bugün

bir taraf tutarak sırf o pencereden yorum yapmadığı, meselelere fanatizm gözlüğünü çıkararak baktığı yani objektif davrandığı için kafası karışıklıkla ve hatta ve hatta trollük müessesesinin bir parçası olmakla suçlanabilen yazar.

oysa ki, eğer zaman zaman desteklediğimiz bir kulübü ya da kulüp sorumlusunu başka bir zaman eleştiriyorsak burada söz konusu olan bir tutarsızlık durumu değildir canlar. nesnel yorumlar yapıyor olma durumudur. çünkü futbol camiasının bütün kurum ve bireylerinin doğruları kadar yanlışları da olabilir ve bunların sadece bir kısmını görüp diğer kısmını görmezden gelmek de bize yakışmaz.
fanatik trabzonspor yazarı, klasik karadeniz insanı tezcanlı, futbol konusunda en anlaşamadığım yazar iyi bir arkadaş.

2011 yılı iyi şeyler getirsin sana.
(bkz: razi)
Sürekli benim galatasaray - bursaspor arası gidiş gelişlerimi takip ediyor. Galatasaray başlığındaysam içinden "ulan ipneye bak heee, bi orda bi burda diyor" , bursa başlığındaysam "vaaay bak yine bursaya yazıyor, umudu kesti tabi cimbomdan" diyerek sallıyor bana. hiç üşenmiyor efendim bu arkadaşımız. * , trabzonsporlu. Umarım bu sene çok başarılı geçirirler. Ama trabzonunda en büyük rakibi kendisi, bunu da hesaba katıyordur inşallah..

Her zaman Bursa, her yerde cimbom! *
sanırım sözlükteki tek trabzonspor'lu. başka varsa ben görmedim şahsen.
tek kişilik muhalefet eleman.
yine işi gücü bırakmış beşiktaş'a sallama derdinde.
panpa takımınla uğraş ya. benim bir kere trabzon dediğimi gördün mü? nedir bu dert bilemedim.
az rahat ol.
trabzonspor'un son şampiyonluğunu kazandığı sene finduk ağacında bir çiçek olan kullanıcı.
normaldir.
bu sene de şampiyonluk göremezlerse daha da siddin sene göremezler zira...

düdüt: türk futbolundaki yanlışlıkları çok güzel dile getiren kullanıcı.
misal;
(bkz: samsunspor/#10569054)
burada türk futbolundaki yanlışlıkları dile getirilişiyle sarsılarak kendime geldim. dil atasım geldi dile getirişine...
türk futbolundaki her türlü yanlışlığı dile getirmeye kendisini adamış, bu uğurda takım fanatikliğini bir tarafa bırakmış bir futbol gönüllüsü. takıntısı ne bjk ne bursa ne de fb'ye. türk futbolundaki yozlaşmışlıklara sadece...
beşiktaş korkusu iliklerine kadar işlemiş yazar.
futbol sevdasını trabzon'u methetmek ve diğer takımlara sallamak dışında göremediğimiz adam.
(bkz: yazık lan)
türk futbolu sevdasına "kuçik" bir örnek;

(bkz: #10276517)
zannedersem koyu trabzonsporludur kendileri.
bi' telaşlı gördüm kendisini. heyecan iyi değildir. sakin olmasını öneriyorum.
beşiktaş'ın 14 puanlık farkı kapatabilmesi için bütün maçlarını kazanması trabzonspor'un ise minimum 15 puan kaybetmesi lazım.

telaştan bahsedenlere duyurulur.**
(#10572162)
şampiyonluk nedir bilmeyen takım taraftarı.
biline saygı duy bari.
hazımsızlığı için uludag gazoz müessesemizin ikramıdır.
(bkz: beşiktaş a emzik kampanyası/#10572142)
(bkz: beşiktaş a kötü haber tevez manchester city de/#10572207)
türk futbolunu hakkında yorum yapan, fanatikliği bir kenara bırakmış yazar.
allah peygamber aşkına beşiktaş haricinde birşey yazsın dediğim.
ne oldu neden böyle oldu bilmiyorum ama adam fena taktı kafayı.
neden bilmiyorum ama ben bir kere bile trabzonspor'a böyle yapmadım. toplamda girdiğim entry sayısı 5'i geçmez herhalde. aynı gün 2 entry girdiğim de görülmemiştir. hiç böyle çekemeyip kötü birşey yazdığım da olmamıştır.
bunun tersini bu arkadaşın yapmasının sebebi nedir anlayamadım.
son girdiği 20-30 entry beşiktaş ile alakalı.
ilginç.
muhtemelen gerçek hayatta bulamadığı ilgiyi sözlükte arayan kendi nickaltına yazılması için çaba sarfeden yine muhtemelen hayatında ilk kez çıktığında sokakta beşiktaşlılar tarafından dayak yiyen günde 5-6 kere kendi nickaltını açıp okuyan mynetten genel kültür testi çözen xvideos sitesinin müdavimlerinden kalın gözlüklü kirli sakallı biri.hatta öyle bi asosyal ki insan kendi nickaltına kendi yazarken utanır bunda o da yok.işin acı yanı hala gerçeklerin farkına varamayıp sanal şeylerle mutlu olması.burada az da olsa göze batıyor ya onun mutluluk sebebi.ama harbiden bravo şu kadar yazıyı yazdırdı bana.
beşiktaş ın trabzona yedi attığı maçtan sonra ilkokuldan arkadaşları tarafından fazlaca alay konusu olduğunu düşündüren yazar.dostum eğleniyoruz şurda ne var bu kadar sallayacak.
damarına basılmış yazar. sinirden kendini kaybedip durmadan başlık açan, agresif tavırlarla diğer rakip taraftarları cevaplayan trabzsonpor taraftarı. sakin olması gerekendir.

sakin ol üstad, ben de trabzonsporluyum, gerek yok celallenmeye.
beşiktaş'ın zamanında canını çok yaktığı yazarlardan biri. iki lafından bir buçuğu beşiktaş.
Stv için TSK ne ise, bursaspor bu yazar için o'dur.
Not: Beşiktaş ise etö'dür.
Özetin özeti: Futbol troll'üdür.
bayadır yoktu nedense özlemiştik. beşiktaş-trabzon başlığını görünce çıktı ortaya.
iyi bari ben de bişey oldu sanmıştım.
trabzonun yarım tarihi ile diger takımlara çamur atmaya kalkan yazarımsı şey.