bugün

entry'ler (113)

sözlük yazarlarının itirafları

hiç kimseye güvenememek, hep arkamdan bir şey çevrilir mi diye düşünerek kontrollü yaşamak çok kötü. belli arkadaş çevremin dışına çıkamamak, yeni insanlara kendini baştan tanıtmanın zor gelmesi, güvenmeye çalışmak şu sürecimde çok zor geliyor gerçekten.

ilişkide kadının yaşadığı 7 psikolojik şiddet

şu an bunları yaşayan arkadaşlarım var. ama ilişki içindeyken anlamıyorlar, farkında olmuyorlar. uyarınca ya uyaran suçlu oluyor, ya da karşıda ki bir anlık farkındalık yaşayıp geçiyor.
bunlardan hoşlanan kişilik bozukluğu olan canlarımız da var tabii. geç olmadan kendilerine gelmelerini umuyorum.

survivor 2017

ne yakışıklısın yiğit diye söylenip kendisine stalk kasarken evli olduğunu gördüm, hem de 20 yaş varmış sanırım eşiyle aralarında. neyse bu magazinsel boyutunu geçersek, furkan dan bu kadar hızlı performans beklemiyordum vay be dedirtti. ve her sene olduğu gibi yine ünlülerin kadınları daha güçlü.
fulya,erdi gıcık tipler belli. sabriye nin de fazla hırsı herkesi sinir edecek gibi duruyor.

intouchables

çok güzel filmdi evet, duygulandırdı, arada güldürdü, gülümsetti ama her şeyden böyle biraz olunca eksik kaldı sanki bir şeyler. ya da çok beklentiyle açmışım filmi. puanını da hak ediyor diyebilirim.
kendini izletiyor mu sonuçta, izletiyor. böyle bir filmin çok sürükleyici olmasını bekleyemeyiz sonuçta.

survivor 2017

şu en baştaki kalabalık dönemini hiç sevmiyorum. çok zevksiz zamanlar, herkes birbirine canımlar cicimler ya da tam tersi kalabalıkta dikkat çekme isteği.

furkan nasıl biri olarak yansıtacak kendini çok merak ediyorum, örneğin geçen senelerde dağhan dan çok umutluydum ama hiç sevdiremedi kendini mesela. erdi çok itici bir tip belli, yiğitte baya yakışıklıymış şimdi söylemeden geçmeyelim.

erkek sevgilinin kız kankası

bir türlü anlam veremediğim düşünce. en sevmediğim olay ayrıca. ya şu mantığı anlayamıyorum, sevgilisiniz diye dünyada birbirinizden başka kimseniz olmayacak mı? çevresinde 100 tane kız olsun demiyorum, benim yakın arkadaşım dediğim bir kaç erkek varsa onunda kız arkadaşı olabilir. sen de tanırsın edersin baktın zararsızdır, bu kadar yobazlığa gerek yok canlarım.

up

nasıl bu kadar geç izledim diye kendime kızıyorum. her yaşın kendinde bir şeyler bulabileceği bir animasyon gerçekten. film bitince hem hüzün bıraktı, hem de yüzümde gülümseme. kesinlikle vakit kaybı olmayacak, aldığı puanı da sonuna kadar hak eden bir film.

sözlük yazarlarının itirafları

birilerini üzmemek, güçlü görünmek için o kadar saçma şeylerde cesaret gösteriyorum ki hep pişman oluyorum. artık bırakmam gerek.

efsane şarkılar

fun- we are young.

rising star türkiye

ilk defa izlediğim yarışma.
hayır anlamıyorum yarışmacı şarkıyı söyledikten sonra jüriler sürekli yorum yapmayıp sadece ''bak ben söyleyebiliyorum''' tavrıyla tekrar aynı şarkının nakaratına büyük bir coşkuyla giriyor. onlara biri jüri olduğunu ve yorum yapmaya oturduğunu anlatmalı.

devlet bahçeli nin her olayda haklı çıkması

konuşmayı bilmeyen, kullandığı tek cümlenin ''hükümetin yanındayız'' olmasıyla mı haklı çıkmış?

internetten alışverişin zararları

bana yaptığı en büyük zarar özellikle bileklik alırken kendimi durduramamam. öyle bir fotoğraf koyuyorlar ki tam alacağım şeye karar vermişken bu da yanında güzel durmuş dememe kalmadan bakıyorum 5 tane daha seçmişim.
takı, çanta vs. rahatlıkla alınabilir ama hiçbir zaman kıyafete güvenemiyorum.

başarının temel anahtarı

kendini ifade etmeyi bilmek, ne istediğini de farkında olmak. gerisi gelir.

23 temmuz 2016 ohal ile kapatılan üniversiteler

orhangazinin kapatılma olayı kaç aydır konuşuluyor zaten,tamam kapatılsın tabi ama olan oradaki öğrencilere olup, okul ücretleri de devlete gelecek. her şey ''onların'' istediği gibi devam.

bursa

üniversite için bursayı önerenler görüyorum, yapmayın lütfen. uludağ eğitimi vs. nasıldır bilmem ama büyükşehirlerden birini tercih edecekseniz bu kesinlikle bursa olmamalı. bir sene sonra sıkıldım diye ağlanabilirsiniz. sadece küçük bir tavsiye.

travian oynamış efsane nesil

travian oynayarak oyun oynamaya başlamıştım, duygusal bağım vardır. gecenizi gündüzünüzü vermeniz gereken bir oyun. forumu da bi' ara baya popülerdi.

coca cola vs coca cola zero

gittiğim yerlerde sipariş verirken ''şu pizzadan ve coca cola zero'' demek birazcık insanların bakışlarına sebep olsa da sadece tadını sevdiğim için içtiğimi anlatamıyorum. daha az asitli gibi sanki, seviyoruz.

buse terim

makyaj videolarıyla dalga geçen biriyim, buse terim kırmızı ruj nasıl sürülür videosu çekiyormuş şu an.
bir önceki videosunda da makyaj temizlemeyi anlatmış. evet tek yaptığı ayna karşısına geçip yüzünü pamuk yardımıyla temizlemek. gerçekten bu kadar gereksiz videolar nereden aklına geliyor anlamıyorum.

dont judge challenge

kendini çirkin yaptığını sanan halleri normal hallerinden daha güzel olan insanları görmemizi sağlayan akım.

sevilmeyen insan tipleri

kesinlikle iki yüzlü insanlar.
ya bir insan nasıl daha yarım saat önce arkasından demediğini bırakmadığı biriyle buluşup son derece samimi davranabilir. bu insanın içine nasıl sinebilir. insan şaşırıyor.