bugün

sivilceli ergen bir yazar. evet.
Halat yalar.
PKK'lı sensin gerisi de sana girsin. Sen kimsin lan?!
Yeni istihdam edilmiş pelikan beslemesidir.

Henüz acemi olduğu için, mesaisine ak trolleri savunduğu ama "partisizim" yalanını sıktığı bir entry ile başladı.

Bu eski Kızılderili numarasının bayatladığını bilmiyor garibim.

Yazarken kendisini çok zeki hissettiği de kesin.

"ihihihi, naşıl da gandıydım layikçileri, ehi ehi..."

Bir an önce özel eğitim kurumlarına teslim edilmesinde fayda var. ilgilensinler, belki biraz düzelir.
ataturkcu saadet secmenlerinin pelikan beslemesi diye laf attigi yazar...
Rall mı ne haltsa onun fake hesabı.

Eskiden şu sözlükte fake hesap kullananların bile bir seviyesi, tarzı vardı. Mesela kendi hesabında fenerli fakeinde galatasaraylı gibi davranır trollerdi.

Moderasyon sözlüğün ırzına geçilmesine izin verdi vereli meydan bunun gibi çapsızlara kaldı.

Lan bari biraz yazım tarzını değiştireydin, farklı başlıklara entry gireydin de en azından birkaç gün ayıkmasaydık sözlük olarak.

işte düğüne gitse geline yazacak tipler çifter çifter hesaplarla yazıyor biz de birine lan desek 10 gün çaylak oluyoruz.

Edit: ilgili arkadaş kendisi olmadığını beyan etmiş, saygı duyarım ama inanmıyorum.
çaylak olmuş olan onikinci yeni yazar. dün hızlı bir giriş yapmıştı sözlüğe, dünün en çok entrysini giren yazar oldu. ancak formatı kavrayamamış demek ki. hızlı giden atın boku seyrek olur demişler.
müslüman yazardır.
Ne idüğü belirsiz kişi.

Yeni hesap açmışlar trollük yapıyorlar.

Koşarak sözlüğe girmiş herhalde aynı hızla çaylak olmuş. Silik olması çok uzun sürmez diye düşünüyorum.
bana özelden pasif gay olduğunu söyleyen yazar. bu bilgi ne işime yarayacaksa.
Sıçan aktroll.

görsel
https://m.uludagsozluk.com/e/43165264/

My english very well. ı don't be offenfed...
Atin donuza. Kafaniz rahat etsin.
bakıyorum da herkes fazla laik, seküler, aydın bugünlerde. kendisiyle aynı düşünmeyen insanlara bu denli ithamlarda bulunabilecek olmak için de sözde aydın, laik, seküler takılan mezhep faşisti insanlar olmak gerekiyor zaten. adam ne dese eleştiriyor, aşağılıyorsunuz ama eminim ki kendisi aynısını yapsa "bunlar zaten böyledirler" kafasına girersiniz. lakin kendinizin yaptıklarını görmüyorsunuz yazık. ama n'apacaksın hayat böyle. iran mezhebi faşizmini ataları iliklerine kadar hissetmiş insanlarla dolu bir dünya... diyeceğim odur ki kendi halinde bir yazar. neden saldırılara maruz kalıyor bilmiyorum. saldıranlarda her fikre saygılı sözde. tabii yersen.
görsel
Efesli çok adaplıdır.
12. nesil çaylak bir kaç gün rahatız arkadaşlar.
görsel
insanlardan nü fotoğraf isteyen zat.
sözlüğe pravakasyon amaçlı entry giren paralı aktroll bozuntusu.
12. nesil çaylak. moderasyon çalışıyor.
12. nesil aktroll bozuntusu tip kisa zamanda çaylak yer umarım.
burada tanıdığı varsa veda etsin. silinecek. evet.