1. 1.
  liverpool'un teknik direktörüdür.
  1 -1 ... devedikeni
 2. 2.
  liverpool'u şampiyonlar ligi şampiyonu yapan ispanyol teknik direktör. ayrıca daha önce çalıştırdığı valencia ile, 2 ispanya ligi şampiyonluğu ve bir uefa kupası şampiyonluğu vardır.
  ... fowler
 3. 3.
  real madrid tarafından yalvar yakar çağrılmasına ve liverpool'dan aldığı paranın 2 katı teklif edilmesine rağmen "liverpool'da mutluyum" diyerek real madrid'e pis bir ayar veren liverpool'un teknik direktörü.
  1 ... tttddd
 4. 4.
  2004 yılında geldiği premier lig'de arsene wenger'in arsenal'de yarattığı fransız futbolcu ekolünün bir benzerini, liverpool'da ispanyol ekolü yaratarak başaran teknik adam. liverpool gibi aslında normal düzeyde sayılabilecek bir takımı, ruhuyla inancıyla biraz da şansıyla ayakta durmasına taktisyenliği ve aklıyla müthiş verimli katkılarda bulundu. bu katkıları da takımın son 3 sezonda iki kez şampiyonlar ligi finali görmesine yol açtı. fakat ne yazık ki bu başarısını premier lig'de hala yakalayamadı. ama o sonuçta artık efsane liverpool taraftarının gözünde tarihe geçen bir isim. (bkz: istanbul 2005)
  ... krmyrdsn
 5. 5.
  en son liverpool barcelona macindan sonra anlasilmali ki ;
  rafael benitez dunyanin en basarili teknik direktorudur.
  -1 ... spiritualized
 6. 6.
  liverpool un şimdiden efsane olmuş hocası. futbolculuk döneminde real madrid in b takımının formasını giymiş( by ertem şener) valencia da şampiyonlar liginde final oynamış ama kupayı kazanmak kırmızı formasına nasip olmuş görünüşü ile beyefendi bir bir taktik uzmanı.
  2 ... cakma konvers
 7. 7.
  tam adı Rafael Benítez Maudes'dir.1960 doğumlu liverpool teknik direktörüdür.
  1 ... noctivagant
 8. 8.
  geçirdiği ağır sakatlıklar yüzünden futbolculuk kariyeri real madrid'in genç takımı ve 3. ligden öteye gidememiştir. ancak teknik direktörlük kariyerinde şimdiden efsaneleşmiştir. son zamanlarda bıraktığı topsakalla mourinho ve rijkaard gibi teknik direktörlerden tek eksiği olan karizma faktörünü arttırmaya çalışmaktadır.
  1 ... blakkheim
 9. 9.
  (bkz: rafael benitez saldılar siz sonra gelirsiniz) *
  2 -2 ... taharetmuslugu
 10. 10.
  kendisini analizci, oyunu iyi okuyan bir teknik direktör olarak gören şahıs. ama ne hikmetse elindekilerin kıymetini de bilmez. 2005 şampiyonlar ligi kupasının alınmasında büyük payı olan, gerrard, alonso ve carragher ile beraber takımın en iyi oyuncusu olan luis garcia'yı torres ile takasta kullanan traktör. peki bu sene torres ne kadar faydalı odu?
  ayrıca zenden gibi yetenek yoksununu da bir dönem oynatarak hayatının yanlışlarından birini yapmıştı.
  2 ... tanimadinmiben