bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  erbakan hocanın uzaktan kumandayla yönettiği,son seçimde %2,49 oy alarak batan parti
  3 -11 ... dr rocco amca
 2. 2.
  recai kutan'ın baskanlıgını yaptıgı akp'yi dogurmus parti
  4 -3 ... dopdop
 3. 3.
  Gereksiz bir partidir.Siyaset adına verecek bişeyi kalmamıştır.
  5 -10 ... italiano
 4. 4.
  genel seçimde yüzde 2,49 oy almış partidir. geçtiğimiz haftasonu kongre yaparak tekrar recai kutanı başkan seçmişlerdir.
  2 -1 ... palta
 5. 5.
  bu aralar israil in filistine ve müslümanlığa yaptığı zülmü telin etmek üzere yurdun dört bir yanında mitingler düzenleyen partidir.
  8 ... genez
 6. 6.
  Papanın Türkiye'ye gelmesine karşı çıkan ve papaya hayır mitingi düzenleyen partidir. Papa gelirse islamyet mi bozulacak yoksa devletin düzeni mi sarsılacak ki hayır diyorsunuz demekten kendimi alamadığım adamların bulunduğu bir eğlence partisi.
  3 -4 ... asabisin galiba
 7. 7.
  (bkz: türkiyenin karanlık yüzü)
  5 -4 ... pink_floyd
 8. 8.
  26 kasımda istanbulda yaptıkları miting*yüzünden ortalığı bir birbirine katmış partidir.
  (bkz: Cahil ve Sinsi Papa Gelmesin)
  2 -2 ... semi
 9. 9.
  sürekli mitingler düzenleyerek oy toplamaya çalışan partidir..
  3 ... dewrimm
 10. 10.
  --spoiler--
  Saadet Partisi, Hepimiz Abdülhamidiz diye afiş yapıyor, AKP, hain Vahdettini aklama peşinde...

  Saadet Partisi Eminönü Gençlik kolları, II. Abdülhamid Hanın ölüm yıldönümü nedeniyle Sultanahmetteki mezarı başında bir anma düzenlemiş.
  Anmada taşıdıkları afişlerden birinde ise Hepimiz Abdülhamidiz yazıyor... Saadet Partililer, yüzbinlerin Hepimiz Hrant Dinkiz sloganına cevaplarını böyle veriyorlar anlaşılan.
  Kendilerini, yüzlerce yıl, yönettikleri halkı sersefil etmiş, Allahın adına yetki kullanıp, kendi isteklerini din adına kabul ettirmiş, en sonunda da koskoca Osmanlıyı emperyalistlere teslim etmiş bir hanedan saltanatıyla özdeşleştirenlere ne denilebilir; Allah müstahakınızı versin!
  fiu cumhuriyet bir yıkılsa, yerine yine halifelik ve saltanat ikame edilse, ne iyi olurdu değil mi? Saadet Partisi ve AK Parti yöneticilerinin çoğu böyle düşünür. Ama, bu düşüncelerini açık açık söyleyemeyecek kadar da korkaktırlar. Çünkü aslında onların tüm inançları, değerlerine saygıları zayıftır. Eğer bu düzenden bugünkü çıkarları tehlikeye girecekse, Osmanlıcılıklarını da, islamcılıklarını da geriye atıverirler. Ama zemin ve zaman müsaitse en Osmanlıcı onlardır.
  Osmanlı hanedanının bilmem kaçıncı kuşak (üstelik kuşakların arasına erkekli kadınlı bir sürü Amerikalı, italyan eşler karışmış) kalıntılarından birkaçı biraraya geldiğinde gözlerinin parlaması bundandır. Hanedan kalıntılarının yakın zamanda sarayda biraraya gelmelerini nasıl da coşkuyla karşılamışlardı... Zamanın ve zeminin müsait olduğunu düşünüyor olmalılar ki, Hepimiz Abdülhamidiz diye afiş yapmışlar.
  SPliler yapar da AKP geri mi kalacak... O da bu arada Osmanlıyı ihya etme doğrultusunda girişimlerde bulunmuş. Üstelik AKPninki daha cüretli ve kapsamlı.
  Liselerde okutulan inkılap Tarihi ve Atatürkçülük kitabında AKP tarafından yapılan değişikliklerle, Osmanlı hanedanının son ve vatan haini üyesi aklanmaya çalışılmış.
  Değişiklikleri tarih öğretmeni, yazar Abdulkadir Paksoy açığa çıkarmış, CHPden Mustafa Gazalcı da soru önergesiyle TBMMye taşımış. Bakın neleri değiştirmiş AKP:
  - Eski tarih kitabında tekke ve zaviyelerin bilime ve laik yaşama aykırı, çağdışı kurumlar ve birer sömürü merkezleri durumuna geldikleri için kapatıldıkları belirtilirken, yeni ders kitabında islam dini ile bağdaşmayan inançlar ve âdetler ortaya çıktığı, yani islamî kurallardan saptıkları ve bozuldukları için kapatıldığıbelirtiliyor. Tekkeler, zaviyeler ve tarikatlar bir kalemde aklanmış...
  - Eski tarih dersi kitabında II. Abdülhamitin 31 Mart gerici ayaklanmasında rolü olduğu, aydınlara karşı baskı uyguladığı gibi bilgiler yeralırken, AKPnin tarih kitabında bunlar çıkarılmış ve yerine sadece II. Abdülhamiti olumlayan ifadeler konulmuş!
  - Eski kitapta, Padişah Vahdettin ile Damat Feritin ikisinin de ingilizlerle işbirliği yaptığı vurgulanırken, yeni ders kitabında Damat Ferite Vahdettinin farklı düşündüğü, gerçekte Vahdettinin değil Damat Feritin ingilizlerle işbirliği yaptığı yazılmış. Aferin AKPye; bir kalem darbesiyle Vahdettinin vatan hainliğini de silmiş tarihten.
  - Eski kitapta Padişah Vahdettinin ingiltereye sığındığı bilgisi yeralırken, AKPnin hazırladığı ders kitabında bu bilgi de çıkarılmış. Yalan, gerçeği gizlemek, AKP için sıradan işlerdendir. Peki Vahdettin ingiltereye sığınmamış da ne olmuş acaba? Topkapı Sarayındaki yatağında mı ölmüş yoksa...
  işte böyle.
  AKP, Osmanlı tarihinin en rezil rüsva devrini, saltanatın en alçak ve en düşkün ismini aklamaya çalışmakla, kendi kimliğini ve özlemlerini de sergilemiş oluyor.
  Ama tüm Abdülhamidlere ve tüm Vahdettin avukatlarına şunu bugünden bir kez daha söyleyelim: Saltanatı, o asalak hanedanı, bu topraklarda bir daha asla yeşertemeyeceksiniz. O keneler Anadolu halkının sırtına bir daha yapışamayacak. Boşuna heveslenmeyin. Vahdettinler hiçbir zaman gelemeyecek ama sizler, tıpkı Vahdettin gibi kaçıp emperyalistlere sığınmak zorunda kalabilirsiniz.

  --spoiler--
  4 -6 ... lock