bugün

entry'ler (103)

kulak kıkırdağını deldirmek

daha yeni yaptırdım. bu başlığı görünce de acayip hoşuma gitti. ilgiyle okumak istedim sonra vazgeçtim nedensiz. deldirmeyi düşünen arkadaşlar sizi destekliyorum. şimdilik iyi ki yapmışım diyorum. diğer kulak deliklerimden daha çok acımadı. şu anda hafif sızlıyo, işsizliğimden dolayı acı hissedilir durumda. yani bişeyle uğraşıyo olsam varlığını hissetmem bile. bi de deldirirken mutlaka o spreylerden sıktırın. sağ kulağımdaki 3. sol kulağımdaki 2 delikleri aynı anda deldirmiştim ve delen adam sprey sıkmayacağını söylemişti. sorun olmayacağını düşünmüştüm ama oluyo heralde. o delikler artık yok, öyle kötü yara oldular ki kapanmalarını beklemek zorunda kaldım. sıktırın siz o spreyi iyidir iyi.

bir anlık gazla yapılması gerekenler

madde-1) küsmüş sevgiliye, en yakın dosta, çok yakın olmasa da kankaya vb. haklı dahi olsanız her şeyi boşverelim mesajları atmak. az önce bunun olumlu sonuçlarını aldım, öyle böyle değil acayip mutluyum.

under the dome

Gayet keyifle izlediğim dizidir. Game of thrones gibi bir dizinin yokluğunda çerez gibi gidiyor kendisi. Özellikle son bölümü -12.bölüm exigent circumstances- nefessiz gitti yani. Ama sonu olmadı ya. Nefesimi tutup da bekledim bi de, öyle bi heyecan geldi bana.

sözlük kızları neden bu kadar basit sorunsalı

Bu başlığı açan arkadaş kızları tespit etmenin basit yolunu keşfetmiştir. Aferindir ona.

anlamlı şarkı sözleri

Gönlüm senden bir şey ister nasıl desem yar
Alla beni pulla beni al koynuna yar

Tabi bunu söylerken ablamız "kameraman al beni" tarzında söylemiyo, dozunda her şey

türkiye nin 60 yıl öncesine verilebilecek tavsiye

bize güzel olan daha çok şarkı bırakın. Sonra "adamlar zamanında yapmış be abi" diyeceğimiz şarkıları araştırmayalım elalemin müzik geçmişinde.

lord of the rings in sikimsonik bir film olması

Zevk meselesi sonuçta ama yine de söylemek istediğim bikaç kelime var. Sana mı kaldı?

eski sevgilinin yok mu aşk meşk diye sorması

arkadaş olmaya çalışıyorum, samimiyet gösterisi yapmak istiyorum, şu anda seninle konuşuyorum diye götün kalkmasın sana tekrar yazıyo falan değilim demektir.

otobüs camındaki yağlı saç izi

görür görmez midemi bulandıran başlık. ya tamam hergün duş almak gibi bi adetimiz yok millet olarak ama almıyosan da başını dayama oraya be kardeşim.

Ayrıca çok yorgun olduğum bi gün araya Ankara Büyükşehir belediyesinin çıkarıp ego otobüslerine koyduğu gazetelerden birini koymuşluğum da var. O gazeteler niye orada sanıyorsunuz?

sözlük yazarlarının şu an içmek istedikleri

djarum black.

applause

fena bi şekilde melodisini madonna-girl gone wild'a benzettiğim lady gaga şarkısı. Klibine odaklandığım için mi bilmiyorum şarkıdan pek bi tat alamadım. lady gaganın klipteki göğüslerini avuçlayan eller şeklindeki sütyeni inanılmaz hoşuma gitti. Ayrıca bu kadın düzgün giyindiğinde misal dantelden olma iç çamaşırlarıyla dans ettiği bi bölüm var klipte, işte o zaman harbi harbi göze hoş görünüyo. Sanki bildiğin kadın gibi bişi.

kendimize verip tutamadığımız sözler

kilo vericem. fit olucam. spor yapıcam. az yiycem. pingui mi o?

fatih altaylı ne zaman adam olur

görüldüğü üzere yazar burada da ekşide görüp beğendiği bir başlığı (ç)alıntılamış.

edit: hemen de eksiler miymiş aman da aman şapşiğim benim

iş yerindeki erkeği emzirin tacizden kurtulun

yine bir 'oha!' dedirten haber başlığı

http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/14878487.asp

2013 dünyanın en iyi 500 üniversitesi listesi

gönül isterdi ki türkiyenin kalbur üstü tüm üniversiteleri bu listede olabilsin. tabi ki istemekle olmuyor, çoğu türk akademisyenlerinin tembelliği fazlasıyla göze batmakta. ama bu göze batış, sadece bu listelerinin hazırlanmasının ardından kısa bi süre sonra maziye karışır. devir ısparta semeri gibi devirme devri sanırım.

neşet ertaş ın sanatçı sayıldığı ülke

çok afedersiniz amına koyum da neşet ertaşın mikrofonu götüne girsin senin.

hatunum

sevgilim bana içten bi şekilde çenesini hafif yukarı kaldırıp kısılmış gözlerini gözlerime dikerek vücudunu bana yaslayarak hatunum diye fısıldasın istiyorum sözlük. nasıl anlatırım nasıl derim bilmiyorum yemek tarifi gibi bişey çünkü bu dediklerim. evet hayatım şimdi başın geriye doğru... başınla sırtın 50 derecelik açı yapsın... bak göğsün bana tam değmiyo boşluklar görüyorum hala..

şimdi h de bakalım heeee
a de bakalım aaaa
t de bakalım teeee

olur mu lan öyle!

yazarların şu an dinlediği şarkılar

Skeeter davis- end of the world (bkz: under the dome)

ülkemde kürt istemiyorum

herkes birşeyler istiyor mesela ben de güzel ülkemde ırkçı pislik istemiyorum ama gel gör ki siz hala burdasınız.

1 milyon kahraman arıyoruz

http://www.1milyonkahraman.org/tr?referer=156574 bi tıklayın yeter.