1. ?.
  radiohead in vokali tom yorke'un kardesi andy yorke tarafından kurulan gruptur.parcaları insanı ağlatacak kadar depresif olan bu grup nitekim fazla uzun ömürlü olmamıstır.andy yorke ve grup üyelerinin arasındaki anlaşmazlıklar sonucu grup dagılmıstır.yinede güzel müzik yaptıklarını herkese almost here adlı albumleriyle herkese göstermislerdir.
  ... kalıbının sabunu
 2. ?.
  (bkz: almost here)
  (bkz: andy yorke)
  ... janis joplin
 3. 1.
  settle down , dune sea gibi inanılmaz parçalara sahip olan gruptur. hele ki kafanız güzel, hafif depresifseniz kendinizi duvardan duvara vurasınız gelir.
  ... rocketboy
 4. 2.
  unbilivıbıl turta olarak anons ettikleri isimlerini, "turta ne lan, ne alaka" diyerek değiştirmişlerdir..
  ... dasti
 5. 3.
  solved parçasıyla hayır böyleside yapılmaz dediğim stone ve revolution parçalarıyla dahada kendisine hayran bırakan depresif grup.
  ... manifesto
 6. 4.
  solisti thom yorke un kardeşi Andy yorke olan,Radiohead den daha kaliteli olmayan , ama daha buhranlı şarkılar icra etmiş, B side lar ida güzel olan, dagilmiş grup.Almost here albumu enfestir.
  Ayrece 'ulen bunnar nasi bi çocukluk geçirmiş kimbilir.yazık lan!!.Artik nasi ana babaysa..nçk nçk nçk' * diye sapık sapık ta düşünmeme vesile olmuş sabi sübyandir,küçük emrahtir.
  1 ... pjulemma
 7. 5.
  dinleyicinin gerek kalbi, gerekse de beyninin en derinlerine kadar inebilen ender gruplardan bir tanesidir.
  dune sea olsun, who's to know olsun, combonun son halkası olarak da bir be ready olsun, insanı alıp götürür.
  hem de dönülmeyecek kadar uzaklara.
  ... eqin
 8. 6.
  insanın sinir sistemini cökerten müzikler yapan gruptur, bir kaç sarkısını dinledikten sonra intihar mektubu yazan arkadaslar tanımaktayımdır, dikkat edilesidir.*
  ... arka plan
 9. 7.
  (bkz: dune sea)
  ... rate my avatar
 10. 8.
  ilk dinlediğim i can't wait parçalarıyla sevdiğim, dinlenesi gruptur. Az önce Thom yorke'un kardeşi olduğunu öğrendiğimde aklımdan 'kardeşmişler, ben zaten benzetmiştim, tıpkısının aynısı işte sesi' gibi düşünceler geçirmeyi de engelleyememişimdir.
  ... felixfelicix