bugün

en son yazar olmus eşşiz bunye. aramıza hoş geldin.*
1983 yapımı eski bir film. yazar olanıda geyik kaldırabilen. *
sözlukteki metalci yazarlardan.*
ya çok tatlı, muhabbeti son derece keyifli, geyik yapmasını bilen ve sayısal zekası son derecede yüksek bir yazar, ya da beni çok fena kandırıyor * ikisinde de değişen birşey yok, çok eğleneceksiniz, garanti ediyorum.
(bkz: aferin iyi tespit yapmışsın)
sözlükte kişisel meselelerini bazı yazarlar gibi (bkz: sulugozlu) entry girerek ifşa etmeyen bir yazar.
irc manyağı.

adam beni bir kanala soktu yarım saat kastım bir soru bilemedim.

zevk mi alıyosun lan benim orda kıvranmamdan..
(bkz: üçüncü nesil çaylak)
çaylaklıktan çıkıp hoşgelmiş yazar.
sözlükteki abla/abilerini sürekli unutup yenileriyle değiştiren yazar. ayrıca benden yazar olmaz nickli moderatörümüzün şu (#844865) entrysine istinaden:
rakıyı açmadan önce benden izin almanız gerekiyor, nereye öyle rakı fln. * *
hoş sohbetliği ile radyo uludağ'ın rengi...
djlik yaptığı radyo yayınında hem güzel şarkılar dinleyip hem de çok güldüğümüz kardeşim.
Radyo sayesinde tanıştığım fakat daha sonra meğer hemşerim değil komşum olduğunu ögrendiğin yazar ve dj arkadaşımız. Şu sıralar biraz hastaymış geçmiş olsun arkadaşim.
radyo uludağ'da unbelievable truth çalan ilk diceydir kendisi.
an itibari ile ahlaksiz tekliflerine maruz kaldigim yazardir. * *
kesinlikle iyi müzik dinliyor bu adam. radyo yayınının en iyilerinden. seviyorum seni genç.
sağlam arşivci, izmir sevdalısı kardeş kişisi. bekliyoruz kendisini bu taraflara. *

nice yıllara..
1. yılın kutlu olsun yazarı.
sohbeti güzel insan. daha nice yıllara birlikte adım atacağımız yazar. *
radyoda çaldığ selda bağcan larla, edip akbayram larla beni çocukluğuma döndürmüş, efkarmetre min tavan yapmasına sebebiyet vermiş yazar arkadasım. kötü müdür hayır, süperdir. ellerine sağlık üstad demek düşer bize de.

devam etsindir aynı zamanda.**
anlamadigim ozel mesaj yollayan yazardir. ayrica soruma henuz cevap vermemistir sanirim yanlislik olmus.