Kanatlandırır.
(bkz: red bull)
(bkz: aramayla sevişmek)
fiyatı 3.45 ten 4.50 a firlamis içecek..

bu arada içinde boğa dölü var diyolar .
Harbi adamlar.

Bugün 1 kasa redbull göndermişler ama insan yanına da küçük Bi vodka koyar.

Yine de teşekkür ederim beyler.
hani kanatlandırıyordu lan bu.
kalbinde problem olanların aklına bile getirmemesinde fayda var ( ki hayata mal olduğu görülmüştür) ayrıca da bedava dene deseler almam iki hareketlenme beklemek için kendini bu kadar zehirlemeye gerek yok.
beni düşündürüyor bu marka. formula 1 de ve moto gp de takımları var. futbol takımlarına sponsorlar. ekstrem sporları redbull reklamı olmadan düşünemiyorum bile. adamların sponsorlukları ürünün de ötesine geçmiş durumda. bu değirmenin suyu nereden geliyor azizim. şaşırıyorum.

içerisinde kokain var diyenler var. reklamlarında bir kanatlandırır vurgusu. bir kaç ülkede yasaklanması. marka hakkında yürütülen karalama kampanyaları vesaire ayyuka çıkmış durumda.

içerisinde taurin var diyorlar ki bunu boğa dölüne bağlayanlar var. niasin keza. ve b vitaminleri. kafein.

burdan bakınca faydalı bile görünüyor bana.

redbull. kafamda hep bir soru işareti olarak kalacaksın. az önce aldım bir tane yekten yudumluyorum yazarken. aklıma geldi birden.
günümüz ergenleri : ''yha redbullda nasıl alkol yok''
bir de şuraya bir hep yek 3 repliği bırakalım:

''kanatlanmayana karı yok!''
Alkolün yanında yer alabilecek en güzel içecektir .
Kuşkusuz şaka gibi bir içecek. 355 ml tenekesine 10 lira verdim. Artık a101 enerji içeceği içeceğim.
Ben votkayla çakıyorum 2 tane direkt kafa yapıyor, kalp çarpıntısı da yapıyor. Ölmezsem çok iyi.