bugün

kendilerine ait kötü rekorun bursa'ya geçmesini ummalarından kaynaklanmaktadır. çarşı'nın sitesinde bu maçla ilgili başlık daha şimdiden açılmış ve çok da yorum almıştır. genel bakış açısı ise bursa'nın beşiktaş'ın rekoruna yaklaşabileceği üzerinedir.

gerçi bursaspor'un beşiktaş'ın rekorunu kırabileceğini sanmasam da bu maçın onlar açısından çok zor geçeceğini görmemek de imkansız.
bursaspor tribünlerinde asılan porto'ya başarılar dileriz yazısını göremeyen ampute söylemidir.
beşiktaş'a yakışandır. zaten bunlardan da başka bişey beklenmez.
--spoiler--
ben sana valencialı olamazsın demedim, adam olamazsın dedim.
--spoiler--
(bkz: wtf)
şu dakikalar itibariyle iyice valencialı olmuşlardır. zira şu anki durum 4-0.
liverpol - beşiktaş maçı sonunda 8-0 pankartı aç dalga geçmeye çalış, porto - beşiktaş maçı öncesi porto'ya başarılar pankartı aç, sonra avrupa da beşiktaş taraftarı sizi desteklesin.

- bi siktirgit bir şeyler yap.
bursaspor taraftarının deplasmanda oynanan porto maçından önce porto'lu olması ve akabinde göt olmalarından sonra beşiktaş taraftarının iadeyi ziyaret etmesi durumudur.
asılsız olan önerme. bir beşiktaşlı olarak; biz hiç bir takımlı olmayız ama türk takımlarını avrupada ''destekleriz''. sekiz sıfır isterse onsekiz sıfır olsun kendinizle bizi karıştırmayın lütfen biz beşiktaşlıyız ayrıcalıklıyız renklilerden çok ama çok farklıyız.
bursalı sanrısıdır. 4 adet yiyince gözleri döndü adamların. önce oyunlarını oynasa ezikler keske...
Yanlış önermedir.

bir beşiktaşlı olarak ne kadar i.nelik yapsalar da şampiyonlar liginde bursaspor'u destekledim.

yaptıkları yanlarına kalmadı ama.

(bkz: ilahi adalet)
beşiktaş taraftarı böyle şeylerle uğraşmayacağından, içi boş bir söylemdir. beşiktaş, armasında türk bayrağı taşıyan bir kulüptür ve türk bayrağını temsil eden hiçbir kulübün başarısızlığını istemez.
(bkz: iki anadolu takımının amansız rekabeti)
olayın temelinde yatan beşiktaşımın liverpool'dan 8 yemesinin herkes tarafından durmadan dile getirilmiş olmasıdır...

ne raslantı hocamız ertuğrul sağlam'dı o zaman...

sivas'ın hocası iken bülent uygun bile bizle dalga geçmişti ''biz 6 yada 8 yemeyiz'' diye...

bu akşama gelecek olursak valencia en fazla 5-6 yapar, 8 hayvanlığı ingilizlere aittir, milli takımımızı da iki kez 8'lemişlerdi. bursa'nın şu halini yakalasa şerefsizler, en az 10 diyorum.

peşin edit: şahsen her türk takımını avrupa maçlarında desteklerim.
ne demiştik?..

(bkz: #10008549)
Tokatlanan bursalının kuyruk acısıyla sağa sola saldırması. Ama biri hatırlatsın konu böyle kapanmaz.
beşiktaşlıların, ezeli raikibi olan bursa ya karşı valencia yı desteklemeleridir.
(bkz: 8-0 olmadı mı)*
oyle bırsey yoktur yasanmamıstır bazı gazete ve sozluk yazarlarının dötünden uydurmasıdır.
"bursa kim ola ki beşiktaşlılar tenezzül edip birde karşı tarafı desteklesin" söyleminin ağırlık bastığı salak iddiası.
sadece valencialı olmamışlardır.
(bkz: paok)
(bkz: chelsea)
başlık sıçmak böyle bir şey olsa gerek. bir beşiktaşlı asla ve katii suretle avrupa platformuna çıkan takımlarımızı desteklememek gibi bir gaflete düşmez. ambleminde ay-yıldızlı al bayrağı olan bir takımın taraftarına bu denli iftira içerikli sözler sarf edilmesi bizi sadece ağzımızla güldürmüyor. dipnot olarak belirtmek isterim ki yazılarını severek okduğum ve takip ettiğim 'rasyonel sosyalist' adlı yazarın bu başlığı açması beni iki kere üzmüştür.

(bkz: ayıp)
valencia ya karşı duran bir bursa mı var dı ki,
valencia nın bir desteğe ihtiyacı mı kaldı ki,
beşiktaşlılar bursayı adam yerien koyup takım tutusun.
8-0 dediğiniz liverpool u inönüde yenen şerefli bir takım vardı.
unutmayalım unutturmayalım...
kafadan uydurularak ortaya atılmamış bir başlıktır.

bu önerme, çarşı'nın forumunda bu maçla ilgili açılan başlık ve yapılan muhabbetler incelenerek, artı arkadaş çevremizdeki beşiktaşlılar'la yapılan konuşmalardan edindiğimiz izlenimlerden yola çıkılarak ortaya atılmıştır.

bu düşüncede olmayan belli sayıda beşiktaşlı gayet tabi ki vardır fakat bu yine de genel görüntüyü değiştirmemektedir.
dördüncü gole kadar herkes bursalıydı. sonrasında zaten herkes ver odunu ver odunu moduna girmişti. kendimizi kandırmayalım hiç, beşiktaş, fener diye de genellemeyelim.

rezilliğe kılıf uydurmaya gerek yok. bakın avrupa basınında neler demişler;

http://www.milliyet.com.t....2010/1318362/default.htm
Fenerbahçe'ye karşı Paok safında yer almalarından da ötürü pek şaşırtıcı olmayan eylemdir.