bugün

Neden benim telefonumda yok? Sizinkinde bozulur işşallah amin.
görsel
görsel
Candır , canandır .
Tv de bile radyo dinliyorum.

cok mu nostaljikim ne ?
Burada çalan müzikler bir başkadır. Radyo o kadar güzel bir şeydir ki telefonunuzdan müzik açınca mutlu olamazsınız ama buradan istediğiniz müzik çalınca mutlu olursunuz.
Uzun yolda çekilmez sinir bozucudur.
istanbulda neredeyse her 4 frekanstan biri dini radyo olmuştur. Kapatılan her kanalın yerine kuran okuma kanalı koyuyorlar.

Rock fm in frekansında kuran yayını ne amk.
tam istediğiniz o an ihtiyacınız olan müzik bir anda çalınca içinizi mutlu eden bir icat.
Tv'nin popülerleşmesi, hemen her eve girmesi ile eski albenisini kaybetmiş iletişim aracı. Ben hala en düzgün, en hızlı haberin radyolardan alındığını düşünüyorum.

Radyo hâlâ insanların derdini, bakış açısını anlayabileceği bir kürsü. Televizyon kadar saçma sapan şartları-prensipleri yok, daha özgür.
önceleri gerçekten hakkı verilerek dinlenilen ve iletişime geçilen bi etkileşim araciyken şimdi genellikle müzik kutusu işlevinde kullanılan bir iletişim aracı haline geldi.
Bir tek bana mı oluyor bilmiyorum ama bazen sanki kanallar arasında dolaşırken 2 kanalda da sevdiğim farklı müzikler çalıyorsa birini seçtiğimde içten içe diğerini dinleyemiyorum diye bi üzülüyorum.

Bir alet.
(bkz: ) Radyo 7
Radyo demek hayat demektir.
Dinlemesi çok zevkli olan bir yayın türü. Oturup saatlerce dinlenebilecek, yolculuk ederken yol arkadaşlığı edecek şey.

Hangi şehre gelmişseniz oranın radyo kanalını dinlemek o şehrin insanıyla konuşmaya benzer. Tüm kenti dinlersiniz yerel kanallarda.
artık televizyondan hayır kalmadığı için dinlediğim şey. cidden televizyondan daha iyi, sunucular daha samimi, daha renkli bir yer radyo.
Günümüzde gereksiz birşey.
Bir kere alışınca bırakamıyor insan.
Sıradaki sarki bana gelsin. Siradaki sarki bilmemkimden bana , benden bilmemkime gelsin : )) radyo dinlerkenki tutumum.
Sesin dalgalar halinde yayılmasına imkan veren icattır.
Yıllar yıllar önce radyo tiyatroları dinlemekten mütevellit edindiğim alışkanlığı lise üniversite dönemimde zeki kayahan coşkun'un matrax programını dinleyerek sürdürdüm. Artık trt radyo 3 kuşağında klasik müzik dinliyorum, tavsiye olunur.
94.5 rock fm iken dinlerdim. sonra saçma sapan bir ilahiyat radyosu oldu, o zamandan beri hiç bulaşmıyorum.
Araba kullanırken iyi gider. Evet.
(bkz: radyo 3)
Müzik her insanın önem verdiği ve en yaşlısından, en gencine, hatta 1 yaşındaki çocuğun dahi dinlemek istediği melodilerdir. Kimi insanlar, kendileri şarkı söylemekten hoşlanırken; kimileri de sanatçıların yaptığı ve hayranlarına sunduğu müzikleri dinlemeyi tercih ederler. Böylece daha fazla dinlendiklerini, yorgunluklarını attıklarını düşünmektedirler. Bu yüzden de müziğin insan için elzem bir ihtiyaç olduğunu söyleyebiliriz. Bilim adamları tarafından yapılan açıklamalarda insanların müzik konusunda hassas olduğunu ve hatta bazı kişilerin müzik zevkinden dahi ödün vermek istemediklerini söyleyerek müziğin önemine değinmişlerdir. Hatta insanın zihnini açan ve onu eğlendiren bir aktivite olduğunu belirtmiştir. Son zamanlar içerisinde müziği seven ve onu dinlemekten hoşlanan insanlar online radyo dinle ayrıcalığını kullanmaya başladılar.
Uzun yolculukların, uykusuz gecelerin ve çaresiz anların yegane aletidir. Takarım kulaklığı telefonuma açarım radyomu. O andan sonra geçmişimle gelecek arasındaki köprümü inşaa ederim
Bayadir radyo dinlemiyordum. Eskiden açar saatlerce radyo dinlerdim.

Bizim evde hic radyo susmazdi. Sabah annem açardı. Akşama kadar radyo dinlerdik. Ondan mıdır bilmem her durumda müzik dinlemeye bayılırım. Sonra anneannemle dedemi trafik kazasında kaybedince annem bir daha radyo açmadı evde. Bir radyo bu kadar anlam tasimamali ya.
Saatlerce oturup dinlerdim eskiden. Bu akşam yeniden açayım dedim. Giriş güzeldi Pinhani falan, slow devam ediyor.

Sonra ezhel çaldı işte.