1. 1.
  yönetim biçimi.
  1 ... sıçtırtma lamasına
 2. 2.
  bir tür zayıflama yöntemi.
  1 ... sıçtırtma lamasına
 3. 3.
  slnin bi gecede entry rekoruna gidecegi basamaklardan biri
  1 ... nickimiminik1kedi7
 4. 4.
  düzen.
  ... chanson de roland
 5. 5.
  uygun olan değer.
  mesela; '' ortam rejim sıcaklığıma geldiğinde...''
  ... shawnshank
 6. 6.
  mideyi eğitme sanatıdır. pazartesi başlar, salı mutlaka bi zaaf faktörüyle karşılaşıldığından heves kırılır, gerçek bi başarı elde edildiği trilyonda bi görülmüştür. her türk hatununun korkulu rüyasıdır, but haline gelmiş kolları bacakları, hiç bi yere sığmayan popoyu insan formuna sokmak isteyenden, çöp gibi olduğu halde minnacık göbeğini sırf yarım kilo fazlası olduğunu sandığı için miniltmeye çalışanına kadar geniş bi uygulayıcı kitlesine sahip çok kötü bi çalışmadır. psikolojik etkilerinden dolayı * kadını 0 beden kıvamına getirebilir mazallah..
  1 ... sour cherry
 7. 7.
  tercih meselesi
  ... cnnturk
 8. 8.
  'Bir rejim, halkın adalete inanmaz bir hale geldiği noktaya gelince o rejim mahkum olmuştur. ' Montesquieu
  ... berserk
 9. 9.
  siyasal rejim: bir devlet yönetiminde egemenliğin kim tarafından ve ne şekilde kullanılacağını belirleyen formel ve informel kural ve kurumları ifade eder.

  Siyasal rejimleri genel olarak;

  -katılım ağırlıklı (doğrudan demokrasi),

  -temsil ağırlıklı (temsili demokrasi),

  olmak üzere iki grupta toplamak mümkündür.

  Doğrudan demokrasi, halkın yönetimle ilgili kararları kendisinin alması ve bunu yine kendisinin uygulaması demektir. Gerçek yaşamda doğrudan demokrasinin tam anlamıyla uygulanması kolay değildir. Zira, doğrudan demokrasilerde toplumda her bireyin toplumu ilgilendiren kararlara ve yapılan uygulamalara bizzat katılımı sözkonusu olmak olmalıdır. Bunun ise günümüz toplumlarında uygulanma imkanı oldukça güç ve hatta imkansızdır.

  Temsili demokrasiler ise halkın kendisini yönetecek temsilcilerini seçmesi ve onlara yönetme yetkisini devretmesi anlamına gelmektedir.

  Günümüzde uygulanma imkanı oldukça güç ve hatta imkansız olan doğrudan demokrasiler bir tarafa bırakılırsa temsili demokrasileri; parlamenter rejim, başkanlık rejimi, yarı-başkanlık rejimi ve meclis hükümeti sistemi olmak üzere dört gruba ayırmak mümkündür.
  ( Prof.Dr.Coşkun Can Aktan \ GENEL OLARAK SiYASAL REJiMLER )
  ... berserk
 10. 10.
  bir dilim çikolatalı pasta ile son bulabilecek olay.
  ... buss