bugün

Ulan donk un da şu takımı toparladığını gördük ya ölsem de gam yemem.
çok kritik toplar kesti. galibiyette önemli rol oynadı.
fatih terim etkisi.
her futbolcudan yararlanıyor adam. sinan, donk, selçuk, rodrigues ve denayer herkesi oyuna kattı.
fatih terim etik ve ahlaki yönden tasvip etmediğim biri olsa dags için oldukça elzem bir adam.

florya'da pek çok şey değişmiş besbelli.
türkiye ligi için iyi topçudur.

dün de iyi topçuydu bugün de öyle.

sadece klasik motivasyon sıkıntısı olan topçulardan işte. kritik bir bölgede oynadığı için de motivasyon sorunları olumsuz yönde skoru etkileyebilir. yani kazım kazım gibi sağ kanat olsa mesela tolere edilebilir umursamaz tavırları, yahut forvet olsa, 10 numara olsa...

bu yüzden sadece fatih terim tarzı hocalar ancak verim alabilir. fatih hoca'nın ilk 18'de tutup gereken haftalarda verim almasıyla takımdan aldığının karşılığını verebilir.
terim'in kendisine ii bakmas gerekiyor. n'diaye gitti, fernando 7-8 hafta yok. selcuk-tolga dan biri sakatlanır yada cezalı duruma düserse donk kurtarıcı olarak sahne alacak.

donk-sinan-denayer gibi çöp değeri gören adamlar sampiyonlugu getirirse fatih terim'i harbiden ayakta alkıslarım.
iniesta gibi pas attı. Evet.
az önce 5 oyuncuyu çalımlayıp enfes bir asist yaptı. ben pogba sandım.
Bugün Galatasaray’ın en iyisiydi belki de tek iyi oynayanıydı.
Terim'in takıma en büyük artısıdır.
fatih terim zamaninda bu bile adam oldu .

hocada bir keramet var emme.
adam var adam gibi!!!

yetersiz topçu ama tam bir reis!
Net kırmızısı verilmedi. Evet.
Beni bu sene futbolu ile şaşırtan vasat futbolcuydu. Böyle devam ederse kadroda kendisine yer bulabilir. Şu anki haliyle takımda tutulmalı.
son rakip bükücü.
hakemlerin yaptıklarını görmezden gelmesi ile yıldız oldu.
çok çok farklı bir kariyeri olabilecek bir futbolcu(idi).

muhteşem bir fiziği ve iyi de bir tekniği var. mental problemleri olmasaydı bugün premier ligin kafaya oynayan bir takımı ve hollanda milli takımının vazgeçilmez oyuncusu olabilirdi.

bu adam belçika'dan sonra kasımpaşa'ya gelmekle yazık etmiş kendine.
Öncelikle (#32151644). Hayatımda beni bu kadar şaşırtan bir tane daha Galatasaray futbolcusu yoktur. Fena halde ‘62 dünya kupasında, pele-didi-vava gibi isimlerin arkasında oynayıp kaya gibi bir ortasaha figürü oluşturan Zito’ya dönüştü. Space Jam’deki yetenek çalan uzaylıları tanıyor olmasından başka bir açıklaması yok durumun.
Aklımda hala almeida'nın önündeki topa top atan futbolcu olarak kaldı.
2018 model saidou.

galatasaray bir şampiyonluk kazanacaksa kaçarcasına ingiltere'ye giden Ndiaye'nin yerini en iyi şekilde doldurmuş bu aslan parçasının payı çok büyük olacak.

adam sezon başında paf takımla antremana çıkıyordu lan çok acayip.

https://twitter.com/marse...93387712190337024/video/1
Zama ayırıp Hakkında yazılmış tüm entryleri okuduğum futbolcu. Sırasıyla okuduklarımın özetini yapayım.

-Kasımpaşa da goze carpan futbolcu
-galatasarayda melonun yerini dolduramaz
-bundan bor cacık olmaz
-bi an önce elden çıkarılmalı
-çöp
-leş
-fakir pogbasi
-ebele, ubele.
(Son sayfa)
-yere çok sağlam basıyor.
-adam çok iyi ya.
-netoplar kesti amk.
-donk reis.

Ulan ne samimiyetsiz insanlarsınız. Adama demediğiniz kalmamış. Sonra baktiniz şampiyonluk gelecek. Aman donk cugum canım donkcugum. Hep geçmişi ve anı yorumluyorsunuz. Gelecek analizi filan yok.
Şimdi dağılın.
Not:nazilli belediye sporluyum.
bir kaç maç iyi oynamaktan öteye geçemeyecek futbolcu.

bu performansı sürekli olsa devamlı forma şansı bulabilirdi ama olmadığı için hep yedekti.
imparator sayesinde küllerinden doğan cimbomlu topçu.
Beşiktaşlıların eski erkek arkadaşı. iyi tanırlar onlar donk’u.. hahaha..

iyi mi oynar kötü mü oynar bilmem, bildiğim tek şey var şampiyonluk kupasını kaldıracağı ve seneye şampiyonlar ligi’nde forma giyeceği..
kendisinden kutlamalar esnasında fener ağlama performansı bekliyorum.
1+1 olmak üzere Galatasaray’la yine anlaşmış. Evet.