1. 1.
  Nickelodeon'da Tommy Pickles ve arkadaşları Chuckie,Angelica,Phil&Lil,Dil,Kimi ve Susie'yi konu alan çizgi film.Ancak bunlar büyüdü ve çizfilmin yeni adı

  (bkz: All Grown Up)
  1 ... italiano
 2. 2.
  Bebek dünyasını pek güzel anlatan çizgi film.Filmin cesur karakteri Tommy ve onun en yakın korkak arkadaşı Chuckie çoğu bölümde ana karakterlerdir ve Angelica'yı devamlı kazdığı kuyuya düşürürüler.Gelmiş geçmiş en komik diyaloğu ise ikizlerden Lil'in,karnının ağrıdığını söyleyen chuckie'ye:"Chuckiiiiiiiieeeee,yoksa bozuk pastel boya mı yedin?" demesidir.
  1 ... pucca
 3. 3.
  popolarındaki bezler, ellerindeki biberonlarla, hiç bilinmeyen bebeklerin dünyasını ekrana en güzel şekilde yansıtan çizgi film (angelica benim minik cadım).
  3 ... asiti kaçmış kola
 4. 4.
  çok küçükken playstation oyununu oynadığım çizgi film. çok değişik modları vardı yanlış hatırlamıyorsam, ilginç bi oyundu zamanına göre.*
  ... purpledreamz
 5. 5.
  emmy ödüllü çizgi dizidir.
  ... isildur
 6. 6.
  anlamı halı sıçanları dır.. bi çizgi filme ve bebeklere bu kadar uyabilen bi isim..
  2 ... junon
 7. 7.
  çok orjinal fikirleri olan insana dünyaya yeni bir bakış açısı getiren çizgi dizi.*
  ... venividivici
 8. 8.
  o kadar yaratıcı ki, o çizim ve çizimin ardındaki yönetim gerçek bebeklerin bizim çıplak gözle göremediğimiz maceralarını ustaca yakalıyor ve sunuyor. o cümbüş içinde kurdukları hayallere dalıp gidiyoruz farkına bile varmadan. sadece oldukları yerde oynadıklarını farketmemiz ve toplumsal bir mesajı alıp olduğumuz yere oturmamız, izlemeye başladığımız ilk bölümünde gerçekleşiyor. çok hoş espiriler de var fakat baştan sona olan biten komik ve basit olsa fıkra olarak anlatılabilecek gibi.
  ... fatality of fantasy
 9. 9.
  son zamanların en iyi çizgi filmi.

  nickelodeon un küçükler kadar büyüklerin de severek izlediği çizgilimlerinden biri.

  diğerleri için;

  (bkz: avatar the last airbender)
  (bkz: spongebob squarepants)
  (bkz: CATDOG)
  (bkz: angry beavers)
  1 ... a la folie
 10. 10.
  angelica karakterini bi arkadasima benzettigim cizgi dizi...
  -1 ... ooopps