bugün

(bkz: reggie miller)

her zaman ondan daha iyisi var.
3.20 orandan 3 lük yarışmasını kazanıra oynadıktan sonra 10 tane üst üste 3 lük atmasıyla kısa süreli havale geçirmemi sağlamış basketbolcu.finalde de başarılarının devamını bekliyoruz.
(bkz: patır patır)
3 lük atma özelliğini bu gecelik 99 yapmış olduğunu düşündüğüm yıldız. ama staminası düşük finalde sorun olabilir.
gece gece "insan mısın?" sorusunu bünyeye sorduran hayvan basketbolcu.
finalden boynu bükük ayrılmıştır.
efsanevi şutör. hem nba tarihinde en fazla üçlük atan adama bunu demek de az. leblebi gibi atıyor şerefsiz. *
şut atış şeklini çok beğendiğim şutör.
--spoiler--
Eger zıplamışsam, o şutum isabetlidir.
--spoiler--
playofflarda jason terry'nin 10 da 9 isabetinden sonra finaller rekorunun elinden alınacağını düşünüyorum, annesi her şutta sahadaki kadar çıldırır umarız.
kontratında ki oyuncu opsiyonunu kullanarak, bir sene daha boston'da kalan oyuncu. ne kadar doğru ne kadar yanlış izleyip göreceğiz.
1975 doğumlu nba tarihinin en iyi şutörlerinden, belkide en iyisi.
milwaukee bucks, seattle da oynadı ve halen celtics oyuncusu.
bu geceki maçta boston'u ayakta tutmaya çalışan tek oyuncu.
birazdan azacak ve maçı getirecek.
(bkz: ray ray kasım)
2011-2012 sezonunun ilk 6 maçı itibariyle 20 sayı, yüzde 61 üçlük ortalaması tutturan 2 numara. he bu arada yaş da 37 adamda.
37 yaşında hala nba'in en iyi şutörü benim diyebilecek kapasitede insan.
şutör kelimesinin tam karşılığı.
nba tarihinin gelmiş geçmiş en çok üçlük atan oyuncusu. attıkça atıyor beyim, durduramıyoruz.
maçtaki enerjisi ve oyundan kopmaması ile bir 3 yıl daha sağlam oynayabileceğini düşündüğüm oyuncu. hiç koşmasa, boşa kaçıp şut atsa bile yeter.
bu sezon 15.1 sayı, 3.0 ribaund, 2.8 asistle oynamaktadır.
akıllardaki imajı "üçlük uzmanı" olsa da, çaylaklık döneminde havada bağdaş kurarak smaç yapabilecek denli atletiktir aslında. posteri vardı oradan biliyorum.
miami heat serisinin 7. maçı için 9 saat öncesinden şut çalışan basketbolcu. umarım akşam oynanacak maçta çılgın atar. adam inanmış.
önümüzdeki sezon miami heat ile anlaşacağı dedikoduları yayılan güzide şutör. yapma allen etme allen sen sixth man yada role player olacak adam değilsin. bırak basketbolu daha iyi anasını satayım yada git clippers'a başla ilk 5 bak keyfine dostum.
Miami' ye geldi gelecek. Gelmeseydi iyiydi. Takımın çoğu bencil oynuyor zaten. Takım oyunundan uzak bir dönem bekliyor anlaşılan.
güncel Önemli Başlıklar