bugün

görsel
diğer aktrollerle aynı değilse büyük olay çıkar.
rall kim beyler? zall'ı kastediyorsanız adam sözlük sahibi diye biliyorum çoktur onunkisi.
Yeni akit te editör olduğunu iddia ediyor bu arkadaş.
cevap gelmediğine göre itiraz olmayan durumdur. günde 594939 tane imamoğlu ve cehape başlığı açıp entry giren yazarın şuraya yazacak 2 kelamı yoksa diyecek bir şey yok demek ki.

zaten bu arkadaşı savunan 3 yazar var. nicklerini buraya yazsam şimdi durum iyice pekişir ama sonra yönetimdeki abilerine yalvarıp sildiriyorlar o yüzden yazmayayım entry dursun yerinde *
Bu eleman yeni akitte editör olduğunu söylüyor ısrarla ne alakaysa.
görsel

Şu tuşa bassanız kurtulacağınız troldür. Hala birileri nick altına yazmaya çalışıyor. Şahsen ben donuza aldım sizde alın kafanız rahat etsin.

Edit; yazdıklarını görmüyorum ya o bana yeter amk.

Alttaki yazara ithafen.
#43145958 nick altına yazdın dostum.

--spoiler--

hala birileri nick altına yazmaya çalışıyor.

--spoiler--
Hala donuza almayanlar varmış demek.
Bunu donuza almayın. Almayın ki gördükçe allaha sizi böyle yaratmadığı için şükredebilesiniz.
bugünkü entryleri merak edilen yazardır. haftalardır sokağa çıkma yasağı isteyenler fetöcüdür halkı bölmeye çalışanlardır diye mabadını yırttı. yetinmedi istanbulda sefer sayıları azaltıldı bu yüzden sosyal mesafe sağlanamadı herkese virüs bulaştırdı ekrem deyip durdu. dün akşam hükümet tarafından sokağa çıkma yasağı ilan edildi üstüne 2 saat süre verildi ve herkes marketlerde fırınlarda bakkallarda alt alta üst üste yağmaya çıktı. gelsin de şu fetöcüleri halkı bölmeye çalışanları bir ifşa etsin de ağzımız tatlansın hele.
şu an mışıl mışıl uyumakta olan maaşlı akit. mesaisi 9 da başlıyor.
Chp li trollere kızdığım kadar bu aktrole de kızıyorum..

Lan bir insan siyasal iktidarın yaptığı ya da yapamadığı hiç mi bir şeyi eleştirmez. Bu trol de chp li trollerin karşı kanat versiyonu. Evlerden ırak.

Açık ve net evet.
Nicki köpek hırlamasını andıran yazar.
göt kılıdır.
ben değil kendileri söylüyordur hatta ısdırır, yalar bile.
Gedikli Muhalifetin kahırdan moruklamış ve erken bunamadan muzdarip su kurbağası kılıklı ergenleri büsbütün alzaymıra yakalanmamak için bu arkadaşın çaylak olma ve dönüşünü takvim yaprağı takip eder gibi takip ediyor.

Çok gülüyorum.
bir başka fake hesap kullanan keko daha.

diğer hesabı (bkz: efesli) muhtemelen farklı ip olduğu için moderasyon yakalayamamış. efesli hesabı çaylak olunca buna geçiyor.
bide fakeim yok demiyor mu...
görsel

(bkz: swh).
ulunun sıradan vasat yazarlarından biri.
gerçek bir akplidir frank lucasın aksine eksi almak için akpli taklidi yapmaz.
sürekli siyasi entry giren ve provokasyon yapan, dalga geçerek dikkat çekmeye çalışan troll.
Sen Tiamat mısın değil mi pezevenk!
Doymadın doyamadın sikişmeye sikilmeye!
görsel
(bkz: mall)
güncel Önemli Başlıklar