bugün

ses formatlı bir yarışma acun parasını verip almış diyorlar. büyük ihtimal kendi kanalında yayınlacak. 3 adamı da aldı zaten. bir de dizi yapıyor. bakalım hayırlısı artık. ses yarışmalarını her ne kadar sevmesem de belki bir umuda yol olur.

kökeni israil olup abd, ingiltere vs. ülkelerde de yayınlanan bir format.
Acunun yeni oyuncağıdır.
fragmanları televizyonda dönmeye başlayan program. Güzel olacağa benziyor, merakla bekliyoruz.
ACUN MEDYANIN YAPIMCILIGINI YAPTIGI YARIŞMADA DEMET AKALIN MUSTAFA SANDALIN KESiN OLARAK JURi OLACAĞI YENi YARIŞMA PROGRAMI. BÜYÜK iHTiMALLE DiGER JURi DE MURAT BOZ OLUR .
bakıp göreceğimiz acun Ilıcalı programı.

o ses kadar tutmaz sanırım.
Yakında başlayacak olan Acun Ilıcalı nın yeni programıdır.

(bkz: tehlikenin farkında mısınız)
Adam 1,5 sene önce haklarını almış bugün uygulamaya geçiyor. Buralar entry dolacak.
Acun'un artık iyice yalama olfuğunu gösteren yarışmadır.
Olum isimlerini bari değiştir lan.
yunus karacanın kimi örnek aldığı ortada,isim değiş bari ajun abey.
jüri koltuğunda
gülben ergen
demet akalın
mustafa sandal gibi isimleri görünce ne oluyoruz ya hu dedim.
tamam ben gülben'i çok severim, çocukluğumdan beri takip ederim, sesinin tınısını severim ahım şahım olmasa bile..
ama bu ney şimdi acun.

yarışmacıların çoğunun sesi hocalarınınkinden daha kaliteli olacak, kalıbımı basarım.
insanın izlerken azıcık da inanası gelsin bırakın da..

http://icube.milliyet.com...-baslayacak--5900143.Jpeg
Bu acun da sıktı yani. Sonra clvay efendim ekranlarin dahi cocugu mu ne oyle diyolardi sanki. Kopyaci ya lan bu?!
ilk bölümü bu akşam canlı yayınlanacak şarkı yarışmasıdır. sunucu öykü serter olacakmış. en azından acunu görmeyeceğiz. izlenebilir.
bu akşam saat 20.00'de tv8'de başlıyor.

jürileri;

-gülben ergen
-demet akalın
-fuat güner
-mustafa sandal
yarışma boktanda olsa öykü serterin bir şekilde programı izlenebilir kılacağını düşünüyorum. o değil de demet akalın sırf eğlence olsun diye katılmıyorsa adam değilim. jüri kadrosu iyi ama fuat güner sırf mazhar-özkan dan sonra ayıp olmasın diye çağrılmış aşikar.
Jürisinde bir adet demet Akalın barındıran yarışma. Kadının müzikal olarak hiç bir yeteneği yok lan! Ses yok! Beste yok!güfte yok! E ne var amk!
fuat günerin acil paraya sıkıştığını anladığım ucuz eğlence.
Mazhar-fuat-özkan'ın dini imanının para olduğunu anlamış olduk sayesinde yarışması.

Ulan insan o demet akalınla sıçmaya gitmez.
(bkz: Musti ile bakışıp acaba dedik)
Oylama uygulaması yemez dedim ( ayrıca ilk yarışmacıda millet mevzuya bile uyanamadi) dediğim gibi cöktü ahah.
acun paraoglunun yeni baslatacagi program yine cok tutar heralde. bence yani. (bkz: acun paraoglu)
Şu an bizimkilerin izlemesi nedeniyle maruz kaldığım program. Acun hep boş atıp dolu tutacak değil ya bu sefer olmaz, tutmaz...
Yarışmanın formatı Türkiye için gerçekten biraz sakat. Oy verenlerin resimleri gözüküyor küçük de olsa. Güzel baskınlar yiyebilecek veya türlü sapıklıklara aracı olabilecek bir format.
Cevabını bulamadığım bir soru var.

Bu kadar salak juriyi nasıl bir araya toplayabildiler?

Edit: yeteneği uzakta arama.
Demet akalinin juri uyeligiyle hayal kirikligi ugratan yarisma.
Kadinin yorumlari sacindaki cok guzel, cok şık olmussun tarzinda. Kendisini bu tarz benimde saniyor galiba.
Ayrica o gomlek nedir ya. Elinde ickisi, sacma sapan oynayan alemci gencler gibi iykk.
Tv8 de yeni başlamış bir şarkı yarışması. Kıro ama para Acunda dedirten bir format daha. Jürisi kötü. Sürekli Playback şarkı söyleyen Demet Akalının canlı performansları eleştirmesi saçma, Fuatın oraya Mazhar ve Özkanı diğer yarışmaya aldık hadi senin de gönlün olsun gel buraya otur diyerek getirildiğini düşünüyorum. Mustafa Sandal çok donuk ve Gülben Ergen çok yapmacık. Sırf daha fazla para kazanmak için barışmışlar.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar