bugün

dalgali kalin cips firmasi. ama hosuma gitmiyor, sanki vermisler elime haslama patates onu yiyorum. insan birazcik daha ince yapar. yoksa ben de yaparim lan aynini evde. adam olun.
en sediğim soğanlı peynirlidir alcaksın birayı,açıcaksın aile boyu peynirli soğanlıyı değmeyin keyfime...şiddetle tavsiye ediyorum.
en guzeli ruffles orginal türü olan cips.onceleri uzay firmasından çıkıyordu bu cips ve familyası. daha sonra firtolay firması oldu.hernekadar güzel tadı olsa da sağlığa zararlıymış çok.ayrıca sözlüğe entry girerken ruffles yemek pek de akıllıca değildir.*
futbol izlerken hiç bitmeyen cip şeklinde reklamı olan.Patates yağ tuz dan oluşan yiyecek.
an itibariyle on dakika sonra biramı yudumlarken yanında çıtır çıtır götüreceğim enfes abur cubur.
fritolay'e bağlı bir çıtır çerez firmasıdır. tırtıklı görüntüsüyle diğer çıtır çerezlerden farklı bir yapıya sahiptir. patates cipsi üretir.
(bkz: enlerin patates cipsi)
önce kalınlaşan, sonra boy atan cips. ergenlikte olur böyle. hayır o kalınlaştı, boy attı da bize faydası ne? fiyat farkını ödüyoruz... ödemesek sevinirdik ne güzel.
arkasındaki bunları biliyor musunuz yazısındaki bungee jumping'çi kadın, en azından 8 senedir 99 yaşındadır. gördükçe gülesim gelir.
kilo aldırıcı, güzel abur cubur.
her seferinde arkasındaki biliyormusunuz kısmını gördükçe yemekten vazgeçtiğim cips. illallah geldi be. senelerdir aynı, bi değiştir, bari internetten copy-paste yap.
yazarken yada entry okurkan yaninda kola ile iyi giden bir cipstir. insan bu şekil de saatlerce entry girebilir okuyabilir ve yiyip içebilir.
Koca göbek oluşturma aleti.
en büyük paketlerinin fiyatları 2 lira olmuş ama buna orantılı olarak içindeki cipslerin miktarı da düşürülmüş. çakallar sizi.
büyük boy paketlerinin arkasında "atık sularımızda balıklar yaşıyor" uyarısı yapan cips markası.

(bkz: yeme bizi nuri)
çok eskiden bir ruffles rodeo vardı. kanımca en iyisi oydu. ama sonra bunu kaldırdılar. geçenlerde canım acayip rodeo çekti. hemen arayıp yapabilecekler mi diye sordum. aldığım cevap 'siz isteyin canımızı verelim' di. çok duygulanmıştım.
pringles'tan kötüdür. *
soğan çeşnili olanı mükemmel olan, cenabet olmadan orgazmı yaşatan patates cipsi.
midemi bulandıran cips markası.
peynirli-soğanlısı haşlanmış patates tadı vermeye başladığından ketçaplısı raflarda zor bulunan marka.
güzel ve eski bir cips markası. peynir ve soğan olanı, baharatlı lays yoksa tercih edilendir.
çok ağır, tuzlu, gereksiz bir cips markası.
(bkz: ruffles rodeo)
En küçüğü 50 krş tur, tırtıllı bi cipstir ve çok yerseniz vede ergen seniz suratla çıkacak o içi beyaz sivilcelere karşı koyamazsınız yani bu yüzden arasıra yiyin diyorum iyi yıyişmeler.
yeni oyununda,esra ve ceyda kardeşlerin arabasına otostopçu olarak biniyorsunuz.60 dk veya 100 mb internet ödülü var.esra ve ceyda kardeşler ödüle dahil değil.
oyun hakkındaki detaylar falan filan için;
(bkz: http://goo.gl/krE8G)