1. 1.
    insanın ruhunu emen,sömüren,eriten,etkisi altına alan,insanın bedeni ile ruhunu ayırmaya çalışan,dibe çeken gizil güçlerdir.
    1 ... asiti kaçmış kola
  2. 2.
    ömür törpüsünün işinde daha iddialı olan versiyonu.
    ... cikarinbeniburdan
  3. 3.
    244 sayfalık roman.
    (bkz: michelle paver)
    1 ... wtasyh
  4. 4.
    harry potter serisinde geçen korkunç kukuletalı yaratıklar.
    1 ... aura
  5. 5.
    birazdan sol frame'in harry potter fenomenleriyle dolacak olmasina delalet baslik.
    edit: sayin seri eksi oy veren ibne, bu entry'e eksi oy vermen gercegi degistirmiyecektir, kisitli bilgine sunarim.
    1 -4 ... honour
  6. 6.
    saldirisindan iyi bir patronus ile zor da olsa siyrilinabilecek kotucul buyulu varlik.
    ... haymatlos
  7. 7.
    (bkz: expecto patronum)
    2 ... cntrlaltdel
  8. 8.
    bu gün varlığına inandığım, hatta bana musallat olduklarına kanaat geitrdiğim canlı grubu.

kendilerini ilk farkedişim sınav salonunda oldu. dışarıda güneşten cayır cayır yanarken, içeri girdip de yerime oturduğumda bir anda sırtımda buz gibi bir rüzgar hissettim. sanki etraf kararmaya başlamıştı... neyseki karartı şeker yiyince geçti, az şekerim düşmüşte gözüm kararmış. ne diyordum... heh... onları sonraki farkedişim soru çözümlerini izlerken oldu. o doksan soru çözülene kadar varlıklarını ensemde hissettim. evet, evet sanki ruhumdaki tüm mutluluk emiliyor gibiydi. soruların cevaplarını veren gerizekalılar konuyu uzattıkça ruhumdaki tüm ümidi emiyorlardı sanki... çok korkunç bir deneyimdi.
    1 ... abazan hatun
  9. 9.
    ruhsarın bir bölümünde beni ağlatmış makinedir. ruhları çekip yumurtalarını falan hapsediyordu şerefsiz, nasıl üzülmüştüm hala unutamadım.
    1 ... dastaprimecatelnosti
  10. 10.
    Çok var. Emmek için yaşıyorlar. Sinsice bekliyorlar. Böö diye çıkıp yapıştı mı bırakmıyorlar.
    ... oyhs