1. 1.
  bir antidepresandır kendileri. normal bir kişi uyku hapı olarak aldığında 1 saatte gebertip, kişinin saatlerce uyumasına sebep olabileceği söyleniyor (doktor tavsiyesi olmadan kullanılmaz).
  kişisel fikrim, bu sabaha kadar pek o kadar abartı bir uykuya neden olmadığı idi, ancak bugün kardiyoloji stajından kalmama neden olarak kendini bana ispatlamıştır. Daha açık konuşmak gerekirse sınav akşamı almayın!
  5 ... akardia
 2. 2.
  30 mg'lık bir antidepresan ve anksyete bozukluğu gidericidir. çok sağlam bir ilaçtır. ama unutmamak gerekir ki her ilaç her bünyede aynı etkiyi yaratmaz. günde 15 ila 45 mg arasında kullanılabilir. tedaviye 2-4 hafta içinde cevap alınamassa kesilmelidir. bir de yan etki olarak bünyeniz güçlüyse sizi uyutamayabilir. uyutsa da erken uyanabilirsiniz. oldukça fazla cesaret verir, intiharı bile düşünmeye cesaret edebilirsiniz. tavsiyem bunun yerine daha kaliteli bir ilaç olan zyprexa kullanılmalıdır.
  3 ... palta
 3. 3.
  Uyutan uyutan ve beyni titreten ilaç. laroxyl'in bile fayda etmediği bünyemde aldığım andan itibaren sersemletip yatağa gömdüren 12 saat uyuyup uyandıktan sonra zombi gibi gezdiren 1 saat sonra tekrar uyutan ilaç.

  Yine de 2-3 haptan fazla kullanmamak lazım. Sonra en ufak bir seste insanın algısı kayabiliyor
  4 ... starfreedom
 4. 4.
  ilaç alındıktan 30-60 dk sonra etkisini gösterir. acıktığınızı ve uyumak istediğinizi hissedersiniz. alındıktan sonra araç kullanılmamalıdır. ciddi anlamda konsantre kaybı yapar.
  3 ... maranda
 5. 5.
  insanda bir bitkinlik hali yaratan ilaçtır.siz uyumamak icin direnseniz bile en sonunda galip gelir.diğer anti depresan lara göre daha uysal bir ilaçtır.*aksam alınması daha iyidir.sabah alınınca *derslerde uyumanıza sebep verir.bugün biyoloji dersinde sızarak bunu ispatladım.*ayrıca insanı anormal bir biçimde acıktırır.

  Edit : ikinci kez sızmama neden olan ilaç.*
  4 ... biberli nohut ezmesi
 6. 6.
  asabiyet ilacı. ilk günler yan etkisi olarak ölü gibi uyutsada bir süre kullanıldıktan sonra uyku etkisi ortadan kalkmaktadır. orta kilolu birini obez yapacak kadar iştah açar. kontrol etmezsen şişman olursun. profesör yapmaz diye inat etsede aldıktan 20 dakika sonra inanılmaz derecede bacaklarımda karıncalanma,huysuzluk ve kasılma yapmıştır.
  3 ... tinnitus
 7. 7.
  Sürekli uyutur ve tokluk hissini yok eder kendisi bana 17 kilo aldırmıştır şizzofren olmya bile razı olacağım asla kullanmayacağım ilaç.
  3 ... selminya
 8. 8.
  uykusuzluk sorunu yüzünden zamnaında doktorun reçeteye yazdığı ilaç. doktor bir tane al dedi 1 saat sonra nasıl uyunurmuş gör dedi. yok göremezsen gene ben burdayım dedi ertesi gün o muayehaneye gelmeden ben kapısında bekliyordum *
  4 ... thug life nigga
 9. 9.
  iki ayın sonunda beni patates çuvalına çevirmeyi başarmış ilaç. çuval diyorum çünkü iki ay boyunca yemek yemek ve uyumaktan başka bir şey düşünmez oldum. saat dokuz gibi yatağa koştum, akşamları asla dışarı çıkmadım, işte fırsat yakaladıkça uyudum, dişlerimi fırçalamadım, yatarken makyajımı temizlemedim, midem çöp kovasıymış gibi alakasız yiyecekleri birbiri ardına yuvarladım (çorba, üstüne çikolata, ardından makarna, sonra meyve, sonra lahmacun, sonra dondurma gibi). yüzü gözü şiş, suratı asık, bıngıl bıngıl ortalıkta dolaşan bir canavara dönüştüm. sözüm ona bu ilacı almadan önce major depresyon tanısı koymuştu çok bilmiş psikiyatrist. azıcık itiraz etsem sen hastasın diye susturuyordu kendisi. dışardan görüldüğü kadar kolay olmadığını, tedavinin sabır gerektiren uzun ve zorlu bir süreç olduğunu sürekli telkin etti ve bol keseden remeronları reçeteye yazdı. hatta kendisine eşantiyon olarak verilen remeronları da bana hediye etti. iki ayın sonunda kafama sanki saksı düşmüş gibi kendime geldim ve ilacı kullanmayı aniden bıraktım. doktora da gitmedim üstelik. biliyorum yaptığım yanlıştı ama böyle pis bir hayat yaşamak da bana göre değildi. ilacı seneler var ki kullanmıyorum. aksine gayet de iyiyim. ama leş bi hayat yaşarak nasıl depresyondan kurtulunur hala merak ediyorum doğrusu.
  2 ... willard
 10. 10.
  sürekli kullanımında insana beyin amcıklaması geçirten bir antidepresandır.
  2 ... insan okuz olmasin