bugün

''*'' dediğim yazardır. trabzonludur aynı zamanda.
girdiği entrylere göre bu akşamki maçın kapak olduğu yazardır kendisi.

(bkz: 26 ocak 2011 beşiktaş trabzonspor maçı)
(bkz: 26 ocak 2011 beşiktaş trabzonspor maçı)
bu başlıkta silecek çok entry'si var.
ayrıca geçmiş olsun demek istiyorum kendisine.
üzülmesin yaa mühim birşey yok.
gariptir, hayranlık uyandırmaz. yazık denir. trollük mü? doğru adrestesiniz.
(bkz: 26 ocak 2011 beşiktaş trabzonspor maçı/#10616212)
üste çıkanı göstermiştir.
(bkz: uy uy uy)
Anadolu şehirleri kökenli olmalarına karşın memleketlerine dair bütün aidiyet bilinçlerini kaybetmiş, bir kimlik bulma uğruna hiçbir zaman bir parçası olamayacakları istanbul takımlarının peşinden koşturmaya alışmış eziklerin şimdiye kadar ettikleri ve bundan sonra edecekleri hiçbir alayı ipine bile takmayan yazardır.

Serkan balcı, egemen, cale, Selçuk, colman, jaja, Burak, engin baytar ve umut bulutsuz bir 11'le sahaya çıkmasına karşın minik kargaların şov heveslerini bir taraflarında bırakan, şanssızlıklar olmasa sönmüş yıldızlar topluluğu takımlarını rahatça hacamat edecek bir oyun ortaya koyan Trabzonspor'u yenmişler. Hem de bütün kozlarını ortaya koyarak. Ve bunun üzerine de çılgınca sevinmişler.

Siz aslında, her zaman olduğu gibi, ne kadar ezik olduğunuzu ortaya koydunuz sadece.
(#10570219) çok doğru tespitleri olan yazar *
kendisinin bugün ellerinde tırnağı kalmamıştır herhalde.

entarilerini ne yaptığını merak ettiğim yazar.
edit: arkadaşın modlardan tanıdığı var galiba. rica etmiş sildirmiş. *
maçtan önce yapmış olduğu üç yorum an itibariyle uludağ sözlük moderasyonu tarafından "entry-başlık uyumsuzluğu" gerekçesiyle silinmiştir.

hayır, söylüyorum ki, hiçbir geyik çıkıp sonra sen sildin demesin.

edit: demeye kalmadan atlamış bile bir tanesi...
(bkz: futbol trolleri/#10622305)
futboldan anlamadığı gibi formatı da bilmiyor.
Bir sonraki sevinme izni süresini açıklamasını merakla bekliyoruz.
(bkz: trabzonspor şampiyon olamazsa sözlüğü bırakıyorum/#10628839)
arkadaş pehlivan sanırım.
işbu entryi parmaklıklar arkasından giren yazar. kendisine laf yetiştiremeyen, gerçeklerin yüzüne tokat gibi çarpılmasından eziklik duyan şeftali özlü troller kendisini gammazlamak yoluna gittiğinden iki gündür içeride.

sayılı gün çabuk geçer ama bazı bünyelerin gafilliği, biçareliği gitmez be sözlük.*
bir haftada en çok başlığı elde * patlatma rekorunu defalarca kırmış yazar.
hayallerde yaşayan yazar.
elinde patlayan başlıklarını gördükçe acımaya başladığım.
şahsen ben artık dalga geçmeyeceğim. yeter abi adam yapmış bir hata. ders almıştır herhalde.
yüklenmeyin adama amk.
fazla iddialı da olsa, çoğu zaman haddini aşan yorumlarda bulunup insanları tahrik etse de her durumda desteklediği takımın arkasında duran, memleketinin takımına gönül vermiş yazar. çoğu zaman bursaspor hakkında ipe sapa gelmez yorumlar yapar, ona buna sataşır ama renkli bir simadır, tez zamanda çaylaklıktan kurtulmasını dilerim.
Şimdiye kadar kendisinden defalarca ayar yiyen bütün tosunların trabzonspor'un 1-2 hafta tökezlemesiyle nickaltına akbabalar gibi doluştuğu yazar. Bir iki ergen beyinlinin öncülüğünü yaptığı bu faydasızların hepsi, çaylak yapılmamızı yani cevap hakkımızın olmamasını da fırsat bilip, bir yerden tutturup garibanca laf sokma derdine düşmüş resmen. Kuyruk acısı başka bir şey tabi.

Fakat bu koçların unuttuğu, daha doğrusu muhtemelen bilmediği bir şey var: bakın güzeller, ben bu siteye sadece vakit geçirmek, stres atmak, eğlenmek için giriyorum. Bu sözlük dahilinde herhangi bir unvan falan da beklemediğimden maç tahmini yaparken "lan böyle çok iddialı konuştum ama tutmazsa ne yaparım acaba" diye düşünmüyorum. Ha, yenilince, tahminim tutmayınca gayet tabi ki üzülüyorum ama üzüntümün sebebi takımımın yenilmesi oluyor. Yoksa "tuu, tutturamadık, amma lafını yaparlar şimdi" diye düşünmüyorum. Çünkü buradaki yazarlığımla ne sözlük içinde sahte bir ego tatmini arıyorum, ne ismimi tanınmış hale getirmeye çalışıyorum, ne de diğer yazarlarla tanışmak için zirveler düzenliyorum. Burada yazıyor, eğleniyorum sadece.

Yani işin özü ben gayet rahatım. O nedenle siz de yırtmayın bir taraflarınızı. Veya yırtın lan, banane.*

Ek tanım: trabzonspor'un şampiyon olacağından hâlâ emin olan yazar. isteyen gelsin, olabilitesini tartışalım (bkz: Trabzonspor şampiyon olamazsa sözlüğü bırakıyorum)
"şu ana dek bildiklerimiz bileceklerimizin teminatıdır" diyen yazar.*
bildiklerinden sadece birkaçı;

(bkz: bursaspor un liderlikten inmesi)
(bkz: bursa man utd maçına alt oynayan saf)
(bkz: trabzonspor un bursa yı hoplatacağı gerçeği)
(bkz: porto nun beşiktaş ı yeneceği gerçeği)
(bkz: gs nin trabzonspor dan puan alacağını sanan saf)
(bkz: kupada beşiktaşı yeneceğini sanan saf trabzonlu)

(bkz: ligde fenerbahçeyi yeneceğini sanan saf trabzonlu)
maalesef ders almayan yazar.
patlayan başlıklarına yenilerini ekleyecek gibi gözüküyor.
madem öyle, eklesin napalım. biz de eğleniyoruz işte.
sosyalistliğinden şüphe ettiğim samsunla ilgili özel bir sıkıntısı olduğuna emin olduğum yazar.
(#10698330)
(#10556448)
Eşit ağırlık öğrencisidir.
Sosyel dersleriyle matematiği birleştirmiş. Bir tür çığır açmış insandır kendisi.