bugün

Şu ana kadar izlediğim kadarıyla gelen yarışmacıların hepsi aman ben de çıkayım bir türkü şarkı patlatayım gider eğleniriz tarzı insanlar. Yani ahım şahım bi sesi olan yarışmacı görmedim şu ana kadar. işte gerçek yarışma bu. O ses türkiyedeki gibi gelenlerin yüzde doksanında da aynı muhteşem ses yok tamamen halktan tamamen biz.
evet evet onun arabası var mustafa, giderli demet gibi insanlar orda bilirkişi gibi yorum yapıyolar.
saçma sapan bir yarışma. kim bilir nerenin çakmasıdır.
yeni sezonu haziran da başlayacak olan, sunucunun yine öykü serter olacağı ve jürisi şöyle düşünülen programdır:

(bkz: Emina Sandal)

(bkz: Yalın)

(bkz: yılmaz morgül)
(bkz: risin star türkiye).
an itibariye tv 8 de canlı yayında olan bir acun programı.

juri çok vasat.

tuhaf bir kadın var juride tanınmayan yani ben tanımıyorum ona çok fena gııck oldum.
ilk defa izlediğim yarışma.
hayır anlamıyorum yarışmacı şarkıyı söyledikten sonra jüriler sürekli yorum yapmayıp sadece ''bak ben söyleyebiliyorum''' tavrıyla tekrar aynı şarkının nakaratına büyük bir coşkuyla giriyor. onlara biri jüri olduğunu ve yorum yapmaya oturduğunu anlatmalı.
görsel

Bu nedir arkadaş.
reytinginin düşük olduğu bi günde çıkan yarışmacıların dezavantajlı olduğu yarışma.
insan oyalamanın bir çeşiti olan yarışma programı. insanlar nasıl hayatlar yaşıyorda mutluluğu böyle saçma sapan yapımlarda buluyorlar hayret. Benim de hayatım öyle ahım şahım değil lakin böyle saçmalıklarda izlemiyorum, sizede tavsiye etmem.
Sunucu ve jürideki tüm kadınlar estetiklidir.
Ciddi bir program değil gibi sanki.mustafa sandal olmasa sürekli saçma espri yapacaklar.
çerezlik bile olmayan vasat bir program.

her program yılmaz Morgül snapchat efekti ile çıkıyor ya ona gülüyorum.

not: mustafa Sandal'ın yerinde olmak istemem.
sen kötü dediğin ve beğenip dönmediğin ses irem derici ile aynı jüride ol!
ne garip bir etme bulma dünyası.
Lan bunlar kafayı yemiş lan . Mizahtan canım çıktı 1 saatte .
Böyle tipleri izleyenler var bir de o ne gözlük lan Yılmaz?
Yılmaz morgül'ün takım elbiselerini ve gözlüklerini nereden bulduğunu merak ettiren vasat ses yarışması.
bu yarışmada her kim ahmet kaya şarkısı söylüyorsa direk hayırı çakarım hiç acımam.. zaten bunun şarkısını söyleyenlerin çoğununun sesi mal gibi..
çevremde de bu adamı sevenleri barındırmam..
terörist seviciler size iyi dinlemeler puhahah.
buraya katılan yarışmacıların hepsi müziğe 4-5 yaşındayken başlamış. birisi de 15- 16 yaşında demiyor. demin kızın biri çıktı, müziğe 2 yaşındayken istiklal marşı söylerken oldu dedi. ulan korkuyorum yakında birisi çıkıp ninni dinlerken başladım diyecek diye. boku çıktı bu muhabbetin. ne zaman başladın?

'' efenim ben ana karnında kordonu keman gibi kullanıyormuşum. ultrasonda 31 çekiyom sanmış babam. halen muhabbetini yaparız ''

baş vurdum, katılırsam bunu dicem, delirdim çok.
emina sandal'ın jüri üyesi olarak orada ne işi olduğunu anlayamadığım yarışma. müzikten ne anlıyor ki yorum yapıyor.
(bkz: memeleri kadraja alalım)

Hala izleyen mi var lan bunu?
Vasat altı yarışma.
Adeyyo ile yarı finali geçeceğini sanan bi kızın olduğu yarışma

(bkz: Aptal sarışın)
şampiyonu belli olan yarışma.
favorim karadeniz uşaklarıydı.. bir nane varmış gibi diğerini şampiyon yaptılar.. yemin ediyorum zevksizlikten ölecek bunlar.
müzik dinlemekten soğumak istemeyenlerin geri durduğu en isabetli karardı. istisnalar dahil değil.