1. 1.
    önemli başarılara imza atan milli koşucumuz.
    fakat bir aşk hikayesi başını yaktı...
    ahh şu duygusallığımız yok mu...
    6 ... sıçtırtma lamasına
  2. 2.
    yüzüne karşı neden doping yapma ihtiyacı duydun diye sorası gelir insanın. bizi hem sevindirmiş. hem de üzmüştür bu ablamız.
    5 ... palta
  3. 3.
    kendi ipini ceken gelecegi ile cekinmeden oynayan deli cesaretine sahip atletimiz...
    2 -1 ... karpuzkabugu
  4. 4.
    koşucu bayan, aşk insanı. hayatımda atletizmin yeri yokken, bu kız ekranlarda çıkmaya başladığı zaman nedense arkadaşlarla birlikte tezaruhata başlardık, öyle cazibeli oldu atletizm ondan sonra. orkid sponsor olsaydı zamanında böyle olmazdı kızcağız demeden de kendimi alamıyorum.*
    3 -1 ... don kişot
  5. 5.
    sidik testlerine karşıdır.hiç hoşlanmaz.
    3 -1 ... electronica
  6. 6.
    antrenör eşi ile birlikte memlekette başka ev kalmamış gibi rte'nin kendilerine hediye ettiği evde yaşayan üst kat komşumuz...***
    3 -2 ... tttddd
  7. 7.
    başarılı olduğu dönemlerde herkesin dilinde gururumuzsun süreyya ayhan iken skandal ve başarısızlıklarından sonra süreyya yaylan olan sporcumuz...
    4 -2 ... sıçtırtma lamasına
  8. 8.
    insanın eşi'nin kendisini rezil de vezir de edebileceğinin göztergesi olan atlet.
    1 ... sciende
  9. 9.
    devletten her ay, hala, onca para almasına karşın, müstakbel avrupa şampiyonası'na katılma hususunda 'yan çizen', üstüne üstlük 'kafamı kızdırmayın, beni onca ülke istiyor, giderim haa' demekten haya etmeyen türk sporcusu. eşi olacak spor adamının(!) 'işi' bunlar sanki...
    1 -1 ... cryptic
  10. 10.
    5 yıl yarışmamış olan sporcunun tutupta beni kampa alın şampiyon olayım deyip para koparması akla mantığa uygun değildir. * , *
    1 ... serander