bugün

(bkz: sefiller)
pek iyi bi insan gibi gözüktü gözüme, bakalım, bakalım.
(bkz: #8432426) dert ortağı, can yoldaşı. selam ederim.
mesaj atıp selam vermeyendir, düzeltme uyarısında bulunduğunda dahi cümle kurmayandır sanırsam bir nevi antisocial.
boka duyduğu ilgiyle sempatimi kazanmış yazardır. *

ancak bugün muhabbetin bokunu çıkarmışızdır. bi de utanmadan suçu bana atmıştır. * *
oldu olası gerçekten olduğu gibi rezil bir yaratık. evet kendisi *dir. bunu ifşa etmekten gurur duymakla birlikte sapkınlığını da fişlemek istiyorum. kaç günde yazar olduğundan haberim yok ama benden geç olduğundan eminim. bu da onun aranan yazar değil, yaranan yazar olduğu gerçeğini asla örtemez. can dostum yüce kişilik. seviyorum lan seni.
her fırsatta konuşmalarımızda saçmalayıp benim de saçmalamamı sağlayan, yetmezmiş gibi sözlük aleminin gözüne sokan yaratık. yeter lem. sana diyorum pis rezil. reflexsiz kalan, ref olan yaratık. offf, çıldırttın beni bee!*
cuccuk yapan yazar. *
ayrıca benimle ilgili entrylerini inatla rastali manyak başlığı yerine rastalı manyaka yazan uyuz yazardır.
her seferinde "tuu rezil!" şeklinde merhabalaştığım, zor zamanlarımda da yanımda olabilen bir yazar türü.
severek izliyorum, bariz şekilde subjektif seviyorum bu rezili. arada uludağ sözlüğe de bir şeyler karalasa hoş olurdu.
ama fakat lakin ki öyle değildir! bu da böyle bir subjektif entry'mdir.
yetkililer görev başına dediğim, denilen, denilesi, durumu, dedirtendir, dır, dur, dür. ironiden orgazm olmayan nesile ina değiliz.

not: öz hakiki real'liyim!

tanım: yedinci nesil yazar.

peşinen püsküvüt: yine çenem düştü ha! hep sen, hep senin yüzünden.
buradan filmcilere seslenmece: ayıp nan! incir reçeli'nin müziklerini bulana kadar kıçım 2'ye ayrıldı: a)neyse yapmayayım...
ballı lokma tatlısı: aman hadi hayırlısı?

--spoiler--
©2011 tüm hakları "yaratıcı nick altı yazan yazarlar ekibi"ne aittir ya da kalbimde saklıdır.
sponsored by: ynayye fikir sanat
--spoiler--

düzelti, eski güzel günler.
facebook sayfamda esprilerini yayınlayan yazardır, *