bugün

1974 Burslemtam dogumlu. tam adı :Robert Peter Maximiliam Williams .ingiliz pop sarkıcısı. Maximiliam resmi olarak adı değildir
unicef ile calısmak için Sri Lanka'ya Ian Dury ile birlikte gitmiştir
feel klibindeki kowboy olmak için sadece yarım saat binicilik dersi almıstir.
Tripping (Live in Berlin VIDEO 10-09-05)-Robbie Williams isimli videosunun indirilmesi tavsiye olunur.
tripping'in çok eğlenceli bi konser versiyonu.
gereksiz şarkıcı. her sene en seksi erkek seçilmesine de bir türlü anlam veremem. neresi seksi bu adamın ya? hey allahım yarabbim..
çok ukala şımarık bir sanatçıdır. mtv'nın evinde yaptıgı* röpörtajda kıçini açıp sallamaktan hiç çekinmemiştir. ukaladır, şımarıktır! ne yazık ki aynı şeylerı sesi için söyleyemem.
sesi dısında begenilesi bir tarafı olmayan bir sarkıcı modelidir.
altı adet albümü vardır.bunlar: "life thru a lens", "i've been expecting you", "sing when you are winning", "swing when you are winning", "escapology" ve "intensive care"'dir. bir de best of albümü vardır.
sin sin sin şarkısına çektiği klipte hem hz.isa'yı canlandıran hemde sayısız kadını hamile bırakmış harem ağası şeklinde karşımıza çıkmış güzel insan.
mtv latin ödüllerinde şarkı söylediği esnada pantalonunu sıyırıp seyircilere g.tünü gösteren şarkıcı. millette çok meraklıydı senin g.tüne, eee yeni albüm öncesi sansasyonel birşeyler yapmak gerekiyordu afferin robbie.
yeni klibiyle elestirileri uzerine ceken guzel sarkılara ımza atan sanatcı.son klibinde elestiri almasının nedeni kadın kılıgına gırmesıdır.
gunde 36 bardak ekspresso kahve, 2 paket sigara ve 20 kutu enerji icecegi, antidepresan ile uyku hapi alan sarkici. gorecegi tedavi sonrasi bu aliskanliklardan kurtulmayi umuyormus.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.