bugün

ing. boşaltma, rahatlatma, hafifletme, tahliye.
(bkz: relief valf)
dünyalar güzeli bir chris garneau şarkısı. dinleyin ve sabahlara kadar hayallere dalın.

I saw the sea come in
I saw your good old friend
He walked right passed
I'll never ask
I'll never ask again

I saw the sea come in
He walked right passed
I'll never ask
I'll never ask again

I love the way you dance
We can work well out
Don't you miss your chance
The pain will all grow out

I heard your good old word
I heard the things you said
They shuffled in
I will be the same I'll be the same in red

I heard your good old word
And I also heard the things you said
They shuffled in
I will be the same I'll be the same
Goodnight

I love the way you dance
We can work it all out
Don't you miss your chance
The pain will all grow out

I didn't go to see the city
I went to see it around you
We can laugh in hell together
The devil will find you to

Nose to nose
Eyes on the clouds
This is what I said
We never never end

Nose to nose
Eyes on the clouds
This is what I said
We never never end

I saw the sea come in
He walked right passed
I'll never ask, I'll never ask again
protezlerin yumuşak dokulara bakan yüzeylerinde yapılan aşındırma.
ing:yardım,bağış,teselli.
yedinci nesil yazar. hiç kimse hoşgeldin falan dememiş lan.

edit: bende demedim he hoşgeldin üstadım.
'evet doğru bu' deyip nickine baktığımda sürekli kendisiyle karşılaştığım yazar.
(bkz: #11128144)
bu entysinden kardeşini sevdiğini anladığımız iyi yazar.
osmanlıdan olmasını istediğim yazar.. kanım acayip ısındı lan hayret.. oysa yıllardır böyle hissetmemiştim..
an itibariyle istatistikleri parçalamış, listeleri alt-üst etmiş yazar. da dünyadan haberi yok o ayrı ya neyyysse *
(#11235157)

teyzecim ellerinden öperim. ahahah *

ayrocana daa, yok yok yok, kayıpların yazarı. nerdesin laaaayynn
meryem'î tanımak gerek önce... meryem/@spesyunek

sonra relief'i anlatmak gerek...

bana o'nu hatırlatan biri. biri diyorum çünkü o, bir. tek. tıpkı o'nun (meryem) yanındayken olduğu gibi hissediyorum bu yazarla konuşurken. kendim gibi, yapmacıksız, özlemciksiz, ve en güzeli de yanlızlığımı unuttuğumu hissediyorum relief'in yanında. tıpkı meryem gibi hissettiriyor bana. meryem'i unutsam derdim ki; o hislerim yeniden yeşeriyor, ama unutmadım, ve ben unutmadıkça relief'in tek yaptığı bana o'nu, meryem'i hatırlatmak olacak.. meryem'den uzak, ve yanlız olduğumu hatırlatmak.. yaşadığımı unutturmak, ölü gibi yaşadığımı hatırlatmak.. varlığı, ruhu, heyecanlarımı paylaşması, ve tabi sanki dünya üzerinde beni anlayan tek sevdiğim o'ymuş gibi hissetmem, işte tüm bunları yeniden yaşıyorum, ve yaşadıkça hatırlıyorum, ölüyorum.. ölüyorum.. yaşamıyorum en azından, hislerim ölü, gülüşüm ölü, ya hormonlarım yitip gitmiş, yada harbiden heyecanı unutmuşum..

özgürlüğü unutmuşum, tutsak kalmışım geçmişimde. şimdi bu relief geliyor ve geleceğimde de hergün bana geçmişi, ve yani tutsaklığı hatırlatmaya azmediyor.. ama yok, benim ailem, benim sorumluluğum var. ve ben tutsak olamam, çünkü ailem var parmaklıkların ardında.. hapsolduğum duygularımın ardında bir yığın sorumlulk var beni bekleyen. unutamam ben onları. evet yaşamayı, özgür olmayı unuttum ama, onları asla unutamam...

meryem'i unutamam.. çıkmam lazım ikliminden. kurtulmam lazım. unutamadığım meryem'i hatırlamamam lazım.. özgür olmam lazım. yaşamam lazım. özgür olmam lazım. yaşamam lazım.. hoşça kalsın meryem'e dair ne varsa. bana onu hatırlatan ne varsa..

özgür olunca, kurtulunca bu tutsaklıktan, nereye gideceğim, ne yapacağım, geceleri neyi hayal edip uyuyacağım, kimlere imrenip kendimden çok kimin gülmesini isteyeceğim, izleyeceğim, gözyaşlarıma ne olacak yada bir daha olacak mı gözümde yaş, kalbim titreyecek mi yeniden, her gece yeniden kime aşık olacağım, bilmiyorum.. bu ölümden, bu tutsaklıktan kurtuluyorum, bildiğim şeylerden kurtuluyrum, bilmediklerime gidiyorum...

hoşça kalsın meryem'e dair ne varsa. bana onu hatırlatan ne varsa..

vee, relief'i tanıyan varsa aranızda, olum şu mutfağı kitleyin gece bu kız dobik olcak..bir de allah rızası için kokoreç söyleyiverin...

olsa da yesek... * *
ağlıyasımı, aylıyasımı, ofluyasımı getiren pis mükemmel yazar. tecrübe, biliyorum yine gelip saklanacak 2 damla yaş göz kapaklarımın ardına. ve zorlayacak hem beni hem hayatıma giren herkesi. sonra akıcaklar, suçu da birinin üstüne atıcaklar. aha ben de biliyorum ki, hiç üzmek istemeyeceğim, kihkihine hasta olduğum insanları üzecem. biliyorum yaptım çünkü bunu. yine yapacam, niye yapacam bilmesem de, bu böyle olacak..

kıyma yeteri kadar bağırsak içermez ama olsun, afiyet olsun *
(bkz: kopya kalpler)
(bkz: #11420290)
(#11487225) haklıdır. ayrıca bugünlerde yazdığım veya okuduğum başlıklarda çok sık karşılaşmaktayım kendisiyle.
espri anlayışımızın ortak olduğu kişidir.

ortalamanın çok, bayağı bi üstünde ,çok kaliteli falan yani.
dost canlısı bir kişidir,saygılarımı sunarım ayrıca.
(#11815437) entrysinde mhp için; en çok vatan millet allah diyen parti siz değil misiniz tarzı sözler kullanmıştır. buradan yazar arkadaşa şunu sormak istiyorum; ne zamandır sevişmek ile vatan millet aynı kefeye konmuştur. zina yapan adam, vatanını milletini düşünmez mi? keza onlarda akp'liler gibi dini nikah kıyıp, metres tutarak mı sevişmeleri gerekiyor. cidden büyük bir saçmalık, vatan millet kavramlarının sevişmek ile yan yana kullanılması. ha şunu kabul edebilirim. allah diyen bir parti, zina yapıyor ve zina dinimize göre günahtır. keza; allah' siyasette en çok kullanan parti mhp değildir, akp'dir.
bu arada belirteyim asla mhp'ye oy vermedim. şahsım koyu bir cumhuriyet halk partisi sempatizayım ve üyesiyim.
(#11834992) kolu kıllı olan bayan yazar.
hoş sohbet yazar. kol kılı da yoktur, hiç olmamıştır. çamur atmayalım.
an old friend filminde başrolü paylaştığım şahısımsı. iş bu şahısımsı yazarımsıdan türemiştir ve içi boş bir lakırdıdır. takip edilesi bir yazar olup sözlükte yazmaktan keyif aldığına adım gibi eminim.

(bkz: mmmmhhhhmmmhhhmmhhmh) umarım doğru olmuştur. *
total diş kaybını gidermek için yapılan total protezlerde tutuculuğu artırmak gibi amaçlarla yapılan işlem.
kendisini şahsen tanımasamda, sözlükteki adam gibi adam yazarlardan biridir.
yok sana kokoreç.
kokoreçi arkasından ağlayan...