dikkat çekmeye çalışan yeni bir yazar.

dikkat edin yeni bir sosyal deney için uğraşıyor gibi geldi.
Ben bi baktımda koktum nasıl bir isyan o hayata piiiiiiiyyyyyyuwww....
icimdeolenbirivar vol2.
görsel

hoşgörüsüne sığınarak tabi ; şu kocalı entrylerden sonra akılda oluşan.
Kendisi mehdidir şeytanları ve şeytan yandaşlarını öldürecek. Yandın koooç.
Sözlüğün doğayeni, medarı iftiharı bir yazardır. Hakkında yapılan yanlış şeyler tamamen manipülasyondur.

Allah onun gibi Bir kulunu esirgesin.
ayakları güzel mi diye merak edilen hanım yazarlardan biri.
azgın olduğu anlaşılan bir harun abimiz.
başlığını açtığım için şeref duyması gereken yazar.

yazdıklarını okumadım genel olarak samimiyetsiz ve sahte geliyor başına bakıldığında. yapay birisi olduğu belli. çok takmayın, yeni hesap açar oradan başka tekniklerle bir şeyler yapmaya çalışır.
aldatılınca italyan erkeğine gitmiş yazarmış ahahah. ulan italyan erkeğine anca bakarsınız onlar sizinle takılır mı?
yallah köyündeki amelelere.
adamı hala kadın zannedenler varmış.
girl li nick alınca normal tabii.
embesilin teki. ciddiye almayın. kadın kimliğinde yazan liseli.
saçma sapan bir yazar. Iq seviyesi düşük, boş. Gereksiz.

(bkz: Çöp)
karım olacak.
görsel

Yaş max 15-16. Gözüm kanadı okurken. Biz de o zamanları yaşadık ama hamlığımızı facebookta attık hem de kekoca. Hamlığını atıp burada pişmesini dilediğim minnak yazar kaydeşimişş.

Edit : yok lan pedofili.
tanımadığım bir yazardır. Sanırım işi gücü sözlükte sansasyonel ve ilgi çekici başlıklar oluşturmak.
(bkz: yazık sakat galiba)
Kutsal olan her şey adına bu yazdıklarımı gören sağ duyulu yazarlara sesleniyorum. 5-10 fark etmez para toplayıp bu yazarı bir psikoğa yada aile danışmanına yollayım. Kocası yüzünden bizim başımızı silkeliyor.
15 dk önce evliydi. 7 dk sonra boşandı. 2 dk sonra harun abi olur bu kesin. ilaçların etkisi olmalı. Valla bunun hızına müge anlı bile yetişemez.
Hayır sözlükte bu kadar duvar delecek seviyede abazan ergen varken, bu karı nasıl böyle boş kaldı aklım almıyor.
Aldatildigi icin kendisine uzuldugum bir yazar,
Bu kadına bir avukat bulalım. Yok mu sözlükte iyi bir avukat. Aydınoğlu neredesin. Alooooo ses ver.
görsel
alternatif gamer girl nicki.
görsel