bugün

erbakan hocanın uzaktan kumandayla yönettiği,son seçimde %2,49 oy alarak batan parti
recai kutan'ın baskanlıgını yaptıgı akp'yi dogurmus parti
Gereksiz bir partidir.Siyaset adına verecek bişeyi kalmamıştır.
genel seçimde yüzde 2,49 oy almış partidir. geçtiğimiz haftasonu kongre yaparak tekrar recai kutanı başkan seçmişlerdir.
bu aralar israil in filistine ve müslümanlığa yaptığı zülmü telin etmek üzere yurdun dört bir yanında mitingler düzenleyen partidir.
Papanın Türkiye'ye gelmesine karşı çıkan ve papaya hayır mitingi düzenleyen partidir. Papa gelirse islamyet mi bozulacak yoksa devletin düzeni mi sarsılacak ki hayır diyorsunuz demekten kendimi alamadığım adamların bulunduğu bir eğlence partisi.
(bkz: türkiyenin karanlık yüzü)
26 kasımda istanbulda yaptıkları miting*yüzünden ortalığı bir birbirine katmış partidir.
(bkz: Cahil ve Sinsi Papa Gelmesin)
sürekli mitingler düzenleyerek oy toplamaya çalışan partidir..
(bkz: milli gazete)
http://www.hurriyet.com.t...9&srid=3048&oid=4
sayın abdullah gül'ün 1996 senesinde söylediklerinin aynılarını bugün söyleyen, icat ettikleri ak parti'yi takriben 10 sene geriden takip eden boynuza geçilmiş son seçimlerdeki başarısı ile deve de kulak kalan mutluluk partisidir.

(bkz: mutluluk çubuğu)
önce ahlak ve maneviyat sloganı ile siyasete bakış açısını ortaya koyan , milli görüş hareketinin temsilcisi olarak 22 temmuz 2007 ' de gerçekleştirilecek genel seçimlere girecek olan parti.
akp'nin milli görüşçüleri küstürmesi sebebiyle bu seçimde, geçenkinden daha fazla oy almasını beklediğim parti.
(bkz: refah partisi)
(bkz: fazilet partisi)
(bkz: saadet partisi)
akp'nin avrupa, amerika ve israil yalakalığına tepki gösteren muhafazakar seçmenin oylarıyla bu kez daha yüksek oy almasına kesin gözle bakılan parti.

(bkz: milli nizam partisi)
(bkz: milli selamet partisi)
bundan bir kaç ay öncesine kadar tvlerde esamesi okunmayan saadet partisi birdenbire tvlerde gözükmeye başladı. erbakan'ı yıllar sonra canlı yayın konuğu olarak kendi sahip olduğu kanal tv 5 dışında diğer kanallarda izlemeye başladık. bunun sebebi ne olabilir sizce? akp'den ümidini kesen bir kısım medyanın chp-mhp koalisyonunu öngörerek saadet partisi'ni gazlamaya çalışması değil mi? çünkü ancak saadet partisi akp'nin milli görüş oylarını çalabilecek potansiyele sahip. erbakan hoca antiemperyalist ve antikapitalist söylemlerle milli görüşcülerinin gönlündeki yağları eritiyor resmen.
* ses ve görüntü kirliliğinde en önde giden parti.. *
(bkz: saadet partisi nin seçim vaatleri)
akp ye oy vermek cehenneme bilet almak diyen kişinin partisi.
rize mitingi tv5 in yanı sıra kanalturk tarafından da canlı yayınlanan siyasi parti.
SAYIN PROF. DR. MUCAHIT ERBAKAN
isaretleride bas parmagi kaldilarak yapilir.
çok yaşlandı, öyle deme çocuuum, olsun sen küçüksün, diye sineye çekilen parti.
ne hikmetse hala baraj sorunu olmadigini soyleyen parti. zannedersem baraj konusunda yanlis bilgilendirilmisler.
kendilerinin dediğine göre, saadet partisi barajı geçemeyecek diye gidip adalet ve kalkınma partisine oy veren insanlar bu düşüncelerinde olmasalar, % 20 oy alacak potansiyele sahip parti imiş. bu mantıkta olan insanlar olmakla birlikte, yukarıda bahsedildiği kadar büyük bir kitle yoktur.

adalet ve kalkınma partisine çok yüklenmektedirler. bu konuda biraz haklılar da. kendi dönemlerinde, kendileriyle çalışan insanların refah partisi bünyesinde yapmış oldukları ile iktidara geldiklerinden sonraki icraatları çok büyük farklılıklar göstermektedir. adalet ve kalkınma partisini eleştirirlerken haklı oldukları konulardan bahsederlerken, akp' ye oy verenler cehennemliktir fıtratında beyanları kendilerini antipatik göstermektedir. yapmaları gerekeni yapmamaktadırlar. gerçi yapsalar dahi kendilerinin iktidar olma kapıları 28 şubat sürecinden sonra bir daha açılmamak üzere kapanmıştır.
şu sıralar çağlayan meydanı nda miting düzenleyen parti. onursal başkanları necmettin erbakan oturarak konuşuyor, yanındaki genel başkan da * ayıp olmasın diye bir sandalye kapıp yanında oturuyor. ben partililerin yerinde olsam oturur protesto ederdim. *
milli gorus hareketi' nin fazilet partisi' nden sonra kurulan son partisidir.milletin huzur,saadet ve ozgurlugunu,refah ve itibarini artirmaya gaye ettigi uzerine soylentiler dolanmaktadir.
genel baskani recai kutan' dir.
ayrica akp' nin temellerini atmistir bu nacizane parti...
feldkamp dan ilham alan erbakan'ın feedback yaptığı parti.

lafı uzatmaya gerek yok.

bunlar aynı ham maddenin ürünleri. saadet, ak parti.

hepsi aynı b.k.

hiçbirinden bir cacık olmaz, bırakın onları türkiyedeki halihazırdaki hiçbir partiden bir cacık olmaz.

ısrarla bir adam bekliyorum ben. o adam gelecek birgün. beklemeye devam.
izmir duvarlarını da Necmettin erbakan fotosuyla beraber süsleyen ve haddi olmadan izmir'e Saadet Şehri izmir yakıştırmasıyla 180 derece dönüş yapan fakat aslında izmirli'nin yıllarca en iyi yanıtı verdiği zihniyete sahip parti.
kim ne derse desin bana göre süpriz partilerden biri olacaktır sp. akp'ye giden oyların birçoğu geri dönecek, bu da sp'nin yükselmesini sağlayacaktır. özellikle de konya, bursa... gibi yerlerde akp'nin ayağına dolanacaklardır.
milli görüşü savunan siyasi bir parti. parti, osmanlı iradesi, politikasını ve yönetim sistemini temsil ettiklerini düşünüyor.
boynuzun kulağı geçtiğinin farkına varıp yeni bir atak yapmaya çalışan parti.
(bkz: siyasi parti)
istanbul cevizlibağ'daki parti binalarına astıkları bez afişlerde "bu böyle gitmez!" spotunun altında recai kutan kişisini baş parmağını havaya kaldırmış gülümserken görebiliyoruz. şimdi bu böyle gitmez ise şayet o "ok man! it goes on..." pozu nedir, bu nasıl bir çelişkidir? anlıyorum o baş parmak bambaşka bir şeyin sembolüdür belki ama üstteki yazıyla bu derece zıtlık oluşturması insanı güldürmüyor değil hani.
anayasa mahkemesinin kapatmaktan,onların ise açmaktan bıkmadığı partiler zincirinin son halkası..milli görüş ve din eksenli siyaset ideolojisine mensup güruhun son adresi.
muthi$ bir istikrarla beni cep telefonumdan her hafta iki kez necmettin erbakan'ın konu$masına davet eden siyasi kurulu$..turkcell'in sacma-salak mesajlarından beterler vallahi.gelmiyorum arkada$,gelmiyorum..
kesinlikle desteklenmesi gerekn parti akp nin oylarini bolebilecek tek parti . ve bana gore akp ye gore daha dindar ve daha durustler hic degilse degistik demiyorlar.
sokaklarda gezinirken, " akp'ye oy verenler cehenneme gidecektir! La ilahe illallah!.." şeklinde sloganlarla oy toplamaya çalışmış topluluk.bu durumda türkiyedeki her iki kişiden birisi cehennemde karşılaşacaktır.

not:yazılanlar hayal ürünü değildir.
(bkz: seçimlerden sonra tv5 teki cenaze havası)
başörtülü insanları 2. sınıf muamele görmeye itmiş son derece gereksiz erbakan partisi.
yeni genel başkanı numan kurtulmuş ile birlikte tekrar gündeme oturması beklenen parti. Numan Kurtulmuş'un da bundaki payı gün itibarıyla yüzde yüz olacaktır. kendisi ile yapılmış bir röportaj: http://ideopolitik.wordpr...i-kimsenin-cebinde-degil/
yüksek istişare kurulu'nun da numan kurtulmuş'un adaylığını onaylamasıyla parti içinde bir kargaşaya izin vermeden genel başkanlık sorununu çözmüş partidir. hayırlı olur inşallah.
daha dünkü talebeleri tayyip erdogan in içlerinden çıkıp iktidar olmasını hazmedemeyen insanlar topluluğu. gençlere fırsat vermediniz şimdi dövünmenin ne anlamı var diyesi geliyor insanın. ama bunu bile anlayacaklarını sanmıyorum.
yahudileri antisemitist bir anlayışla dışladıkları sürece başarılı olmaları hayal olanların partisi. yahudi karşıtı bir örgütlenme ancak yahudilerin izin verdiği kadar ve yahudilerin izin verdiği sınırlarda yaşayabilir. zaten ak parti'nin başarısının şifrelerinden biri de budur.
kesinlikle rasyonel olmayan partidir. 28 şubat kararları bunun bir ıspatıdır. şu anki durumları bağnazca ideolojilerine göre siyaset yapanlar için ibrettir.
"saadet, şimdi!" sloganını kullanmaya başlayan aşırı tutucu parti.
saadet partisi icerenkoy mahalle teskilati tabelasinin altinda,

"google*: saadet icerenkoy" **
sonun başlangıcı olan parti.
Bu partiye oy verince saadete ereceğini umanların partisi.
kanımca şu anda israil'in gazze'de yaptıklarını ellerini ovuşturarak izleyen yöneticilere sahip parti. protesto ediyorlar ya hani, hakiki müslumanlar ya... son saldırılar kendilerine ekmek kapısı oldu ki yerel seçimde oyları baya artacak gibi duruyor; malum anlamsız bir yahudi düşmanlığı iyice tavan yaptı ya muhterem halkımızda...

artık son 1 haftadır haber bültenlerinin de vazgeçilmezi oldu, işaret parmağını sallayarak "kaahrolsun israil" diye bağıran çember sakallıları ve 3-4 yaşında çocukların alnına arapça yazılı yeşil zımbırtılar bağlayan öküzleri görmek... aferin 3 yaşındaki çocuğu da böyle düşmanlıkla ve körlükle yetiştirin zaten...

uzun lafın kısası: israil'in son gazze operasyonunun ekmeğini en güzel şekilde yemekte olan parti, şanslılar ki böyle koyun tadında seçmen de her ülkede bulunmaz...
cezanın fark var şarkısından yola çıkarak yeni açılımlar peşinde olan partidir.
(bkz: rap açılımı)