1. 1.
    dalgali kalin cips firmasi. ama hosuma gitmiyor, sanki vermisler elime haslama patates onu yiyorum. insan birazcik daha ince yapar. yoksa ben de yaparim lan aynini evde. adam olun.
    3 -2 ... laz pacino
  2. 2.
    en sediğim soğanlı peynirlidir alcaksın birayı,açıcaksın aile boyu peynirli soğanlıyı değmeyin keyfime...şiddetle tavsiye ediyorum.
    8 -1 ... pafküf
  3. 3.
    en guzeli ruffles orginal türü olan cips.onceleri uzay firmasından çıkıyordu bu cips ve familyası. daha sonra firtolay firması oldu.hernekadar güzel tadı olsa da sağlığa zararlıymış çok.ayrıca sözlüğe entry girerken ruffles yemek pek de akıllıca değildir.*
    ... jagatai
  4. 4.
    futbol izlerken hiç bitmeyen cip şeklinde reklamı olan.Patates yağ tuz dan oluşan yiyecek.
    ... bal
  5. 5.
    an itibariyle on dakika sonra biramı yudumlarken yanında çıtır çıtır götüreceğim enfes abur cubur.
    1 ... isibilenisegitmeyen
  6. 6.
    fritolay'e bağlı bir çıtır çerez firmasıdır. tırtıklı görüntüsüyle diğer çıtır çerezlerden farklı bir yapıya sahiptir. patates cipsi üretir.
    1 ... kongo kenesi
  7. 7.
    (bkz: enlerin patates cipsi)
    1 ... kacinkurbaasi
  8. 8.
    kalın versiyonuyla baymış, hayallerimizi törpüşemiş enlerin patates cipsi.
    -2 ... illumination
  9. 9.
    önce kalınlaşan, sonra boy atan cips. ergenlikte olur böyle. hayır o kalınlaştı, boy attı da bize faydası ne? fiyat farkını ödüyoruz... ödemesek sevinirdik ne güzel.
    1 ... headacheda
  10. 10.
    arkasındaki bunları biliyor musunuz yazısındaki bungee jumping'çi kadın, en azından 8 senedir 99 yaşındadır. gördükçe gülesim gelir.
    6 ... dusunmuyorumoyleysemalim