1. 1.
  bana göre dünyanın en güzel vodkası olmak ile beraber, hayatımda gördüğüm en karizmatik vodka şişesine sahiptir. türkiye'de pek fazla bulunmayan bu vodka zamanında bir bilim adamı tarafından çarlara özel olarak yapılmıştır. oldukça pahalıdır ama ödenilen her kuruşa değer. imperial adlı berbat vodkayı üreten şirketin aynı zamanda bu leziz içkiyi üretiyor olması ise epey enteresandır.

  http://www.russianstandard.com/
  ... raymond reddington
 2. 2.
  rusya nın en güzel votkasıdır. rusça orjinal adı russkiy standart tır. tadı dillere destandır. stolichnaya veya parliament yanında halt etmiştir. migros ta satılması türkler için son zamanların en müjdeli haberlerinden biridir.
  2 ... jigsaw2
 3. 3.
  2006 yılında Saint Petersburg'da açılan 60 milyon dolarlık imalathanede saatte 22.500 şişe üretilen enfes votka. rusya premium votka pazar payının %60'ına sahiptir.
  ... legendary
 4. 4.
  orijinal adıyla:

  (bkz: russki standart)
  1 ... ozz le grand
 5. 5.
  kiev'de nemiroff gibi rakipleri 10-12 lira etmesine karşın kendisi 40 lira üzeri satış fiyatıyla kalitesi hakkında fikir verir.
  ... schizofrenne
 6. 6.
  sek içilebilecek ender vodkalardan birisidir. üst düzey kalitede bir votkadır.
  ... moruk
 7. 7.
  platinum olanı yakın arkadaşımdır. böyle yumuşak bir içim yok, golden versiyonu ile bile arasında dağlar kadar fark var. artık nasıl distile ettilerse neredeyse bailey's gibi bir içimi var. sonra çarpılmayın dikkat edin.
  ... alchemisto
 8. 8.
  (bkz: russian institute)
  1 ... crazymafya
 9. 9.
  Lütfen bu votkayı öyle yok meyve suyu yok bilmem ne suyu katıp mahvetmeyin. illa alkolü inceltmek istiyorsanız gidin dandik votkalar alın. Zaten Rusya'da votkaya bişi karıştırma adeti yok garipsiyolar. Bu vodkayı sek içip zevkine varmanızı öneririm.
  1 ... agestis
 10. 10.
  rusya'da bile ukrayna votkasinin daha pahali oldugu gercegini bilmeyenlerin iibar ettigi can ca markali votka. en iyi votka ukrayna hortitsa milli parkindan cikan suyla yapilan votkadir. votkanin anavatani ukraynadir.
  ... gedikpasa