bugün

entry'ler (176)

karadayı

kendinizi küçük nazif'in yerine koyun, seni kaçırıyorlar, teyzeni kaçırıyorlar, iki dayın ve deden devamlı hapishanede, biri giriyor biri çıkıyor, bazen hepsi içerde, dalyarak bir baban var, her gün kötü haber, her gün haksızlık. bu çocukta psikoloji mi kalır, bu çocukla empati kuran izleyici çocukların da ruh sağlığı etkilenir, rtük görmüyor mu bunları? kaldırılsın, siktirsin gitsin bu dizi.

atm den para çekip saymak

çekilsin kenarda saysın, sıra bekleyenin vaktini niye çalıyor.

görünmez olunursa yapılacaklar

real madrid galatasaray maçında real madride 6 gol, ancolettiye de kafa atardım.

süleyman şah üniversitesi

çocuğumun kaydını sildirdiğimde hediye ettikleri ipad'i geri isteyen üniversite, verilen hediyeyi geri isteyen için istediğiniz kelimeyi kullanabilirsiniz, yarı burslu öğrencilerden yılda 8-10 bin lira ücret alıyorsunuz, ikinci el bir ipad'a göz dikiyorsunuz, ayıp. iade ettiğimiz ipad'i birde şarja takıp sağlamlığını kontrol etmeleri vardı ki tam trajikomik bir durumdu. kısacası tavsiye etmiyorum, gitmeyin, kimseyi göndermeyin. http://www.kampushaber.or...itimi-verildi-159957.html

tag heuer

en iyi ilk 10 saat markası arasına bile girmez ama monaco, carrera ve kirium modelleriyle efsanevi 100 saat arasına girmeyi başarmıştır.

nakur

üsküdar kısıklı'da duydum, israfil a.s. akort etmeye başladı herhalde.

olsa da yesek denilen yemekler

"beğendi" ama üsküdar kanaat lokantasından olacak, herkes tutturamıyor.

otobüste yaşanan ilginç olaylar

bozulan otobüsten inip başka otobüse bindiğimizde o otobüstekilerin bize mülteciymişiz gibi bakması.

hem bira içip hem müslüman olan kişi

insan müslüman olarak bira da içer, zina da yapar, kumar da oynar. ancak yalan söyleyemez, emanete hiyanet edemez ve verdiği sözü tutmamazlık edemez.

sözlük yazarlarının seçim vaatleri

benzin bedava olacak, mazot alana üste para vereceğiz.

galatasaray dışında bir takımı tutan ezik

fenerli veya beşiktaşlı farketmez, delikanlı adam kanatlı takım tutmaz.

teleservice

bu servise verdiğim nokia n-8 telefonun ana kartı değiştirildi ve 30 işgününü geçerek tarafıma teslim edildi (bu vaktinde yetiştirilememe kısmı o kadar önemli değil) cihazı incelerken kasa üzerindeki kamera deklanşör tuşunun çalışmadığını, simkartın yuvasına rahatça girip çıkmadığını görünce ana kartı kasaya doğru düzgün monte edemediklerini anladım (cihazı sitelerinden sorgularken "cihazınız testlerden başarıyla geçmiştir" diyorlardı, neyse, bu kısım da önemli değil) telefonu tekrar kendilerine götürüp arıza formu doldurup, bana potansiyel düşman gözüyle bakan kabul görevlisi bayana cihazı ne zaman alabileceğimi sorduğumda "20 günden önce arama bile" cevabını aldım. bu nasıl bir zihniyettir? bir telefonun içini açıp kapamak nasıl 20 gün sürer, servis formu doldurmaya gittiğim kabul görevlisi bayan, müşteri olarak gittiğim ve arkadaşlarıyla muhabbetini kestiğim için mi bana düşmanmışım gibi davranır. neticede beş para etmez bir servis, müşteri memnuniyeti umurlarında değil ve hazır gelen ana kartı telefona yerleştiremeyecek kadar beceriksizler, mümkün olduğunca uzak durun.

14 şubat 2011 sevgililer günü planları

sevgililerime şans kartı dağıtacağım, kurada çıkacak on tanesine hediye alacağım.

fenerbahçe

allah eksikliğini vermesin, yoksa bizi kim güldürecek?

http://www.facebook.com/v...video.php?v=1432121437472

nokia n8

02 aralık 2010'da aldığım ve "sonsuz döngü" arızası sebebiyle kullanamadığım, maltepe teleservice'de sürünen telefonum, yazıklar olsun nokia'ya.

11 ocak 2011 galatasaray beypazarı şekerspor maçı

galatasaray'ın son derbi ve son lig maçında olduğu gibi son kupa maçında da yenilip stadın yıkılmasını bedavaya getireceğini umduğum maç. elimde iki adet yeni açık üst biletim var, oğlumla gideceğim ve bol bol fotoğraf çekeceğim.

telefonla yüksek sesle konuşan tipler

işyerlerinde iş yaptığını patronuna veya amirlerine duyurmak isteyen tipleri de vardır bunların.

sosyalist müslüman

libya'nın resmi adı. "Arap Sosyalist Halk Cemahiriyesi"

yaratıcı reklamlar

http://3.bp.blogspot.com/.../ASCwYIqwoqo/s400/bmw.jpg

sosyalist müslüman

olabilir, "insan 20 yaşına geldiğinde sosyalist olmamışsa eşektir, 40 yaşında halen sosyalist kalmışsa eşşoğlueşektir"
bernard shaw