın : Merhaba Kadir bey, ben Mehtap. Avukatım. Size sorum şu: erkekler
çapkınlıktan neden vazgeçmiyor?
Kadir Copdemir : Şimdi Mehtap Hanım, hadiseye şu açıdan bakalım, diyelim ki
biz çapkınlıktan vazgeçtik, her birimiz birer tane kadına adapte olduk, ne
olacak o vakit? Ne süslenmenize gerek kalacak, ne şık giyinmenize, ne
hamarat olmanıza? Çünkü bizi kendinize bağlamak için bi çabaya gerek
kalmayacak. Kozmetik sanayi çökecek, tekstil ve moda sektörü bitecek,
otomobil satışları duracak, işsizlik artacak, global kriz çıkacak..
Gördüğünüz gibi hadisenin açılımları global krize kadar varıyor. Böyle de
bilimsel çözümleme yapan bir insanım. Ama isterseniz konuyu baş başa bir
yemek yerken de konuşabiliriz. O zaman detay da veririm hadise hakkında
tam keyif insanı.bir röportajında evde annesinin giydiği entarileri giydiğini söylemişti.*
tam adı abdülkadir geylani çöpdemir olan şahsiyet
beyazıt öztürkle program yapmış şahsiyet.komik şişko.röportaj adamı.enflasyona, ab ye, memııırlara* duyarlı kişilik.
bir zamanlar klas fm de dj yayın yonetmenlıgı yapan sonrasında ekmek teknesı adlı bır dızıde kırlı roluyle ekranlara gelen bir sahsıyet.
esas olarak radyocu ekmek teknesindeki kirli rolünden sonra karsımıza biribana anlatsında cıkan adam
hocam ve di mi sözcükleri diline pelesenk olan sosyal insan.
90'lı yılların başında süper fm ile çıkış yapmış olan, zamanında 1 saatlik programına ancak 2-3 şarkı sığdırabildiğine sahit olduğum geveze dj.

Ayrıca son zamanlarda ntv'de sık sık boy gösteren komik şahsiyet.
muhteşem program "geyik parkı" ve süper esprileriyle ünlü "şuursuz"
radyo dj ligi yaparken keşfedilen ve gobeginin de getirdigi bi yardımla meşhur olan oyuncu, show men ...
radyo programinda surekli nuri diye biriyle konusan sunucu. muhabbet soyledir.
+ ne dedin nuri
- her daim abi.
bu muhabbet bir programda ortalama 20 kere gecer.