bugün

o yeni bir yazar..
o bir yedinci nesil..
o hem rasyonel hemde sosyalist.. **
ve o, bu başlığa girilen hoşgelişler ola sözünün sahibidir..
doğu bloğunun çöküşüyle soyları tükenmiştir.
(bkz: kedisever satanist) *
rasyonel sosyalizm: kimlikler değil sınıflar üzerinden yapılan sosyalizm.

rasyonel sosyalist: bunu uygulayan kişi.
(#9390921) yardırmıştır.
şahsımı sporsever olmaktan ziyade bursasporsever olmakla itham eden, ancak nerede bursaspor aleyhine açılmış bir başlık görse altına çöreklenen, klavyesinin başında çoştuğunu sanıp tahrik edici yorumlar yapan, hala bursaspor un başarısını hazmedemeyen ve bu gidişle hazmedemeyecek yazar. başarılarının devamını diliyorum.
neşeli bir adamdır. bursaspor kibrini iyi etüt etmiştir.
uludağ sözlük bursaspor düşmanı yazarlar klonunun lokomotifidir. lakin her yorumunun bursaspor tarafından fos çıkarılmasını izlemek de ayrı bir keyif.
sanırım bundan zevk alıyor.
(bkz: mazoşist)
bursaspor tarafından fos çıkarılmış herhangi bir yorumu bulunmayan yazar.**
bir gün bursasporlu olacağına inandığım yazar. büyük aşklar nefretle başlar.
tanırım iyi çocuktur. ankaragücü taraftarına da hayrandır. o da en iyisinin ankaragücü taraftarı olduğunu söyler. bir gün beraber maç izlemek de nasip olur inşallah. bursankara atkılarımızı sallarız beraber.
bursaspor'u zerre iplemeyen yazar. bu kulübe ne nefret ne de başka bir his beslemektedir. bursaspor hakkında yorum yapmasının tek sebebi ise bugünlerde bursaspor'un futbol gündeminde olmasıdır.

gerçeklerle yüzleşmekten acı duyan krokodiller merak etmesinler, yakında gündemde bursaspor falan kalmayınca timsahlar hakkında yaptığımız yorumlar da bucaspor hakkındaki yorumlarımız kadar olacak en fazla.

not: ankaragücü taraftarını bir tarihe kadar takdir etmiş olan yazar. yalan değil. (bkz: 24 ekim 2010 ankaragücü ne tüm sempatinin bitmesi)
(bkz: razi)
sayısal tahminleri kuvvetli olan sosyalistimiz.
evet bugün partimize bir sosyalist daha katıldı gençler;
bir sosyalist,
iki sosyalist,
ve tüm dünya sosyalist olacak...
işte bir sabah uyandığında!!
futbol içerikli entrylerinde biraz sivri bir dil kullanan, zaman zaman sertliğin dozunu kaçırabilen yazardır. fakat gözlemlediğim kadarıyla; tespitleri sağlamdır ve çoğu görüşüyle uyuşuyorum. aynı ortamda yazıyor olmak sevindiriyor.
kendisine bursaspor forması veya atkısı hediye etmek istediğim yazar.
bir gün omuz omuza verip ' yemyeşil inciler hamınızı sikecekler' tezahüratı yapmayı dilediğim yazar. çok şey mi istiyorum ?
(bkz: bursa nın ekmeğini yemek)

bu vatan on binlerce trabzonlu ve diğer anadolu şehirlerinden olan şehitlerin aziz kanlarıyla kuruldu. onların özverisi olmasaydı şüphesiz ki bursa'da suyun öteki yanından gelenler de ekmek yiyemezdi.

tanım: istanbul'da oturan fakat bir ayağı roma'da bir ayağı atina'da olan yazar. dünyası evi ve iki sokak aşağısından ibaret olanlar tarafından anlaşılması zor.**
bursaya olan nefreti geçmek bilmiyor efendim. her bursa maçında bursanın rakibini desteklemeler falan. futbol anlayışı bursa yenilsin de ne olursa olsun gibi birşey heralde.

kürt, trabzonlu veya beşiktaşlı. üçünden biri bu adam.
düne kadar beşiktaş sempatizanıydı, trabzon lider oldu bu sefer trabzon'un arkasından koşmaya başladı. allah bilir doğu şehirlerinden birinde doğmuştur bu arkadaş.

bi sabit kal, desteklediğin takımı takip edemiyoruz. neyse sen liseyi bitir sonra görüşelim.
hakkında komik iddialarda bulunulmaya devam edilen yazardır. düne kadar beşiktaş semaptizanıymış, onu öğrendik en son.* peki bakalım bu "beşiktaşlı" yazar geldiğinden beri beşiktaş'la ilgili hangi başlıkları açmış:

(bkz: beşiktaş taraftarının manasız fenerbahçe kompleksi)
(bkz: beşiktaş ın yaş ortalamasının 32 olması)
(bkz: q7 zengin işi biz kartala biniyoruz)
(bkz: beşiktaş ta sakatlıkların can sıkması)
(bkz: eksi oycu ve gammazların genelde beşiktaşlı olması)
(bkz: porto nun beşiktaş ı yeneceği gerçeği)
(bkz: psv vs beşiktaş)
(bkz: beşiktaşlılar ın bursa ya karşı valencialı olması)
(bkz: beşiktaş taraftarının ingilizce küfürlü tezahüratı)
(bkz: beşiktaşlılar ın bursa ile empati kurması)

artı,

adam "allah bilir cinsel sapıktır" der gibi "allah bilir doğu şehirlerinden birinde doğmuştur" diyor. nesi kötüyse bunun? sizin ırkçı kafalarınız nasıl çalışıyor anlamadım ki ben...

tekrardan tanım: karadeniz'de doğan, ankara'da büyüyen, şu an istanbul'da oturan fakat bir ayağı roma'da bir ayağı atina'da olan yazar. dünyası evi ve iki sokak aşağısından ibaret olanlar tarafından anlaşılması zor.**
(bkz: #10224504)

iddiaları tutmayan yazar..
18 aralık 2010 gençlerbirliği bursaspor maçında geleneksel bursa şansını ve "diğer bir faktör"ü hesaba katmadığı için yanlış tahminde bulunmuş olan yazar. tahminlerinde bundan başka bir yanılgısı olmuşsa şimdiye kadar söylensin de bilelim. bunu iddia eden ispatla da yükümlüdür.

ama bakın benim çok net bir iddiam var:

(bkz: bursaspor un yine şampiyon olacağını sanan saf)

hah, gidin ağlayın şimdi.*
rasyonel sosyalist bildiklerin nazi dediğim sözlük yazarımız.
Kapıdağ yarımadası nerede? Kapıdağ Gezilecek yerler, kapıdağ pansiyonlar, Kapıdağ oteller, Kapıdağ plajlar ve kapıdağ hakkında tüm detaylar bilgiler için web sitenizi ziyaret edebilirsiniz. https://kapidag.net/